Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

11 cze 2009, 20:23

ramonka, mi sie wlasnie marzylo zeby zaczelo sie od odejscia wod plodowych
To bardzo dobrze,ze duzo spacerujesz, to dobrze wplywa na przyspieszenie porodu :ico_oczko: zreszta jak ma sie duzo ruchu to i nawet rodzi sie sprawniej i szybciej dochodzi sie do siebie po porodzie.

[ Dodano: 2009-06-11, 20:25 ]
ja wlasnie wystawilam Oliwierka na sloneczko przy oknie zeby sie wygrzal, to zoltaczka szybciej przejdzie. Biedactwo jest oslabione przez ta chorobe. Mam nadzieje,ze juz niedlugo dojdzie do siebie.

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

11 cze 2009, 20:28

Hej dziewczyny
ziolo007 super że świetnie radzisz sobie z Oliwierkiem wiedziałam że tak będzie:) gratulacje) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ramonka ja też dużo staram się spacerować a jak nie mam możliwości to chociaż robie w kuchni więc stoję. Oczywiście też przypłacam to opuchlizną nóg.
Właśnie wróciliśmy z grilla było bardzo sympatycznie teraz mam ochotę poleżeć i zjeść lody:) miłego wieczorku wam życzę:)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 cze 2009, 22:19

hej, jak tam moje drogie?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 cze 2009, 10:01

Melduje sie
Byłam dzis na badaniach , na szczescie to juz chyba ostatnie :ico_sorki: :ico_sorki:
U mnie bez zmian nic sie szczegolnego nie dzieje :-D
Pogoda oczywiscie psakudna, a miałam nadzieje ze pranie zrobie :ico_sorki:
5thelement, mam nadzieje kochana ze spisz jeszcze
:ico_sorki: Co u Ciebie?

Małgorzatka, dobrze chyba :ico_oczko: oprocz niecierpliwosci cała reszta opanowana :ico_sorki: Jeszcze 10 dni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

12 cze 2009, 10:50

Hello no ja dzisiejsza nocka w kratkę:) obudziłam się na siusiu i od 4 do 6 nie spałam:) wstawiłam pranie, zapeklowałam mięso i połozyłam sie i zasnęłam. Mąż obudził mnie na śniadanko i wzięliśmy się za porządki bo dzisiaj mam znajomych na obiedzie. Wcześniej jedziemy po wóżek bo okazuje się że zielone już wszędzie sprzedane więc przyjedzie nam kupić grafitowy. Poza tym cholernie tanieją więc nie będziemy już z mężem dłużej czekać:)

Odezwę się później papa

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 cze 2009, 11:15

5thelement, udanych zakupow w takim razie i czekam na foteczke wozka :-D
szkoda ze nie ma juz zielonych ale na pewno wybierzecie jakis ładny :ico_sorki:
Ja do 15 siedze sama a pozniej moj T ma wolne i od pon 2 tygodnie urlopu :ico_brawa_01:
Czekanie w 2 bedzie przyjemniejsze mam nadzieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

12 cze 2009, 14:52

Hej witajcie
Ja wlasnie uspilam Oliwierka jak zaczelam spiewac kolysanki to od razu zamknal oczka. teraz mam czas zeby zrobic obiadek. Wlasnie planuje kupic playmate i hustawke. Ja jak bylam mala to godzinami sie hustalam :) a teraz sa takie fajne juz dla niemowlakow i uczylam sie tez,ze bardzo dobrze hustanie wplywa na rozwoj dziecka,a dokladniej mozgu. Moze 5thelement cos o tym wie? Mam nadzieje,ze znajde dzisiaj czas zeby sie chwilke przespac, bo w nocy dosc ciezko mi sie wstawalo. No i mleka mam coraz mniej, takze marne ilosci zaczynam odciagac. PEwnie to przez zmeczenie. ramonka, fajnie,ze bedziesz czekac razem z mezem na rozwiazanie. Ja mialam szczescie,ze u mnie porod zaczal sie w obecnosci meza. Skurcze przyszly od razu regularne co dwie minuty jak nie co jedna. Nawet na zegarek nie patrzylam, bo wiedzialam,ze sa bardzo czeste. Za 20 min juz bylam na porodowce.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 cze 2009, 21:25

Wlasnie planuje kupic playmate i hustawke
my chcemy kupic taki lezaczek http://allegro.pl/item657983179_fisher_ ... 9_hit.html
z tym ze na razie sie wstrzymamy zobaczymy jakie to nasze dzieciatko bedzie :-D
Skurcze przyszly od razu regularne co dwie minuty jak nie co jedna. Nawet na zegarek nie patrzylam, bo wiedzialam,ze sa bardzo czeste. Za 20 min juz bylam na porodowce.
to przynajmniej nie mialas watpliwosci :ico_oczko:

Kochana czekamy na kolejne zdjecia Oliwierka pewnie juz sie zmienił, co? :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

12 cze 2009, 21:38

ramonka, super lezaczek, od razu mozesz bujac w nim dzieciaczka no i tez sluzy na dluzej.
Nie za bardzo wiem jak przeniesc zdjecia z kom na komputer, zaczekam na meza i dodam nowe zdjecia :)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 cze 2009, 22:02

super lezaczek, od razu mozesz bujac w nim dzieciaczka no i tez sluzy na dluzej.
no wlasnie dlatego szukalam takiego do 18 kg, bo pozniej mozna zrobic z niego fotelik :-D
To czekam na zdjecia :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość