Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 mar 2009, 20:55

poccoyo, tak zrobie, ale to gdzieś za 2 tygodnie jak będziemy kupować..

Ja nie mam elektronicznej niani, bo mamy małe mieszkanie tylko 3 pokoje może z 70 m2 na pewno nie więcej, po za tym wszystko na jednym poziomie, wiec bez sensu byłoby ją kupować, a łóżeczko Jasia mam tak na 2 kroki od naszego łóżka więc słysze w nocy co się dzieje.. (najśmieszniejsze jest to, że P mógłby po mnie deptać w nocy i nie czuje zupełnie nic, a jak Jaś się przekręci tylko to zaraz stoje na baczność.. :-) )

A krzesełko do karmienia to szczerze powiem nie myślałam jeszcze.. i nawet nie oglądałam.. Kiedyś myślałam o takim drewnianym, które później przerabia się na takie które ma osobno krzesełko i stolik, żeby dziecko mogło później przy nim rysować, bawić się.. ale nie wiem, czy to dobry pomysł.. musze sie rozjerzeć, bo jakby nie patrzeć, to za niedługi czas będzie potrzebne..

Dziewczyny został nam miesiąc i jeden dzień do ślubu!!! Zaczynam mieć stresa.. I mam pytanie.. kiedy zaawia się wiązanke ślubną?? bo ja już mniej więcej wiem jakie mają być kwiaty, chcę storczyki i róże, albo same strorczyki.. tylko myśle,czy już pójść do kwiaciarni, czy jeszcze troche poczekać?? Zamykamy też jutro liste gości, powinno być koło 89 osób łącznie z nami (my, rodzice i moja siostra, bo najbliższych P licze normalnie jak gości, rodzicom to nawet zaproszenie wysyłaliśmy, rodzeństwu z resztą też..)

Jasiek, jakiś taki dziwnie spokojny, po tym szczepieniu.. nawet chwile się pośmiał po kąpieli, później męczył sie w łóżeczku ze 20 min źeby usnąć no i w końcu padł, zapakowałam mu przed szczepieniem vibrucol w czopku, a teraz na noc nurofen też w czopku, mam nadzieje, że jutro już nie będą mu potrzebne i nie będzie się męczył tak jak ostatnio (prawie tydzień marudzenia-masakra!!)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

24 mar 2009, 21:06

#ania# pisze:Dziewczyny został nam miesiąc i jeden dzień do ślubu!!!

zaczynam miec nerwa razem z Tobą :ico_oczko:
a co do wiązanki to ja właśnie zamówiłam na tydzięn przed ślubem, i w kwiaciarni mnie opieprzyły baby, że to póxno dla nich
ze miesiąc wcześniej sie takie rzeczy zamawia...
mlodziutka byłam to się nie odszczekałam...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:01 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 mar 2009, 21:16

poccoyo, ja właśnie też nie bardzo zorientowana jestem w tej materii :-)) Jak planowaliśmy to wszystko było OKi bez stresu i napięcia.. a teraz.. jak mówi moja mama iskry z tyłka się sypią :-))

Chyba musze jutro pójść do wiaciarni i zamówić, żeby cyrków nie było, że za późno:-))

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

24 mar 2009, 21:24

#ania#, zaznacz w kwaiciarni żeby wiazanka miaał jakoś zasloniete końce łodyg... bo strasznie brudzą... ja moje róze mialam w takim plastykowym kielichu... wiec do dziejszego dnia sa jak z przed 7lat... i spryskalam je lakierem do wlosów... kolor przyblakł ale sie nie kruszą...
kiedys je sobie tu przywioze...

[ Dodano: 2009-03-24, 20:32 ]
david płakał straszie po 17tej godzinie... nie wiedzileiśmy od czego
wypił 90ml mleczka i śpi...
myśle że domagał sie kąpieli... ale to troszke wczesnie, wiec to zignorowałam...
a teraz się zastanawiam czy go budzić na kapiel, czy tylko przenieśc do łózeczka??
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:01 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 mar 2009, 22:03

poccoyo, kwwiaty mają być w takim "mikrofonie" rozmawiałam z koleżanką, której koleżanka ma kwiaciarnie i będzie robiła bukiet, więc na pewno zrobi mi porządnie.. wiesz.. wszystko wszystkim ale nie ma jak to "po znajomości" niby czasy u nas nowe, a stare zwyczaje zostały :))


Ja bym małego wykąpała, mimo wszystko.. u nas jeśli chodzi o kąpiel to nie ma zmiłuj, my czasami możemy mieć z P dzień dziecka ale Jasia kąpiemy zawsze i staramy się o tej samej porze, przeważnie koło 19, a o 19.30 to już śpi i mamy troche luzu. Jak mieliśmy znajomych na takiej małej imprezce, to zrobiliśmy rzerwe na kąpiel, a później siedzieliśmy sobie dalej ze znajomymi:))

[ Dodano: 2009-03-24, 21:06 ]
Kurcze, Bąbel przebudza się średnio co 15-20 min z wielkim płaczem tak przez sen.. minke ma słodką.. ale pewnie bardzo go boli.. Maluszek mój kochany.. szkoda, że to mnie nie może boleć..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 mar 2009, 22:40

#ania#, nareszcie jestes :-D no nie duzo juz do slubu zostało, ale spokojnie bedzie dobrze. A kwiaty to sobie mozesz juz wybrac i dac im wzornik czy z ich katalogu bedziesz wybierac, no wiec wiedza na kiedy termin to zrobia na czas :-D
Chodzi o to, ze nie zawsze maja kwiaty i inne rzeczy na sklepie do zrobieniu konkretnego butkietu.

A do chrztu to ja bym nie wymyslałą garniturku, tylko poprostu sa takie łądne ubranka wygodne dla dziecka, specjalnie na te okazje, bardzo łądne :-D

poccoyo, Ja mam nianie elektroniczna, ale kozystałam z niej tylko raz. NArazie jest zima wiec ciagle jestem w domu, ale gdy bedzie lato czy cos, a ja bede na dworzy czy pranie rozwieszałaa czy cokolsiek to wtedy sie przyda.
Oczywiscie mam do tego ograniczonoe zaufanie bo tylko rzecz, wiec itak ciagle chodziłąm i zerkałąm co mały robi.

Krzesełko do karmienia mam, takie drewniane z kolorowym i miekkim siedzeniem, ale jeszcze go nei ogladałam bo dostałam od kolezankek, jak maly sie urodził, wiec narazie jeszcze w kartonie jest oryginalnie zapakowane :-D

No a ja juz po jazdach :ico_olaboga: najpierw mi pokazał co i jak na placyku, a potem na miasto :ico_szoking: jeju jakie to jest wszystko pokreocne, nie mogłam jakos tego opanowac, ale spokojnie to tylko poczatek narazie :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

24 mar 2009, 23:59

dobranoc...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:01 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 mar 2009, 09:01

wiola85, jestem jestem.. tylko jakoś mało czasu normalnie się nie wyrabiam, musze kupć buty do sukienki, bo czas się na przymiarke umówić, kwiaty i wymyśleć co zrobić z salą.. na wystrój sali to już zupełnie nie mam pomysłu.. musze poszperać na allegro to może coś wy,yśle..

U nas noc tragiczna, padam na twarz..Najpierw do północy Mały płakał przez sen średnio co 20 min, ale starczyło mu jak dałam smoczek i pogłaskałąm po policzku.. o 3 tak się rozwył, w sumie to mu się nie dziwie, bo miał mega kupala w pieluszcze a nie robił w nocy chyba od 3 m-cy kupka to zawsze rano i po południu bliżej kąpieli, przebralam, chciałam dać mleko, bo wieczorem zjadł jakieś 100ml tylko, a on w jeszcze większy ryk i tak chodziłąm z nim po mieszkaniu od 2.30 do 4 prawie.. o 6 znów się obudził ale jakoś go ululałam i pospał do 7.30 a teraz szaleje w łóżku molestuje zabawki, oczywiście wykopał mnie z łóżka i leży z tatą..

Ciężki dzień się zapowiada, bo Mały ma od rana focha normalnie włączył mu się wqurwiacz.. a mamy dzień wyjazdowy bo najpierw moje ćwiczenia (mam 8 cm w pasie mniej :-) ) później buty, wiązanka etc..

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

25 mar 2009, 09:03

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!! ZIMA WROCIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ZA MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!

A tak chciałam juz wiosny i słoneczka. Musze dzis sprawki pozałatwiac, bo juz stanęłam jako tako na nogi (tylko stan podgorączkowy) a tu taka zawierucha. Ledwo mi samochód spod sniegu widac :ico_olaboga:
I NAGAL SYPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakies to wszystko pokręcone...

#ania# - stresik stresikiem, ale potem się własnie ten czas przygotowan wspomina z rozczuleniem, wiec w sumie mimo zamieszania ciesz się przygotowaniami :-D

wiola brawa za pierwszą jazdę, z kazdą następną będzie lepiej, trzymam kciuki. A co do wieczornych jazd, to rozumiem ze wolałabys w dzien, ale z drugiej strony jak sie człowiek uczy w gorszych warunkach to potem nic mu nie straszne. Ja robiłam prawko w zimnie, była pogoda mniej więcej tak jak dzisiaj, a potem nagle to wszystko popłynęło ....Ooooo nie było łatwo, ale są plusy bo nie boje się jezdzic przy brzydkiej pogodzie.

poccoyo ja mam elektroniczną nianię, ale to jeszcze po chłopakach. Najwięcej jej uzywałam przy najstarszym, ale potem tez się przydała. Ja często weranduje dzieci więc wtedy podłączałam sobie nianie. Takze u rodziców na ogródku się sprawdzało.

Krzesełko do karmienia tez mam, ale takie małe, zgrabniutkie. Mogę je przeniesc w inne miejsce jedną ręką :-D Nie chciałam takiego drewnianego, o ktorym pisała ania. Są cięzkie, trudne do przestawienia, a potem (tak mysle) mało się ich uzywa, bo dziecko chce siedziec z rodzicami przy stole a nie przy małym stoliku.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 mar 2009, 10:19

#ania#, 8 cm!!!!!! super, ale czy tio jest to vacum, co ja mysle? opisz dokladnie co i jak bo u nas w miescie jest taka kapsula i vacum sie nazywa. jej, jak ja bym tak chciala. jak nie schudne na diecie to tez sie zapisze moze. ale dopiero jak przestane karmic. ps, kwiaty ja tez zamawialam miesiac wczesniej. bo nie zawsze sa odpowiednie w hurtowniach. ale moim zdaniem storczyki wyjda bardzo drogo, ja z nich dlatego zrezygnowalam :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość