Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 maja 2011, 13:16

a z Kubusiem do samego końca latałam jak pershing

to identycznie jak ja... normalnie nie mogłam na miejscu usiedzieć i autem jeżdziłam do końca... nawet 2 tyg p[rzed porodem byłam w Krakowie po brata na lotnisku i czekałam tam na niego 6 godzin bo wyladowali we warszawie zamiast w krakowie :ico_szoking: i nic mi się nie działo a teraz to sobie tego nawet nie wyobrażam....
Beti kochana oszczędzaj się , wiem , ze jak lezałam w szpitalu to była dziewczyna której też szyjka się skróciła i lekarz wypuścił ja do domu tylko pod warunkiem , ze nic nie będzie robioć tylko odpoczywac no.
, bo rwie mnie w pachwinach, jakby się coś rozciągało.
mam to samo juz od kilku dni .....ale to normalne
Ja wizytę mam w poniedziałek no i od razu zwolnienie no i mąż ssie ze mnie smieje, że jutro osttani dzien w pracy w tym roku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

26 maja 2011, 13:37

Dawno mnie tu nie było i widzę że forum ruszyło :) w weekend byłam nad morzem,żeby trochę się zregenerować. Wracam do Warszawy a tu niemiła niespodzianka,podczas wizyty dowiedziałam się,że mały już główką w dół siedzi,szyjka miękka i jeszcze zaczyna się skracać :< doktor mówi,że jeśli wszystko pójdzie źle,mały urodzi się za dwa tygodnie,ale,że ciąży napewno do końca nie donoszę,mówi że do początku lipca będzie po wszystkim :< dostałam luteinę,i dużo leżeć i mało stresu,ale nie da się nie martwić jak nic nie jest załatwione :ico_placzek: eh wszystko tak strasznie szybko się potoczyło,a to dopiero koniec 29 tyg.
Widzę że nie tylko u mnie nie najlepiej Beti, Malinka, zdrówka kochane :*

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 maja 2011, 13:42

dopiero koniec 29 tyg.

no wcześnie troche... kurcze wszystko przez ten stres... ja dlatego ide na chorobowe bo mój kier mnie podkur....... więc nie będe się stresowac i ide odpoczywac..... dziewczyny oszczędzajcie sie , bo my i nasze dzieci jesteśmy najwazniejsze.
Beti cos pomylilam bo to u Malinki szyjka się skróciła :ico_wstydzioch:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

26 maja 2011, 15:22

in.your.mouths to nie dobre masz wieści kochana. A kiedy normalnie powinnaś urodzić? dobrze liczę, że gdzieś koniec lipca początek sierpnia? Lepiej żebyś przeleżała i rzeczywiście odpoczęła, tym bardziej, że nosisz pod serduchem chłopca, a oni jakoś gorzej znoszą to jak urodzą się za wcześnie. No i zero seksu, bo to też może przyśpieszyć poród.
A u mnie dziś śliczna pogoda. Przeszłam się na spacerek z mężem. Ale te pachwiny mi dokuczają, masakra. Jakby mi ktoś nogi rozrywał. Idę teraz do ogrodu pomóc trochę mężowi i przy okazji się poopalać. Zdrówka wszystkim chorowitkom! :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 26-05-2011, 15:26 ]
A i nasunęło mi się pytanie: skąd wy wiecie że np szyjka wam się skraca i że jest rozwarcie jakieś? Bada was lekarz od wewnątrz? Bo mnie ani razu nie zbadali, tylko zawsze przez usg, a przecież przez usg się tego nie dowiedzą chyba

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 maja 2011, 16:07

i nasunęło mi się pytanie: skąd wy wiecie że np szyjka wam się skraca i że jest rozwarcie jakieś? Bada was lekarz od wewnątrz? Bo mnie ani razu nie zbadali, tylko zawsze przez usg, a przecież przez usg się tego nie dowiedzą chyba
tak przez badanie można sie tego dowiedziec i mnie np mój lekarz prawie co wizyte bada i ostatnio powiedział, że szyjka ok jeszcze się nie skracała i nie była miękka i podał nawet wymiar ale teraz nie pamiętam ile miała.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

26 maja 2011, 16:15

halo
No in.your.mouths, - możesz rodzić za 2 tygodnie???? pesaru ci nie założyli? szpitali i leżenie? chyba tak powinno być .. hmmm :ico_noniewiem: w kazdym bądz razie leki na podtrzymanie i lezeć . Grunt to wytzrmać do 37- czyli z 8 tygodni jeszcze ..
nina0226, - no szyjka sie skara - to badanie palpacyjne jest :-) ręką znaczy i szyjka miękka - albo usg dopochwoowe ..
u mnie wsio ok - nawet hemoglobina mi skoczyla do góry - cukier powtórzony 75 mg po 2 godzinach uwaga .... 75 !!! :-D więc luz - tylko grzybica jakaś sie przyplatała .... ha
Agus - te kropki - wypustki - to normalne - jeżeli mówimy o tym samym - pojawia sie aby dziecko dobrz karmić - wypustki ... znajde ci zaraz jak to sie fachowo nazywa .. zirafka, - idz na zwolnienie - idz - ja juz jestem i fajowo ... chodz sie tydzien przyzwyczajałam :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

26 maja 2011, 17:42

[ Dodano: 26-05-2011, 15:26 ]
A i nasunęło mi się pytanie: skąd wy wiecie że np szyjka wam się skraca i że jest rozwarcie jakieś? Bada was lekarz od wewnątrz? Bo mnie ani razu nie zbadali, tylko zawsze przez usg, a przecież przez usg się tego nie dowiedzą chyba
no ja ostatnio też mam co wizytę badanie, m.in.dlatego, że często boli mnie brzuch i spojenie łonowe i ginka sprawdzała czy wszystko ok :) Ale na usg można sprawdzić długość szyjki :)

Gosia A ojj tak zwolnienie super sprawa :D

in.your.mouths dziwne, że lekarz nie wysłał Cię do szpitala, no nic..skoro tak to leż grzecznie w domu :) nic nie dźwigaj i lepiej się nie przegrzewaj(np. w kąpieli - generalnie w ciąży nie powinno się przeginać, a już tym bardziej w takiej sytuacji) ;)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

26 maja 2011, 18:39

A no to dobrze wiedzieć, ze powinni mi robić takie badania. Ehh jak człowiek nie dopilnuje to lekarze też udają durnia. Co za kraj! :ico_olaboga: Możliwe, że jak ostatnio bolał mnie tak bardzo dół brzucha i takie uczucia ciągnięcia w dół było, to coś tam się działo z tą szyjką. Muszę zgłosić się do lekarza chyba.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

26 maja 2011, 19:40

Ja juz po wizycie :(
mała ma niedowage , ja mam zastrzyki z żelaza , szpital narazie nie jest konieczny...
szyjka miękka, skraca się...
in.your.mouths, nie jestes sama :*:)
no i za 2 tyg KTG i do porodu wielkie przygotowania ...
Patryk sie nie odzywał.. jutro ma wrócić.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 maja 2011, 19:59

tylko grzybica jakaś sie przyplatała

kochana podmywaj sie jogurtem naturalnym i powinno pomóc.
Ja teraz nażarałam sie truskawek i ruszac się nie moge a mała jakby zastrzyk energii dostala po tych truskawkach i szaleje w brzuchu i co chwilke noge mi wypycha :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość