Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2010, 09:59

bry.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich świętujących.
miłej soboty.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 mar 2010, 10:28

Karo, za 22gi tydzień i brykającą dzidzię :ico_brawa_01:

My dzisiaj leżeliśmy sobie leniwie rano (tuż po szóstej, bo tak Damian wstał) i patrzyliśmy jak w brzuchu mi się przewala :ico_haha_01: Potem dało się wyczuć "garb" taki twardy- normalnie już kawał ciałka :-D Bartek stwierdził, że to "noga", hihi, mi to jednak na pupsko wyglądało, ew. na plecki :ico_brawa_01:

Julchik ubezpieczeniem objęta jest każda kobieta ciężarna i w połogu, niezależnie czy jest ubezpieczona czy nie. Więc o to nie ma co się bać!!

A miśki dzisiaj nad nami wisiały w nocy :ico_haha_01: Bartek coś przebąkiwał, że on takiej firanki już nie chce :ico_szoking: czyżby wyrósł z Kubusia Puchatka?? :D No nic, najwyżej firanka pójdzie na górę, mój brat i bratowa właśnie spodziewają się dziecka :ico_brawa_01:

Powodzonka w dalszych pracach!!



Mnie dzisiaj Bartek namawia na "kulki" czyli placyk zabaw w CH. No nie wiem :ico_noniewiem: Pogoda jest super na spacer, a nie siedzenie w dusznych kulkach...

NICOLA_1985

06 mar 2010, 11:56

hej
ja w przerwie w sprzataniu zagladam tu do was :-)
jeszcze mi zostały podłogi i kurze, na obiad mam kotlety mielone i ogorkowa, chyba zadzwonie do mamy zeby mi kupila ziemniaki i salate zielona jak bedzie do mnie jechala bo jakos nie chce mi sie za bardzo isc do sklepu i ciagnac za soba Karoline tym bardziej ze na dworze wieje, niby słonce sie przebija ale ja jakos nie mam za bardzo ochoty dzisiaj wychodzic

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 mar 2010, 13:54

karo, udanego zakupu!!! Kanapa to ważna rzecz - spędza sie na niej mnóstwo czasu, wiec musi być wygodna :-D

Martalka, ja nie wiedziałam o tym, że wszsytskie ciężarne są ubezpieczone. Po prosu ja mam ubezpieczenie rodzinne i się nad tym nie zastanawiała, no ale skoro jest tak jak mówisz, to dobrze :-) A a propos "garba" może to byął główka?

My z Mężulkie wczoraj obserwowalismy jak mi brzuch skacze jak Maluch kopie. Wcześniej można to było poczuć, ale teraz to już i zobaczyć - ale śmisznie to wygląda :ico_haha_01:

Dobra, wracam do pracy. Wieczorkiem w nagrodę mamy koncert :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2010, 16:38

Potem dało się wyczuć "garb" taki twardy- normalnie już kawał ciałka Bartek stwierdził, że to "noga", hihi, mi to jednak na pupsko wyglądało, ew. na plecki
słodki widok, co? :-D ja też lubię patrzeć jak maluch się wypina. Pewnie pleckami teraz już, bo na pupę to nie wygląda ;-) Choć może i bym się zdziwiła.

[ Dodano: 2010-03-07, 09:26 ]
och, ale tu u was pustkami zawiało! :ico_olaboga:

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla śpiochów na pobudzenie.

wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Martalki i agniechy za STUDNIÓWKĘ!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 mar 2010, 10:28

Witam z rana!!!

Tibby, tak, super to widok... a już się nie mogę doczekać kiedy dziecko będzie na tyle duże, żeby wiedzieć CZYM dokładnie nas szturcha!! To jest dopiero super :ico_brawa_01: Ty już pewnie to wiesz :ico_brawa_01:
Bo Ty kochana, za 2 tygodnie skończysz 37, zacznie się 38 i z czystym sumieniem możesz już się rozdwajać... o wow....

Ja też chcę :ico_olaboga: Byle do czerwca :ico_haha_01:
PO pierwsze- ta ciekawość!!
Po drugie- szczerze mam dość tej ciąży... hmmm już to pisałam?? na pewno pisałam... nie mogę na siebie patrzeć... jak nie muszę wolę nie wychodzić z domu :ico_zly: żeby nie straszyć

[ Dodano: 2010-03-07, 09:31 ]
No właśnie, hmmmm...

coś mi się wydaje, że mój suwak sfiksował i przeskakuje na kolejny dzień jakoś po południu :ico_wstydzioch: No, ale DZIEKI!!!! czekałam aż wreszcie będzie STO , a potem już głównie dwucyfrowe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-07, 09:34 ]
No, i zgadza się, powinno być sto dni

Obrazek

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 mar 2010, 10:34

Martalka, jestem pewna, że przesadzasz! :-) Na zdjęciach wyglądałaś bardzo ładnie, a nie sądzę, by Twoja uroda odeszła w tydzień :ico_oczko:

NICOLA_1985

07 mar 2010, 11:51

hej dziewczyny dostałam smska od juchlik. jest w szpitalu od wczoraj dostaje leki na szybszy rozwój płuc dla maluszka i leki przeciw skórczowe, niestety okazuje sie, że to TE WODY... :ico_noniewiem: napisała tez ze nie wie kiedy ja wypuszcza ale w szpitalu czuje sie bezpieczniej, szukali szpitala z wolnym respiratorem ale maja nadzieje ze sie nie przyda..

ja starałam sie ja pocieszac jak mogłam.. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :ico_sorki: martwi mnie tylko fakt ze to dopiero połowa 25 tygodnia

oczywiscie macie od niej pozdrowienia.

moja osobista prosba :ico_sorki: te ktore macie nr do juchlik piszcie do niej albo dzwoncie ona teraz na prawde potrzebuje wsparcia i dobrego słowa. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 mar 2010, 15:49

NICOLA_22, dzięki za wieści, chociaż bardzo przykre... Niestety tego się obawiałam, ale uspokoiły mnie te testy, które wykazały, że to nie są wody płodowe!? Nie rozumiem tego. No cóż, dobrze, że Julchik jest już w szpitalu pod dobrą opieką, trzymam kciuki aby wszystko było dobrze, a dzidzia jak najdłużej siedziała w brzuszku :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 mar 2010, 15:52

O kurde!
Mocno ściskam kciuki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość