Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lut 2010, 09:25

a mnie rozbolala glowa
chyba cisnienie atmosferyczne tez sie przyczynia bo mojego M cały czas czaszka naparza :ico_noniewiem: a mnie wczoraj wieczorem ból nadgarstka złapał chyba na zmiane pogody :ico_noniewiem:
jajuszka robisz boskie
dziekuje :ico_sorki:
a mnie korci aby sie jeszcze drzemnac :ico_wstydzioch: Ida śpi niki nie ma ale jak się rozleniwie to później mi dnia braknie chyba jednak sie powstrzymam :-) choc korci mnie bo maz leży a w nocy go nie ma :ico_haha_02: to bym sie przytuliła troszke :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 lut 2010, 09:34

edulita, jak mloda spi to korzystaj ile sie da :-D :-D :-D :-D
Robota nie zajac nie ucieknie :-D :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lut 2010, 09:38

Ewka_82, chyba sie skusze i wtule do mezusia bo dzis znowu samotna noc :-)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 lut 2010, 10:00

Witam się także.
No w końcu kobietki się odezwały i mam nadzieję że będzie tak już cały czas.
a czy mi sie wydaje ze ty tez mieszkasz w Gdyni??
bo ja jestem z Centrum
i tak pomyslalam ze jkaby wkoncu zawitala do nas wiosna mozna by sie bylo wybrac na specerek oczywiscie jesli mialabys ochote
no jestem z Gdyni i mieszkam na Chyloni więc ja nie widzę problemu aby spotkać się jak będzie cieplej na spacerek na Skwerku ;-)
Ewka_82, o ty śpiochu jeden ;-) ja też lubię pospać ale nic to mi nie da bo moja to ok 8 zawsze się budzi i już nie daje pospać.
edulita, ja także mam już dosyć śniegu. Wstałam i patrzę przez okno i co widzę śnieg przez noc ma trochę napadane ale jestem :ico_zly: a myślałam że już odwilż na dobre zawitała do nas.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 lut 2010, 10:13

bigottka, no spioch jestem ale notorycznie nie moge sie wyspac bo moje dziecie sie budzi kolo 7 no max 7:30. Ale faktem jest, ze w nocy spi super bo 8-9 godz ciagiem to norma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oby tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Teraz czekam az maly zasnie i ide robic 3 bita bo mialam robicz wieczorkiem ale nie dalam rady :-)
A na diete musze isc ale jakos nie moge sie zebrac i sama zla jestem na siebie. Musze sobie ladnie ja rozpisac i dzialac bo najbardziej to mnie brzuch dobija :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale dam rade :-D :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

25 lut 2010, 10:13

Hej :ico_haha_02:

Ale sie rospisałyscie. Unas ok. Jula spala cala noc. Od 7 juz sie spi.

Ewka_82 mikusia1 Witajscie kochane :ico_haha_02:

Biore się za prasowanie. Milego dnia :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 10:15 przez emikaw85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 lut 2010, 10:14

bigottka, u nas juz prawie zero sniegu, taka odwilz ze szok. Teraz jest +6 st i wszedzie pelno wody. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lut 2010, 10:28

z mojego przytulania nici tylko weszłam do sypialnia tam oczy jak piec złotych patrzą na mnie :-) i juz sie nakarmiłysmy i baraszkujemy na macie :-)
Tak około 13 idziemy na spacerek bo cieplutko u nas choc bez słoneczka
prasowanie
oj ja tez dzis musze popraswac ale tak mi się niechce ze szok :ico_spanko:
nie widzę problemu aby spotkać
tylko nikt w pobliżu mnie nie mieszka i nie mam z kim na spacerki mykac :/
ale dam rade
no pewnie ze dasz rade nim się obejrzymy wszystkie wrócimy do formy zwłaszcza jak juz wiosna będzie na całego i więcej ruchu bedziemy miały

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 lut 2010, 10:36

edulita, ale co sie odwlecze to nie uciecze :-D :-D

My dzis sami bo A w pracy do 18. Mlody spi a ja sie biore za ciacho :-D
A na spacerek tez sie wybiore, ale po nastepnym karmieniu zeby sie potem nie gonic, wiec mysle ze tez tak kolo 13 wybyjemy. A chce zahaczyc o reala bo fajne promocje dla dzieci od dzis sa. Bodziaki z dl rekawem za 2,99, kaszki ryzowe za 4,5 3 deserki za 4,7 wiec warto :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 lut 2010, 10:39

witam i ja
w moim poblizu tez nikt nie mieszka, ale juz sie ciesze na wyprowadzke z tego miasta, rodzina znajomi wkoncu bede miała gdzie tyłek ruszyć, tylko szkoda że piotrek w wawie zostaje :( ale wczoraj to mnie wkurzył :ico_zly: mnie łep boli, gardło nos zapchany a on musiał biedaczek sie położyć wczesniej o 20:30 :ico_zly: nie wazne że oliwka sie darła i trzeba ją było nosić ale dzisiaj już zjadła i od 1,5 godziny gada z karuzelą :)
tez bym sobie na spacerek poszła, ale nie mam gdzie (nie lubie spacerów) ani parku w poblizu ani nic, nie chce mi sie, a poza tym nie chce sie dorobic na dworzu...
eh takie tam marudzenie o poranku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-25, 09:54 ]
a teraz zasneła :ico_brawa_01: mam nadzieje ze na conajmniej godzine :)

[ Dodano: 2010-02-25, 10:53 ]
i juz nie spimy, skrzeczymy na macie a ja gotuje zupe ogórkową

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość