katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 lip 2007, 19:27

asiula.k11, ja mieszkam w Niemczech i tutaj w aptece mozna to kupic bez recepty, jak jest w Polsce to nie wiem, ale w polskiej aptece internetowej tez jest, wiec chyba nie ma problemu bez recepty.Ja podaje malemu zgodnie z zaleceniem ( juz w szpitalu dzieciakom przy wpisie daja jedno opakowanie Zymafluor D , ktore trzeba podawac od dziesiatego dnia).To jest witamina D3 plus Fluor, potem podaje sie juz wiekszym dzieciom tylko Zymafluor bez witaminy D3.
M0rD3CzKa, -no to pijmy na zdrowie ! Ja mam Karmi(tzn, takie jak karmi bo niemieckie),masz podly humor, bo to lato jest takie nijakie-przynajmniej u nas tak jest.A czasem przydaje sie kazdemu taki wolny dzien od nierobienia czegokolwiek, choc przy dzieciakach to raczej trudno wykonalne :ico_haha_01:

Olence niech oczko szybko wyzdrowieje, widze Kamelka Lenka juz chyba zdrowa-i tak trzymac

Dagles-moj maly domaga sie co dwie godziny :ico_placzek: i pije tylko z jednego cycusia i przerwa dwugodzinna i z drugiego.Jak ja mam go zmusic do obydwu na raz-moze wtedy by dluzej spal?

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

10 lip 2007, 20:28

katrin, mój Kamyk równiez pije mleczko najpierw z jednej piersi a za 3 godz z drugiej

M0rD3CzKa, czarodziejko dzięki za portrecik z ukochaną Kamyka :ico_sorki:

asiula.k11, Kamilek naprawde juz sie stęsknił za Nataśką, a na chrzcinach to pięknie wyglądała, prawdziwa księżniczka, buziaki dla niej od Kamyka.
My Chrzcimy w tą niedziele, właśnie dzisiaj kupiłam mu gajerek, podobny co caro pokazywała na allegro.

A Kamyk ostanio nienawidzi się ubierać i przebierać jest okropny ryk gdy coś mam mu przełozyć przez głowe.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

10 lip 2007, 20:34

Katrin oj witaj w klubie... ja juz spie z małą w ciągu dnia bo nie wyrabiam.
wczoraj jeszcze po tym jak sie nie najadła wieczorem to mnie glowa całą noc bolała z nerwów, a mala coś popłakiwała o 2.00 to juz wymiękałam...
ech...

Mordeczka mam nadzieje ze humor sie polepszy...
dzis sie rozpogodziło po południu, ale nawet nie miałam checi wyjsc z małą... jakis dół mnie dopadł...

Justyna oj podziwiam ze jechałaś autobusem z Cypriankiem. ja to wygodna jestem... :ico_wstydzioch:
na pewno spotkamy sie jak moja bedzie zadziej jadła... bo teraz to nie mamy długich wycieczek. :/

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 lip 2007, 21:55

Delicja z Kozienic heh to niedaleko Radomia( ja z tamtad pochodze- bede niedlugo w Polsce to do Kozienic na basen moze podskocze!!! Moze Ty z Olenka tez na basen wskikniesz? :-D Eryczek pooglada :ico_haha_01:

Dagles ale juz dajesz wit D??

katrin to ja poszukam tego zymafluor D -dzieki:) :-)

u mnie bedzie ok 25 osob i to tylko najblizsza rodzina czyli tata,rodzenstwo z rodzinkami,babcia, M rodzice i rodzenstwo i chrzestni małego i tyle!!! i wychodzi tyle :ico_szoking:
tylko ze My robimy u Tesciowej i ona bedzie z nami przygotowywac!!!

Mordeczka uśmiechnij sie!!! :ico_oczko:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

10 lip 2007, 21:59

Katrin dzieki :ico_sorki: poszukam na necie.Moja Natalia też je co 2 godziny, czasem nawet 1,5 i też tylko z jednej, a przy nastepnym karmieniu z drugiej-tak w dzień, a w nocy jak zasypia o 22 to wstaje o 5-6 karmie ją na śpiąco i dalej śpi do 8-8.30 i to tylko na cycusiu :ico_szoking:

Hektorka
Natalia też sie stęskniła za narzeczonym :-D.Ma nadzieje że zobaczy zdjecia w tym garniturku-na pewno bedzie wygladał bardzo męsko :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 lip 2007, 22:00

Sorki pomylilam sie chodzilo mi o Gabrysie a nie o Delicje jeszcze raz przepraszam ale juz taki zakret ze mnie :ico_olaboga:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

11 lip 2007, 09:42

jak mnie wnerwia to forum :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ciągle coś nawala :ico_zly:
i już nie wiem co mialam pisać :ico_noniewiem:
Milego dzionka dziewuszki

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 lip 2007, 10:23

ja też pisze juz chyba z 5 raz tego samego posta i ciągle coś nie tak z tym tt :ico_zly: :ico_zly: . Mróweczko jasne że możemy się spotkać, zapraszam do Kozienic, ja w zasadzie nie chodzę na basen bo jestem uczulona na chlor, ale to nie przeszkadza, żebyśmy się spotkały :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lip 2007, 11:12

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: co oni do cholery robia z TT :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

11 lip 2007, 13:35

dziewczyny czy ktoras z was uzywała mleka Enfamil premium ??

bo kurcze sama niewiem czy to moje wrazenie czy mam mało mleka w cycach i dlatego moja mała myszka je tak czesto czy juz sama niewiem co

macie jakies sposoby na super laktacje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości