Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 lut 2010, 12:05

Witam!!!!
Ale jestem szczesliwa nawet nie wiecie - wczoraj mezus przyjechal z pracy - jak zwykle zajal sie mala - nakarmil uspal , zrobil mi herbatke potem msazyc ysmarowal mascia i dzis jest juz lepiej :-D zaraz wskakuje na orbiego musze wczorajszy dzien nadrobic

ale to nie wszystko dzis u nas jest pieknie - cieplo i sloneczko wychodzi - kurtka juz w szafie - chodze w kangurku i kamizelce :)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

25 lut 2010, 12:37

Witam!

Dawno mnie nie było ale ostatnio na forum muratora siedzę jak mam czas bo od wiosny buduję domek.

Co u nas... wszystko dobrze. Gabi rosnie jak szalona wazy ponad 8 kg a ubranka na 74 cm.
Jest bardzo silna i już by siedzieć chciała.
Gadatliwa strasznie, od rana skrzeczy sobie.
Je nadal tylko cyca, zacznę już powoli słoiczki podawać ale bardzo powoli.
W nocy spi nie najgorzej ale traktuje mnie jak smoka i budzi się z 10 razy żeby poćlamać kilka razy cyca i puszcza i śpi dalej.

Moje dzieci mają już super między sobą relację. Antek uwielbia Bigę

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lut 2010, 13:45

cos tak czułam ze przed spacerkiem mam zajrzec i prosze asika82, sie pojawił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na forum muratora
my od wiosny zaczynamy nasz domek wykańczać ale cos czuje że zanim go wykończymy to nas to wszystko wykończy finansowo :ico_noniewiem:
wazy ponad 8 kg a ubranka na 74 cm
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna duza dziewczynka
i świetnie ze z Antosiem maja takie relacje moje paskudki małe tez razem baraszkuja choć jest między nimi trzy lata róznicy - ale musze uważać bo Niki czasami ma takie pomysły :ico_olaboga: ostatnio sprawdzała jak Idka wysoko nogi moze zadrzec :ico_szoking:
Sabcia, - super ze juz lepiej wiec to jednak nie starosc tylko braki meza ledwo dotknął a juz jaki efekt :ico_oczko: :-D zazdroszcze pogody choc tez nie ma co narzekac na nasza właśnie słonko wyjrzało to lecimy na spacerek :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 lut 2010, 13:49

Witajcie
Edulita dziekuje za rady moze masz racje z tym ze to nieiwna mojego pokarmu tylko przez to ze juz drugi raz antybiotyk i teraz dostanie kolejny zeby wszystko jej zeszlo
a druga sprawa musze pediatry zapytac zeby dala skierowanie na mocz moze jakas bakteria jest
czytalam wczoraj za duzo na necie i tak wychodzi ze niski przyrost masy to albo alergia,anemia,bakteria wmoczu tez moze byc,no i po chorobie antybiotykami
takze zoabczymy
boje sie troszke onia
fakt jest bardzo zywa ruchliwa i prubuje juz glowke dzwigac i nozki podnosi jakby do siadania ale nigdy nic niewiadomo choroba moze byc wniej
no zoabczymy
jestem ostatnio tym wszystkim troche zdolowana i jeszcze ta pogoda :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Bigottka to super teraz tylko czekac az sie ociepli i pospacerujemy i poznamy sie blizej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82, wow ale twoja Gabrysia juz duza jest super wazne ze zdrowiutka :ico_brawa_01:
i fajnie ze uwas wszystko oki :ico_oczko:

moja Zuzka jest chudzinka ale za to dluga nosi ubranka na 68 i za chwile beda jej za male tylko na szerokosc ma duzo miejsca hehe

Sabcia, super ze juz z kregoslupem lepiej no i mezus sie spisal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a
zazdroszcze ci ze tal chudniesz
ja to niemam miejsca na takei rzeczyw domku :ico_wstydzioch: a szkoda bo by sie pocwiczylo
a ja gotuje zupe ogórkową
oj tez bym sobie pojadla ogorkowej mniam mniam
ale niestety niemoge :ico_placzek:

Ewka_82, a co to za pyszne ciacho robisz??daj przepisik bo napewno jest apetyczne
a co do bolu glowy to wspolczuje :ico_placzek:
wiem bo ostatnio miewam czasem bole migrenowe czlowiek sie wtedy nienadaje do niczego
tylko bys ie polozyl klapki na oczy i byle by cisza byla
ale jak to zrobic skoro w domu sa dzieci :ico_noniewiem:
A chce zahaczyc o reala bo fajne promocje dla dzieci od dzis sa. Bodziaki z dl rekawem za 2,99, kaszki ryzowe za 4,5 3 deserki za 4,7 wiec warto :-)
widzialam gazetke ale niestety niemam jak pojechac bo dziewczynki chore :ico_placzek:
chociaz ciuszki mam dla Zuzi na zapas ale te promocje na kaszki i soczki kuszace
mam nadzieje ze zakupy ci sie udaly

Emikaw85 ja tez witam bardzo serdecznie :-)
mnie tez czeka prasowanko a tak mi sie niechce

najgorsze ze mnie zaba boli a czekam juz miesiac na wyrwanie i jeszcze miesiac poczekam bo termin dopiero na 22 marca :ico_placzek:

:ico_placzek:
ale co zrobic takie terminy

ide sie z Wiki pouczyc
papa

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

25 lut 2010, 13:53

A moja godzinke pospała i rozrabia. Ale troszke poprasowałam. Dzis dostalam decyzje o urlopie dziekanskim.

asika82, Witaj:) Ale Ta Twoja corcia jest sliczna :ico_haha_02: Jula też juz by tylko siedziała. I wszytsko do buzi bierze.

Sabcia, super masz mezusia :ico_brawa_01:

A na spacerek tez sie wybiore
tez bym poszła z Jula. Za oknem slonce swieci a my w domku siedzimy, bo Jula ma jeszcze katarek.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 lut 2010, 14:27

witam, jednak byłysmy na spacerku
pogoda nas skusiła i brak smietany do zupy :-D
piszecie o domkach... fajnie, ja nawet nie moge pozwolic sobie by Oliwke szczepic skojarzonymi bo kasy brak :(

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 lut 2010, 16:06

ja nawet nie moge pozwolic sobie by Oliwke szczepic skojarzonymi bo kasy brak
niejestes sama ja tez niestety niemam kasy zeby ja szczepic tymi szczepionkami :ico_placzek: :ico_placzek: a bardzo bym chciala
niestety umnie tylko maz pracuje a wydatkow bardzo duzo
zreszta jak u kazdej z nas :ico_oczko:
witam, jednak byłysmy na spacerku
pogoda nas skusiła i brak smietany do zupy
to widze ze spacerek udany
fajnie tez bym sobie poszla juz na spacerek niestety niemozemy :ico_placzek:
dobrze ze chociaz jutro na ta kontrol to sie przewietrzymy

kurka mialam isc z Wiki i ze znajoma i jej corka w niedziele na łyzwy ale niestety niepojdziemy :ico_placzek: :ico_placzek: szkoda bo Wiki obiecalam atu choroba i trzeba siedziecw domku
najgorsze ze lodowisko tylko do 14 marca czynne
a 7 mamy chrzcinki takze odpada i tylko zostaje ten 14 moze pojdziemy o ile znow nas chorobsko niezastanie :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

mam pytanie czy wam dziewczyny tez yal wypadaja wlosy?? :ico_szoking: :ico_szoking: umnie calymi kepkami masakra a jek tylko przeczesze wlosy szczotka to taka wilka kepka :ico_olaboga: :ico_olaboga:
slyszalam ze po ciazy to normalne ale zeby az tyle :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-25, 15:08 ]
Dzis dostalam decyzje o urlopie dziekanskim.
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i zdrowko dla corci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 lut 2010, 16:23

mikusia1, no to możemy się nawet umówić jakoś teraz się ociepli i nie musimy czekać do wiosny ;-) zgadamy się z zaczarowaną i pójdziemy na spacerek ;-)
ja nawet nie moge pozwolic sobie by Oliwke szczepic skojarzonymi bo kasy brak
no ja jak na razie robię tą skojarzoną szczepionkę ale ciekawe jak długo bo do pracy już nie wrócę więc tylko mąż będzie pracował i nie będzie już mojej wypłaty a jednak zawsze jakaś kasa.
niestety niepojdziemy szkoda bo Wiki obiecalam atu choroba i trzeba siedzieć w domku
no to faktycznie szkoda Wiki bo skoro się obiecało :-/ ja też z chęcią poszłabym sobie ale nie mam z kim zostawić Wiktorii

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 lut 2010, 16:23

tez yal wypadaja wlosy??
mi też, i nie dosc ze szczotka pełna włosów to mimo iż mam związane włosy niemalże 24 na dobe to ciągle swoje włosy zbieram, a to oliwii z buzi z reki z ubrania ze smoczka z butelki... juz mam tego dosc, chyba musze zacząć cos łykac na wzmocnienie organizmu to moize i włosów bedzie wszedzie mniej

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 lut 2010, 16:51

bigottka oki niema sprawy tylko niech mi Zuzka wyzdrowieje bo Wiki i tak do szkoly chodzi
a ze obiecalam to wiem zawsze jak obiecam to dotrzymuje slowa ale Wiki rozumie ze niemoze pojsc ze musi do konca wyzdrowiec tymbardziej ze godzina to duzo a ona sie tam spoci i potem wyjdziemy na dwor i znow choroba :ico_nienie:
mi też, i nie dosc ze szczotka pełna włosów to mimo iż mam związane włosy niemalże 24 na dobe to ciągle swoje włosy zbieram, a to oliwii z buzi z reki z ubrania ze smoczka z butelki...
umnie tak samo
ja biore witaminy te co w ciazy dla matek karmiacych ale niewiem czy moge jeszcze jakies inne :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość