chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

08 sty 2010, 22:04

Jestem, jestem :-)
Obecnie troszkę zabiegana, wiadomo koniec semestru :-) Dobrze, że już jest weekend. Nadrobiłam zaległości w czytaniu was. Na szczęście, tu wszystko w porządku.
mery, też chętnie bym zobaczyła zdjęcia.
iwciu, czy wiesz ile twój Bartek mierzy, bo jak do tej pory szedł z moim Maciejem łeb w łeb. Muszę małego zmierzyć, ba sama nie wiem ile ma, ale do Joachimka to na pewno mu daleko. W przedszkolu też należy do tych najniższych.
maziu, to się wyszalałaś no i odpoczęłaś.
riterko, a wy jak się czujecie :-D Torbę masz już spakowaną??

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 sty 2010, 11:24

Witam! Dziś ide na 14 do pracy więc dziewczyny wyszykowałam i wysłałam do mojej mamy, ubrałam im kombinezony żeby się wyszalały na podwórku, a tuuuuuu deszcz :ico_olaboga: No chloe koniec semestru i znowu ferie :-D U nas od 15 lutego dopiero ale wzięłam sobie urlop na tydzień może pojedziemy w góry, oczywiście jak będzie odpowiednia pogoda :-) A moja Matyldzia ostatnio podskoczyła do góry ale też nie wiem ile mierzy, waży 16,500 to wiem bo ją ważyłam 2 dni temu. Ale w przedszkolu należy do najniższych, ale i pulchniutkich :-D No i od poniedziałku idzie po 2 tyg. przerwy do przedszkola mam nadzieje że się bedzie cieszyła :-D

Riterko no to się dziewczyno pakuj a my trzymamy już kciuki i czekamy na kruszynke :-)

Od jutra mam 4 dni wolnego to postaram się wysłac jakieś fotki :-) Bo juz dawno niczego nie wysyłałam :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 sty 2010, 15:04

Witam
Nie było mnie dwa dni bo dziewczyny zasmarkane i sie strasznie męczą :ico_placzek: wczoraj była u nas koleda i ksiadz powiedział że skoro iDKA OCHRZCZONA Z WODY TO JUZ NIE BEDZIE MIAŁA NORMALNEGO CHRZTU TYLKO DOPEŁNIENIE ALE NIE MUSIMY SIE SPIESZYC :-) diś nocka nieprzespana bo Ida sie całą noc niedała połozyc bo jej katar przeszkadzał teraz odsypia a ja z worami pod oczami - ach uroki macierzyństwa :-D
Dzis do całego urwania głowy mam jeszcze gosci bo jutro mam urodziny a wszyscy dzis się zwalaja więc musze w garkach mieszać
Zasypało nas straszliwie normalnie śniegu po kolana a moja Niki może tylko przez okno snieg obejrzeć :/
Niki waży 14,5 a wzrost ok metra w przedszkolu jest średniakiem wzród chłopców i dziewczynek :-)
Przepraszam że tak szybko i nieskładnie ale juz Ida wzywa :ico_noniewiem: :ico_papa:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

09 sty 2010, 21:22

Hej!
edulitko, właśnie się zastanawiałam, czy twoje dziewczynki zdrowe. Maciej ma na pewno mniej niż metr. Podejrzewam, że 95 cm, ale go nie zmierzyłam. To kiedy zamierzacie urządzić ten chrzest?? Pewnie bliżej wiosny? A to dopełnienie to jest potrzebne?
Zaczął mi pokasływać, więc dziś siedzieliśmy w domu. A u nas śniegu po kolana. Wzdłuż bloku idziemy w tunelu! Śnieg po jednej stronie prawie na metr (hihi)- tak wiał wiatr, :ico_oczko: świetnie wyglądają takie zaspy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Miałam dziś z mężem wyskoczyć na większe zakupy, ale daliśmy sobie spokój, bo 100 km, to spory kawał, a pogoda nieciekawa.
maziu, Maciej ma 15 kg, ciężki. My zaczynamy ferie już od przyszłego tygodnia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 sty 2010, 13:21

Obrazek
Kąpiel w wiaderku
Obrazek
nie ma to jak u taty :)
Obrazek
czytam sobie
Obrazek
z mikołajkiem
Obrazek

Obrazek
z siostrą
Obrazek
z mama
Obrazek
sylwestrowo :)
Obrazek
pyszne jabłuszka :P
Obrazek
popołudniowa drzemka
Obrazek
siostra mi zawsze pomoże
Obrazek
taka mam grzechotke
Obrazek
marchewka tez jest pyszna
Obrazek
Niki na sniegu
Obrazek

Obrazek
WOŚP

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 sty 2010, 15:12

Hej kobiety :-)

Edulitko cudne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,śliczne córeczki,Wy piękni nie można wyrazić słowami .Idusia ładnie już urosła :ico_brawa_01: ,Nikolcia widac zakochana w siostrzyczce :ico_brawa_01: -śliczne :-) .Ogromne buziaki dla Idusi ,bo dziś są jej takie małe urodzinki (6 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ) :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a ja mam już dosyć od soboty Bartek chory,temperatura praktycznie nie spada poniżej 38 , do tego jeszcze kaszle :ico_placzek: ,wczoraj wieczorem był lekarz przepisał leki i antybiotyk ale dzis znów jakieś akcje wymiotne :ico_placzek: .Nic nie je tylko,pije i znów :587: .Mam nadzieję,że przejdzie niebawem bo mi już ręce opadają i siły już mi brak :ico_placzek: .Boję się bo może się to rozwinąć w zapalenie płuc :ico_olaboga: .Nic ,trzeba być dobrej myśli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 sty 2010, 20:39

Iwcia 33, - ojejku mam nadzieje że antybiotyk pomoże Bartusiowi i szybko dojdzie do zdrowia :ico_olaboga: kurcze te chorubka się czepiają

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

11 sty 2010, 21:22

:ico_noniewiem: Biedny Bartuś. Zdrówka życzę małemu.
Maciuś raz po raz pokasłuje, ale na razie to wszystko. Jutro pójdzie jeszcze do przedszkola, ale chyba od środy zostanie babcią w domu. Jutra impreza z okazji Dnia Dziadka i Babci, więc być musi. Wolę jak mały chodzi do przedszkola...
edulita, piękne te twoje dziewczynki.
Szkoda, że maritta tu nie zagląda.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 sty 2010, 22:47

Witam wieczorkiem
Iwcia 33, oj buziaczek dla Bartusia, biedny się namęczy z wymiotami, oby szybko przeszły! trzymajcie się!!!
edulita, no jakie śliczne laseczki, Niki sgtrasznie wysoka, tak przynajmniej mi sie wydaje, a Idusia jak ona szybko rośnie cudnie!!!!! no i mamusia śliczna :-D cudnie
chloe, ale super, ze juz ferie, no i też dużo zdrwka dla Maciusia i 15 kg ładny wynik :ico_brawa_01:
Merysuper, ze sylwek się udał :ico_brawa_01: a jak tam Kornel chodzi już do przedszkola czy jeszcze nie?
u nas ok, Jaś ma jakąś dziwną wysypkę jutro idę do lekarza z nim bo nie chce dziadostwo zejść :ico_zly: Lenka grzecznie siedzi w brzuchu, choć czasem jak walnie to... moja kochana :-D no i jeszcze się nie spakowałam ale chyba juz niebawem się tym zajmę :ico_oczko:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

12 sty 2010, 09:00

Hej!
riterko, już niedługo Lenka będzie z wami :-) Ciekawe, czy będzie podobna do Jasia??
Miłego dnia.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość