Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

20 sie 2010, 22:29

no chwalę go i chwalę...i razem brawo bijemy...
no już nie może się doczekać aż pójdzie do dzieci...już ostatnio spakował plecak w samochody i zabiera zabawki dla siebie i dla dzieci....
ja to po prostu nie mogę uwierzyć, że moja dzidzia idzie do przedszkola...zaraz szkoła liceum, studia...jejku...
A Zuzia jeszcze do przedszkola będzie chodzić? a nie już do szkoły?

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 sie 2010, 12:53

aniulka8503, wierz mi ze nie obejrzysz sie a juz bedzie dorosly :ico_sorki:

moja Zuzka juz bedzie zerowkowa a tez nie dawno sie urodzila :ico_oczko:

ciesz sie ze maly tak swietnie reaguje na pokole szybko sie zaaklimatyzuje ,zobaczysz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 sie 2010, 22:38

ciesz sie ze maly tak swietnie reaguje na pokole szybko sie zaaklimatyzuje ,zobaczysz
No trochę się boję bo jak to jedynak - wszystko jest jego, czasem bije...czasem jest oki - nawet czekoladą się podzieli, ale niestety nie zawsze...
ach, jakoś to będzie...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 sie 2010, 08:20

aniulka8503, on musi sie nauczyc wlasnie wsrod swoich rowniesnikow jak nalezy postepowac to dla niego jest bardzo odpowiednie towarzystwo :ico_haha_01: musi nauczyc sie i podzielic i czasem kogos szturchnac i wiedziec ze tak nie wolno,ze nie jest sam i musi sobie z tym czy z tamtym poradzic itp.....dzieci musza sie tego wszystkiego nauczyc i nie wazne jest czy jest jedynak czy nie :ico_oczko:

bedzie dobrze ,zobaczysz :-D

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

23 sie 2010, 09:46

Witam
Właśnie piję :ico_kawa: pyszna :-D
Rano przyjechało do mnie 10kg śliwek...kto mi pomoże???
Nie chce mi się...ale cóż, trzeba...
No musi być dobrze...jejku to już za dwa dni idziemy...sama się boję jak diabli...ale z drugiej strony właśnie mały miał iść, żeby mieć kontakt z dziećmi...bo w piaskownicy to nie jest to samo co w przedszkolu...
a powiedz mi mal jakie papcie kupić małemu??? Bo chciałam takie sandałki z materiału - takie bez palców...ale teraz sobie myślę, że może takie całe pełne zapinane na rzepy, żeby się nie męczył z zapinaniem...
Bo małemu się bardzo nogi pocą...i teraz nie wiem które lepsze będą...jakie tam dzieci noszą papcie???Jejku, ze wszystkim mam problem...
a musi mieć wszystkie ciuchy nowe???? bo ma trochę używane...kupiłam z neta...wiesz, bez plamek, ale takie trochę wyblakłe...z każdą drobnostką mam dylematy...
No a teraz o mnie...zapisałam się do szkoły :ico_brawa_01: dokończę sobie rok...tylko mam znowu problem, bo się okazało, że nazwy przedmiotów się pozmieniały i w tym semestrze będę musiała zaliczyć cały poprzedni rok, który mam zaliczony, ale z innymi nazwami przedmiotów...jaka lipa...no wszystkie poza angielskim...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 sie 2010, 17:07

aniulka8503, szkoła to szkoła :ico_sorki: ale dasz rade na pewno :ico_oczko:

co do papci zazwyczaj kupuje z trafpunkcie albo w ccc w galerii fordońskiej,ale w trafpunkcie na pewno wybierzesz takie o jakich myslisz(tak myślę)ciuszki nie muszą być nowe ważne by były czyste i całe :ico_oczko: ,dzieci przeciez tez w pkolu sie brudzą np przy jedzeniu ,więc o plamkę nie jest trudno :ico_oczko: na pewno lepiej aby papcie miał na rzepy i jak przyjdzie czas to sam będzie dumny ze umie juz założyć papcie :ico_haha_01: moja Zuzka nadal ma papcie na rzepe lub wciągane bo jeszcze nie umie wiązać sznurowadeł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

23 sie 2010, 22:59

A propo plam...a czym spierasz te plamy z przedszkola???
ja ostatnio nie mogę sprać ŻADNEJ plamy...tak jak wkładam do pralki tak wyciągam...używam proszku bryza, lenor do płukania...vanisch nie działa...ja nie wiem...w tym tygodniu mam 4 koszulki do wyrzucenia...tzn. nie wyrzucę...tarłam, ale całkiem plama nie zeszła...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 sie 2010, 17:40

aniulka8503, na temat plam juz mi nic nie mów :ico_sorki: ,kupiłam takie mydełko niemieckie Denk mit spiera po kakao czekoladzie ,ale nie zawsze po przecierze pomidorowym,teraz kupiłam a carrefur płyn odplamiacz ariela i jak do tej pory ładnie puszcza plamy,nie wiem jak bedzie ze skarpetkami :ico_oczko:
mimo woli nie wszystkie plamy chca byc czyste :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

24 sie 2010, 23:10

płyn odplamiacz ariela i jak do tej pory ładnie puszcza plamy,nie wiem jak bedzie ze skarpetkami
A jak się go stosuje? nalewasz na plamę czy wlewasz do pralki? i ile kosztuje?albo jak wygląda... no ja mam straszny problem z plamami...i się zastanawiam czy zmienić proszek na ariel czy właśnie zainwestować w jakiś odplamiacz...miałam vanisch, ale właściwie nie nazwałabym tego odplamiaczem...tylko niepotrzebnie wydałam kasę...a jak wiadomo - nie należy do tanich...dlatego pytam, żeby znowu nie wydać pieniędzy w błoto...jutro jadę do auchana to jakbyś mi podała więcej informacji o tym odplamiaczu to bym może go poszukała...

[ Dodano: 2010-08-25, 01:01 ]
a mal jeszcze bym się chciała dowiedzieć o płatności...czy tam są jakieś składki Rada rodziców itp...?????????? bo gdzieś (ale w innych przedszkolach) mówią, że komitet i coś tam jeszcze się płaci...
i kiedy to się płaci?
ja w ogóle nic nie wiem na ten temat........

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 sie 2010, 11:58

aniulka8503, placisz raz w miesiacu pieniazki zazwyczaj to jest jak ludzie forse dostane tak ok 10-15,ale jak twoj wczesniej ma albo pozniej to placisz tak jak ma ,i zdaje sie ze komitet jest juz w to wliczonybo nigdy nie placilam za komitet ,za PZU tak to jest stawka raz w roku do zaplacenia ona nie jest duza ,potem jak bedziesz chciala dac malego na jakies dodaatkowe zajecia to tez sie placi -bylo 5 zl za godzine raz albo dwa razy w tyg ,wszytsko sie dowiemy na zebraniu jakie bedzie we wrzesniu :-D
my srdenio placilismy ok 250 zl za wszytskoco miesiac :ico_oczko: bylo stawka stala 140 +5 zl wyzywienie , i jak byla chora to za stawke zywieniowa nie placilam ,byla odciagnieta w nastepnym miesiacu

ten ariel stosuje sie do pralki ale jak chces zmozes zi polac na plme i dac do pralki akoszt tego kosztowal ok 10 zl albo i mniej to byla pół litra
linka dam tobie na pw :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość