Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 mar 2008, 18:32

My już wróciliśmy od lekarza. Tak jak przypuszczałam szczepienie przesuneli nam o tydzień. Emilka dostała wapno i kropelki do oczu i noska. Niby nic jej nie jest ma tylko lekko zaczerwienione gardełko no i ten katar.

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

25 mar 2008, 18:16

czesc dziewczyny, mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie .... emi i szymcio sa przerewelacyjni!!!! a mojemu wiktorkowi chyba sie emi spodobała bo az piszczal jak jak ja widział hihih. :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 mar 2008, 20:44

cześc dziewczyny
z miesiąc mnie tu nie było
pamiętacie mnie jeszcze??
Miałam zepsuty komputer więc nie miałam jak pisać, w pracy tez sie za bardzo nie dało
A co u nas??
No Emilka rośnie i szaleje, raczkuje że hoho, staje, w łózeczku sama sie przemieszcza przy szczebelkach. No i rzecz najważniejsza: od 3 marca czyli od dnia kiedy kupiłam jej nocniczek nie zrobiła kupki do pieluszki a tylko do nocniczka. Siusia też do nocniczka trzeba ją regularnie wysadzać co pół godzinki bo sama jeszcze nei sygnalizuje że chce siku.
Jak pozrzucam zdjęcia na kompa to wam powklejam i popchwale się moją rozrabiarą :-D
teraz bede już częściej zaglądać bo kolega dziś naprawił mi komputer :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-28, 20:57 ]
hej ale tu pusto:(
wtorkowa noc była dla nas horrorem :ico_placzek: :ico_placzek:
już we wtorek wieczorem emi nie chciała jeść i ciągle płakałam, czułam że coś jest nie tak ale nie miała gorączki i w końcu zasnęła.
po 2 w nocy usłyszałam że jęczy, więc pomyslałam ze pewnie głodna i wstałam zrobićjej mleczko. Kiedy wzięłam ją na ręce poczułam że jest rozpalona. Kiedy dałam jej butelke nie chciała, próbowałam wiec dac jej herbatki tez nie chciała, temperatura prawie 39 stopni, chcielismy jej dać paracetamol, też sie4 nie udało. baliśmy sie że sie odwodni więc ubraliśmy ją i pojechaliśmy do szpitala pediatrycznego. Tam pielęgniarka nas opieprzyła że mielismy jechać na pogotowie a nie do szpitala, ale że nie mogła nas odesłac to wezwała lekarza. Doktorka ja przebadała, kazała dać czopka i ranpo zgłosić się do rejonu. I wrócilismy do domu. Ja to juz prawie wcale nie spałam, wzięłam ją do siebie do łóżka i pilnowałam czy nic sie nie dzieje. W środe rano pjechaliśmy do lekarza, jako że nie byliśmy zarejestrowani musieliśmy czekac prawie 2 godziny bo było tyle4 dzieci w przychodni. Na szczęści w osłuchu było ok, tylko ta gorączka i katar. Lekarz przypuszczał 3 dniówke. Po południu znowu gorączka podskoczyła, ale przynajmniej już coś zjadła i wypiła.
Dziś jest już dobrze, zobaczymy jak będzie dziś wieczorem. Mam nadzieję ze już dobrze

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

01 kwie 2008, 14:09

Asiula współczuje, mam nadzieję, że u Emilki już lepiej.

U nas niestety najpierw ja zachorowałam, mąż mnie zaraził. Poszlam do lekarza i okazalo się, że zapalenie oskrzeli i antybiotyk, wlasnie koncze go brać. A od wczoraj Kamil też chory, ma antybiotyk. Całe szczęscie w miarę je nawet. W piątek idziemy do kontroli.

A na forum faktycznie pustki.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

01 kwie 2008, 20:17

Witam Maryyann

Emi już zdrowa mam nadzieje ze i wy szybko sie wykurujecie

pozdrawiam
no i mam nadzieje że watek znowu odzyje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 kwie 2008, 21:24

Witajcie bielszczanki

Widzę że nasz wątek powoli ożywia się :-D oby tak dalej :ico_brawa_01:

maryyann, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Teraz niestety taki okres że łatwo jest złapać jakieś choróbsko.
asiula cieszę się że Emi już lepiej się czuje :-)

A ja się Wam nie pochwaliłam. Ostatnio byliśmy na szczepieniu i Emi ma 78 cm i waży 11730 gram :-D hihi mała pyza
Ale zaczyna już coraz śmielej chodzić więc pewnie troszkę wagi zrzuci :ico_oczko:

Ania jak przygotowania do roczku ?? Widzę że tylko tydzień Wam został :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

02 kwie 2008, 12:20

Aga jaka Emilka wysoka :-D Ciekawe ile Szymon ma. Pewnie niebawem sie wybierzemy na szczepienie.

Co do roczku to knajpa zaklepana, prezenty zamówione a tort zamówie w przyszłym tygodniu.
Szymcio dostanie nocnik z Fisher Price i autko Little Tikes http://www.allegro.pl/item334546398_lit ... s_vip.html
Moi rodzice sponsorują haha :-D A ja mu zamówie pajacyki z Nexta bo je uwielbiam, jakościowo są super.

Aga nie dam rady dziś na siłownie. Zreszta pogoda taka że nie chce mi się ruszać z domu. Kurcze rozleniwiłyśmy się. A jutro aerobik? Kurcze zakwasy od nowa będą.

Szymon już bardzo fajnie chodzi. Czasem nawet biegnie :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 kwie 2008, 20:54

Ania no jutro już musowo idziemy :ico_oczko:
A kupiłaś sobie te plasterki ??

Asiula jak ząbki Emi ?? Pokazały się jakieś nowe czy narazie spokój ??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 kwie 2008, 21:07

Aga narazie spokój zatrzymaliśmy sie na 8 ząbkach :-D 4 na dole 4 na górze

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 kwie 2008, 21:14

Emilce też wyszło 8 ząbków i przez chyba 2 miesiące jak nie więcej był spokój. Dopiero niedawno wyszły jej 2 górne czwórki i chyba zaczynają się wyrzynać dwie dolne :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość