Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 sty 2008, 22:26

Jesu widze że bierzecie się na siebie na wiosnę :ico_oczko: a ja nie poza zabiegami upiększania :ico_oczko:
Kiedyś bardzo dużo ćwiczyłam na steperze do tego karnityna i wio, waliław steper po godzinie dziennie i schudłam 16 kg w 3 m-ce. Teraz ważę 52 kg więc raczj nie chce schudnąć, jedynie robie brzuszki i take dam drodne ćwiczonka i nic poza tym. A na basen wybieram się na wiosnę, kiedyś pływałam i to dużo, byłam w drużynie pływackiej przez 3 lata, fajne to było, sama nie wiem czemu zaprzestałam tego., Co prawda basen nie wyszczupla o nie! Ale poprawia kondycję to na bank!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 sty 2008, 23:54

Riterka - niezłe :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale się pośmiałam aż mnie brzuch rozbolał - dzięki za maile

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 sty 2008, 00:33

Dowcip z nerwosolem to ja znam z autopsji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 sty 2008, 00:44

Było wesoło ale teraz to już mam nerwa :ico_zly: bo moja księżniczka nie śpi tylko lata po domu i się wścieka. Wy już napewno śpicie i wasze pociechy też :-( A spała tylko godzinke w ciągu dnia :ico_placzek: . Ona jest chyba kosmitą takim małym bo wcale niepotrzebuje spać :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

25 sty 2008, 00:51

Hej

Przeczytałam i mi tchu zabrakło gaduły wstrętne :-D

Moje dziecko też dzisiaj w nocy spać nie chciało i teraz zamiast odespać braki to siedzę jak głupia przy kompie a tu północ się zbliża :ico_olaboga:

Piszcie o tych orbitrekach bo też się najarałam :ico_haha_01:

Ja mam spokój z teściową. Wręcz walczę o to abyśmy mieli z rodzicami męża częstszy kontakt. Teraz jak byliśmy u nich we wtorek to usłyszałam od niej że pięknie syna wychowuję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Rano nawiedziła mnie stara i śmierdząca potem sąsiadka żeby zwrócić mi uwagę że dziecko za często płacze. Mówiła nawet do małego że go zabierze :ico_zly: Że ona dwóch synów wychowała w jednym pokoju tylko zapomniała dodać że to było ze 100 lat temu :-D Jak wracała do siebie to słyszałam jej bełkot pod nosem "matki nonono mać!!!". Muszę się wyspać to może mi moja złość przejdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 sty 2008, 00:54

Fajną masz somsiadke :)
Ale co do teściowej to naprawde zazdroszcze takiej mamuśki :-) też bym chciała czasami coś miłego usłyszeć

[ Dodano: 2008-01-24, 23:55 ]
SORY sąsiadke ja już jak ułom jakiś ale ledwo żyje i w dodatku jednym paluszkem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 sty 2008, 01:01

Kasiulka easy i powiedz żeby zainwestowała w tic taki :ico_oczko: I niech spier... stara kwoka, jak ja takich bab nie znoszę, a za to nonono mać to bym się tam przeszła. Jakby sama matką kur.. nie była. Przekaż kondolenjce jej synom, bo mózg ich matki umarł.
Kasiulka podzwoń do niej w nocy niech pobiega do telefonui potem pytaj czy zebrała już deski? ?Jak spyta na co "a na trumne ty łazjo"

A moja niunia śpi, odkąd ją budze wcześniej a za dnia nie dam dłużej niż 1h pospać to chodzi spać koło 22:30 max 23, ciekawe na jak długo ten sposób wystarczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 sty 2008, 09:46

hejas :)

Kasiulko ale sąsiadka! Mój JAś ciągle płacze i na szczęście nikt jeszcze nie przychodził w tej sprawie.

A my wczoraj się pokłóciliśmy o to, że Jasia położyłam spać na drugą drzemkę i o 22 dopiero poszedł spać, mąż potem wieczorem był zmęczony i dziś ma focha, nie poszedł do pracy bo nadgodziny odbiera ale za to jedzie wstawiać szybę w samochodzie więc jak zwyklę odpocznę bardzo ;)
Kurcze, to chore, że ja miałam nawet wyrzuty sumienia, że on po pracy zmęczony się bawił z JAsiem bo normalne jest, że ja się męczę z takim zmęczonym zmarudzonym dzieckiem a jak czułam się wczoraj normalnie, bo pospał w dzień i dał mi odsapnąć to miałam przez to wyrzuty sumienia :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 sty 2008, 10:12

Witajcie ja dziś nocke miałam super spałam do 8 i dziewuchy też.A wnocy ani razu mnie nie obudziły :ico_brawa_01: Kasiulko oj ty to masz sąsiadów, współczuje :ico_noniewiem: Oj ELUś nic mu nie bedzie jak raz się on zmęczy tak pożądnie a foch mu minie :-) Tym bardziej że dziś ma wolne :-)

[ Dodano: 2008-01-25, 10:56 ]
Oj was tu dziś nie ma a ja chyba się porycze pozbywam sie mojego pierwszego małżeńskiego łoża :ico_placzek: no i naszych pierwszych mebli :ico_placzek: Ojjjjjjj jak mi tego żal :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

25 sty 2008, 12:38

Hejka!!
ale się rozgadałyście,a ja wogóle czsu nie miałam ,a jak wczoraj wieczorem wreszcie miałam chwilkę wolną to mąż zajał kompa :ico_placzek: .Poruszałyście mój ulubiony temat-alergia(czyt,teściowa)-oj wiele bym mogła dodać ze swojej strony :ico_oczko: .Moja też ma nied ługo (01.02) urodziny,ale my na szczęście kupujemy drobiazgi to nie będzie kłopotu.

No i widzę że się odchudzacie,ja też muszę bo w sierpniu mam brata wesele i muszę pięknie :ico_oczko: wyglądać,a coś ostatnio mi waga zaczyna więcej wskazywać :ico_placzek:

Maziu jak ja Cię rozumiem-ja się tak do wszystkiego "przywiązuję",że strasznie potem przeżywam jak się pozbywamy :ico_puknij:

Elu mnie takie wyrzuty sumienia też męczą,głupie jesteśmy i tyle :ico_oczko: ,przejmować się facetami :-)

Musze skonczyć ciasto ,bo zakruszyłłam całą klawiaturę :-D ,jakaś dziś dziwnie głodna jestem :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości