Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

23 maja 2012, 13:26

Witam,
napiszę tylko tyle, że Filip mnie wykańcza :ico_placzek: znowu dziś wstawałam 5 razy w nocy :ico_placzek: a wczoraj tak go pochwaliłam, bo byliśmy na dłuuugich zakupach, zwiedziliśmy 2 markety wzdłuż i wszerz, a Filip obudził się dopiero, jak wychodziliśmy... noce naprawdę dają mi w kość, niech to się już skończy :ico_placzek:

na diecie jestem teraz 1000 kalorii I nawet waga leci tylko brzuszkow nie chce mi sie robic,
oo!! napisz proszę coś więcej o tym, bo też myślę o tej diecie. nigdy nie próbowałam, a jestem ciekawa jak to w praktyce wygląda, bo to chyba trudno utrzymać dyscyplinę przy tym? tzn trzeba się strasznie pilnować i uważać? bardziej niż przy innych dietach? czy jak?

ale mam nerwa. kupiłam na allegro 2 patelnie w zestawie, a dostałam komplet garnków :ico_zly: co za patałachy tam pracują...

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

24 maja 2012, 09:27

Witam.
A co tu jeszcze dzisiaj nikogo nie bylo :ico_szoking:

Dzisiaj mamy świeto w parafi :ico_haha_01: trzeba dzieciaki na odpust zabrać, Kaja juz od wczoraj nie moze sie doczekac kiedy bedzie na karuzeli jeździć :ico_haha_01: Od rana marudzi ze chce na odpust.
Dzisiaj jest trochę chlodniej i taki zimny wiatr wieje, ale to lepiej, przynajmniej sie nie uprazymy po drodze

Jadzia- wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji urodzin :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 maja 2012, 09:39

agaa22, dziękuje :D

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za moje urodzinki i Leny imieniny

Gabi zdrówka dla niuni ,trzymam kciuki oby to nie było nic powaznego

ja tez chora :ico_placzek: boje sie ze Lene zarażę :ico_placzek:

przepraszam ze wiecej nie pisze ale boli mnie głowa i nie mam siły :ico_noniewiem:


miłego dzionka kochane :-D :ico_sorki: :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 maja 2012, 10:14

Jadzia, sto lat sto lat :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
do tego dostałam pierwszy raz od porodu @ :ico_olaboga:
i mnie to kiedyś czeka :ico_oczko:
ja tez chora
Wczoraj zaczęła kasłać wieczorem i w nocy, może nie jakos strasznie, ale wolałam to sprawdzić, wiec z rana do lekarza pojechałyśmy, osłuchowo ok, ale mam obserwowac ten kaszel, żeby sie nie nasilił i syrop dostała. Widać po niej, ze taka markotna jest i śpi wiecej niz zwykle.
zdrówka dla was i dzieciaczkow :ico_sorki:
a Filip obudził się dopiero, jak wychodziliśmy... noce naprawdę dają mi w kość, niech to się już skończy :ico_placzek:
a nam dnie a w szczegolności wieczory...i też pragnę aby to sie wreszcie skończyło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzisiaj mamy świeto w parafi :ico_haha_01: trzeba dzieciaki na odpust zabrać, Kaja juz od wczoraj nie moze sie doczekac kiedy bedzie na karuzeli jeździć :ico_haha_01: Od rana marudzi ze chce na odpust.
to corcia sie wybawi...fajnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-05-2012, 10:18 ]
p.s....wczoraj najadłam sie truskawek. :ico_wstydzioch: ..ten zapach był oszałamiający. :ico_wstydzioch: ..nie mogłam sie powstrzymać ...czekam na reakcje...na skorze mego szkraba... :ico_puknij:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 maja 2012, 11:07

Witajcie :-)
Jadzia wszystkie co dobre - najlepsze ! z okazji urodzinek :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: oraz dla Lenki z okazji imieninek :-)
Gabi mam nadzieje, ze nie dopadlo Was chorobsko :ico_sorki:
aga22 odrobina chlodu jest duzo lepsza niz skwar...
dzwoneczek82 oby nic maluchowi nie bylo. Moja odrobine truskawek Martyna otrzymala w formie wysypki. Jak w niedziele wyskoczyly tak dalej ma. Tylko ze znikaja i na udkach ma najwiecej.

W ogole Mala nie chce juz cycusia nawet na sniadanko :ico_placzek: takze pozegnalysmy sie 3 dni temu z cycusianiem :ico_placzek:

Dzisiaj idziemy na USG bioderek popoludniu. Mam nadzieje ze wszystko z nimi ok :-)
A wczoraj jak wyszlysmy z domu przed 11 tak po 18 dotarlysmy do domu. Spotkalam sie z kolezankami z bylej firmy i ich dzieciaczkami, potem do mamy na ogrod w poszukiwaniu ochlody na ogrodzie pod drzewkiem ;-)

Milego dnia ! :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

24 maja 2012, 12:44

hej
my miałyśmy dziś szczepienie Melka waży 6690g ubranka zaczynamy nosić na 74 tak wiec jest szczuplutka ale długaśna
przewracanie na brzuch opanowała do perfekcji tylko położę ją na plecy a już fik na brzuch :ico_brawa_01:
opiera się na wyprostowanych raczkach leżac na brzuchu i obserwuje świat albo podciąga kolanka pod brzuszek (tak jak do raczkowania) tyle ze wtedy klatka piersiowa leży na podłodze jakoś nie moze tego zgrać :ico_haha_01:
Mad., napewno na usg bedzie ok
JadziaWszystkiego naj naj :ico_tort:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 maja 2012, 12:49

przewracanie na brzuch opanowała do perfekcji tylko położę ją na plecy a już fik na brzuch
Śliczne postepy :-) Moja mala cos sie z tym leniwi...
Ale wlasnie na wyprostowanych raczkach na brzuszku lubie lezec i swiat podziiac/
Laska Wam rosnie jak taka dluga :-)

Gabi, kazdy ma prawo miec gorszy dzien. Wlasnie po to tu jestesmy by sie wygadac ;-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

24 maja 2012, 12:53

Laska Wam rosnie jak taka dluga
nom juz od wczoraj śmiga w spacerówce bo gondola za krótka zaczęła się robić :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 maja 2012, 12:55

My tylko kupimyspacerowke i tez sie przesiadamy ;-)

[ Dodano: 24-05-2012, 13:30 ]
A wiecie ze mam ostatni miesiac bycia panna :-D ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

24 maja 2012, 13:36

Wczensiej narzekałam, ze męczy mnie troche to karmienie, a teraz mi żal, jejku sama siebie mam dosc, idę i nie smece juz :ico_placzek: :ico_placzek:
jak ja Ciebie Gabi doskonale rozumiem :ico_haha_01: to samo jest u mnie, też mam doły i sama nie wiem czego bym chciała - z jednej strony "niech to karmienie się już skończy, bo taki człowiek uwiązany, bo dziecko co chwila chce jeść, bo alkoholu się napić nie można i dietę trzymać trzeba blabla...", a z drugiej - to takie wygodne, bo zawsze i wszędzie nakarmić dziecko można, i to za darmo... :ico_noniewiem: jednego dnia wmawiam sobie jedno, a następnego drugie, zależy czy jest kryzys z karmieniem czy nie. krew mnie zalewa jak słyszę jak to niektóre karmią kilkanaście miesięcy, mało tego - są płaskie jak deski! jak??? czym??? ja się pytam :ico_placzek: wiem, że to nie od tego zależy która jaki ma biust, no ale to tak ponoć często jest, że panie o wybujałych kształtach nie mają czym nakarmić i na odwrót.

[ Dodano: 24-05-2012, 13:38 ]
W ogole Mala nie chce juz cycusia nawet na sniadanko :ico_placzek: takze pozegnalysmy sie 3 dni temu z cycusianiem :ico_placzek:
widzisz, u mnie to samo, tzn Filip nie chce piersi, mimo że coś tam jeszcze jest. udaje mi się go nakarmić tylko w nocy, kiedy jest zaspany i czasem przez dzień. a Ty już nie masz nic a nic pokarmu? to tak z dnia na dzień znika całkowicie?

[ Dodano: 24-05-2012, 13:39 ]
A wiecie ze mam ostatni miesiac bycia panna :-D ?
no to szalej póki możesz :-D

[ Dodano: 24-05-2012, 13:39 ]
100 lat Jadzia!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość