Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

24 mar 2009, 19:40

Ja sobie kupiłam taki spodnie juz z miesiac temu do chodzenia w ddomku, są bardzo wygodne i nie uciskają http://www.butik.net.pl/product-pol-120 ... oczek.html
a do chodzenia do pracy kupiłam takie fajne aksamitne, które wyrwałam w ciucholandzie :ico_brawa_01: przy okazji zrobię fotkę z brzuszkiem :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

24 mar 2009, 19:47

mariquita, a jak chodzisz w nich 2 dni potem rabia sie wypukle na kolanach czy elastycznie material pozostaje nie rociagniety, nie zmienia formy?
bo moje dresowe to po 2-3 dniach wygladaja jakbym nonono miala z przodu i z tyłu :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 mar 2009, 07:40

cześć laseczki, wstalam znów razem z Przemkiem a teraz popijam :ico_kawa:

o 10.00 jade na uczelnie zdawać ten lipny egzamin, znając zycie to ona zaś uwali więksość zdających, jutro musze jej pokazać indeks z zaliczeniem ćwiczeń- jak mi powie że nie zdalam to chyba wyzwe ją od wiedźmy :ico_zly: :ico_zly:

w poniedziałek ustny z jej męzulkiem, niby też postrach na roku a z nim zawsze jakoś uda sie zdać... pomimo ze wygląda jak pan w okularach z reklamy tesco to jednak fajny gość jest, życiowy- nie mam pojęcia gdzie taką czarownice znalazł :ico_puknij:

wiecie co tak sie zabieram do zrobienia zdjecia brzuszka, bo Wy już tu wszystkie pokazałyscie świeże... ale co sie okazuje nie umiem znaleźć aparatu, wcieło go chyba :ico_olaboga:

a ten mój wariacki pies to robi w domu za nadwornego komika swojej panci, mówie wam... jak on siedzi-jak człowiek, wywleka obie tylne łapy do przodu i siedzi jak Ferdek Kiepski, masakra... a jak sie z niego śmieje to łeb odwraca, że niby cos w oknie widzi...
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-03-25, 07:19 ]
ale mam zgage... :ico_placzek: :ico_placzek: fuj... musze sobie kupić te cukierki eukaliptusowe, albo gumy do żucia miętowe

jeju tak mi sie nie chce jechac na ten egzamin, kurcze jeszcze gdybym tym razem to zdała to byłoby spoko, ale mam wrażenie że na daremno moje starania

[ Dodano: 2009-03-25, 08:00 ]
no tak sierpnióweczki śpią w najlepsze, :ico_spanko: :ico_spanko:
a ja mam zimową depreche bo za oknem 10cm śniegu!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

pije miętkę, czekam na jajko az sie ugotuje... nudy, uczyłam sie tyle, ze jak spojrze w strone notatek to mam mdłosci :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wogóle mam doła jak cholerka...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 mar 2009, 09:21

izuś_85, cześć, ja nie śpie juz od 5 bo tak Asia się budzi. Udało mi się jeszcze w wyrku poleżeć do 6.45.
U nas też wczoraj tak sypnęło śniegiem że w ciągu paru minut zrobiło się biało. Teraz też kupa śniegu na dworze. I minusa temperatura. Strasznie mi sie nie chce z domu wychodzić ale musze iść z Asią do przedszkola. Nawet ją podpytywałam czy chce dzisiaj iść do przedszkola z nadzieją, ze powie, ze nie, ale niestety powiedziała ze chce isc.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 mar 2009, 09:24

widze, ze leń panuje okropny wszędzie
gdyby wiosna tak przyszła to byłoby cieplej na sercu, i lepiej z domu wyjsć jak słonko świeci

u nas właśnie na chwile wyszło ale śnieg dalej lezy jak leżał, a na balkonie moge bałwana ulepić :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 mar 2009, 09:28

na moim balkonie też warstwa chyba z 10cm śniegu. Nawet nie chce mi sie okna otworzyć, zeby wywietrzyć bo na pewno strasznie zimno. brrrrrrrr

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 mar 2009, 09:40

a ja zapomniałam ze mi sie jajko gotuje... :ico_puknij: :ico_puknij:
ale przynajmniej ugotowało sie na twardo :-D

teraz jem śniadanko, znalazłam nawet w lodówce ostatniego pomidora :-D :-D

trza sie dziś na zakupy z Przemkiem wybrać, bo pusto w lodówce sie robi

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 mar 2009, 09:44

ja popołudniu wybiore sie do tego nowego centrum co koło mnie dzisiaj otwierają i tam zrobie jakies zakupy spożywcze.

A teraz mam kolejną schize ciążową, zaczęłam sie zastanawiać czy aspartam zawarty w gumach do żucia może szkodzić, bo ja codziennie przynajmniej jedną gume żuje. Inaczej nie wytrzymałabym z moją zgagą.

No dobra, ide umyć ząbki moje i Asi i do przedszkola. Będę za parę godzinek.

[ Dodano: 2009-03-25, 08:45 ]
izuś_85, a woda w jaju ci sie nie wygotowała?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 mar 2009, 09:57

A teraz mam kolejną schize ciążową, zaczęłam sie zastanawiać czy aspartam zawarty w gumach do żucia może szkodzić, bo ja codziennie przynajmniej jedną gume żuje. Inaczej nie wytrzymałabym z moją zgagą.
wydaje mi sie ze jest go tak mało, ze nie warto sie tym przejmować...
oby tylko uważać na napoje z aspartamem, ja takich wigóle nie pije, nawet przed ciażą nie piłam, u nas w domku to latem woda, ice tea, Przemek czasem pije 3 cytryny Zbyszko bo lubi, a tak soki i niektóre nektary... w gre wchodzi jeszcze tymbark jabłko-mięta itp, czasem cola ale to już bardziej Przemek niż ja
zimą i jesienią to ja doje litrami herbate z dzbanka :-D :-D milion smaków posiadam wiec nigdy sie nie znudzi :-D :-D
izuś_85, a woda w jaju ci sie nie wygotowała?
na szczęście ja świadoma jestem mojej powrzechnej sklerozy i zawsze leje wiecej wody :ico_puknij: :ico_puknij: bo znam swoje możliwosci, raz makaron tak gotowałam ze z wody krochmal mi sie zrobił :-D :-D :-D a makaron gdzieś zniknoł :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-25, 09:08 ]
ech, zaczne sie już powoli zbierać na tą uczelnie, kciuki bardzo pożądane o 12.30 :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 mar 2009, 10:09

witam u was też białoooooo????
Wiosna znów się z nas nabija tą pogodą
ide na sniadankoo

Grosiu wskoczył w VI okienkooooo

Obrazek jemyyy ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość