Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 lip 2008, 14:51

a tu ja z moim brzuchaczkiem
No prosze jaki brzusio przepiekny :ico_brawa_01: Ale masz go wysoko,moj jakos tak nisko jest,moze to niedobrze?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 14:53

Ale masz go wysoko,moj jakos tak nisko jest,moze to niedobrze?
brzuszek do porodu sie obniza :ico_brawa_01:
Ale jak masz caly czas nisko to po prostu taki masz brzuszek-a moze Kubus sobie tam na dole spi i dlatego tez :ico_oczko:
Iga caly czas nie obraca sie glowa czuje ze ma z lewej strony glowe a prawej nogi-co bolesnie odczwam czsem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lip 2008, 15:16

miszka, nie on tak wysoko to az nie jest tylko jest taki lekko szpiczasty :-D i dlatego tak wyglada, bo przed ciaza mialam na samym srodku troche tluszczyku i to daje taki efekt :ico_szoking:
dzieki dziewcyny ze sie podoba bo ja jakos ostatnio nie czuje sie powiedzmy ladnie.wiec dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-28, 15:19 ]
Iga caly czas nie obraca sie glowa czuje ze ma z lewej strony glowe a prawej nogi-co bolesnie odczwam czsem
u mnie to samo glowke ma po prawej stronie nozki po lewej a kopie mnie zawsze na dole :ico_noniewiem: zlosnik jeden :ico_nienie: , czesto rano sie budze z jego glowka pod zebrami (jesli to mozliwe) mam tam wtedy taka kulke smieszna i za cholere zgiac sie nie moge :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 15:24

u mnie to samo glowke ma po prawej stronie nozki po lewej a kopie mnie zawsze na dole zlosnik jeden , czesto rano sie budze z jego glowka pod zebrami (jesli to mozliwe) mam tam wtedy taka kulke smieszna i za cholere zgiac sie nie moge
:ico_olaboga: dokladnietez tak rano mam :ico_noniewiem: no takie uroki :ico_ciezarowka: aaaa jeszcze to troche sie chyba wytrzyma... :ico_noniewiem:
No w sumie to innego wyjscia i tak nie mamy :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lip 2008, 15:30

prawda,prawda i tak kocham te jego kopniaki bo bez nich to tylko sie martwie czy wzystko ok :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2008, 15:38

A ja caly dzien leniuchuje i sie chlodze przy wiatraku, nie idzie wysiedziec bez, nawet moja psina ledwo dyszy.

miszka ja tez mam nisko brzuszek, od samego poczatku tak mi urosl i to nie nie jest zle, po prostu taki ksztalt :-)

adia26, brzusio super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nic mi sie nie chce nawet jesc :ico_olaboga:

Kurcze zapomnialam ze dzis facet przyjezdza z pieluchami, wlasnie maz dzwonil ze juz sie ustawil po jego praca a ja chcialam jechac dzis kupic te pieluchy bo ma bardzo tanie i teraz nie wiem co mam robic, wlosy nieumyte czuje sie brudna i ohydna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 15:53

Kurcze zapomnialam ze dzis facet przyjezdza z pieluchami, wlasnie maz dzwonil ze juz sie ustawil po jego praca a ja chcialam jechac dzis kupic te pieluchy bo ma bardzo tanie i teraz nie wiem co mam robic, wlosy nieumyte czuje sie brudna i ohydna
:ico_nienie: ty sie lepiej Pati dzisiaj z domku nie ruszaj i lez przy tym wiatraku :ico_sorki:
Jeszcze bedziesz miala czas kupic pieluszki :ico_sorki:
Nic mi sie nie chce nawet jesc
ja tez dzisisj tylko pije i pije i pije :ico_noniewiem: -a i zapomnialam dodac i siusiam i siusiam i siusiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2008, 15:56

ja tez dzisisj tylko pije i pije i pije :ico_noniewiem: -a i zapomnialam dodac i siusiam i siusiam i siusiam :ico_haha_01:
ja tak samo, tylko pije i latam do kibelka, a maly sie wygina jak oszalaly :-D tylko kurcze ja bym cos zjadla ale nie moge jakos chodze do lodowki i jakos nic mi sie nie podoba, ale mam arbuza wiec chyba go skonsumuje takiego zimniutkiego :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lip 2008, 15:59

ale mam arbuza wiec chyba go skonsumuje takiego zimniutkiego
:ico_brawa_01: oooo zimnego arbuza to bym sobie zjadla :ico_sorki: ale nie mam :ico_placzek: samochodu tez n ie wiec jestem skazana na czekanie na meza i jazde do sklepu wieczorem :ico_noniewiem:
a maly sie wygina jak oszalaly
Iga ten len spi :-D niech ona tak sobie spokojnie spi po porodzie tez :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lip 2008, 16:07

Iga ten len spi :-D niech ona tak sobie spokojnie spi po porodzie tez :ico_sorki:
no niech spi niech spi :-D , a moj jak tak bedzie rozrabial jak w brzuchu to ja oszaleje :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: oooo zimnego arbuza to bym sobie zjadla :ico_sorki:
to zapraszam do mnie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość