Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 lut 2010, 17:12

mikusia1, no ja kupie sobie w aptece jakies juz dla nie karmiących bo karmie butlą
w sumie mogłam dzis zajsc do apteki ale juz pisałam ostatnio u nas zawsze kolejka charczących babć a farmaceutka w poprzednim wcieleniu była chyba zółwiem :ico_noniewiem: wiec z Oliwką tam nie wchodze...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 lut 2010, 17:43

my dziś byliśmy na spacerku 3,5 godz, było super
nareszcie pogoda wiosenna :ico_haha_02:

ja też biorę witaminy ale włosy i tak wypadają , niestety to normalne po ciąży

mikusia1, a dlaczego ty nie możesz jeść ogórkowej ?

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 lut 2010, 20:35

mikusia1, a dlaczego ty nie możesz jeść ogórkowej ?
no polozna mi niepozwolila bo to kwasne i niemoge jesc ani kapusty kiszonej ani ogorkow ani rzeczy wzdymajcych
ze wzgledu ze karmie piersia
niewiem jak to teraz ale boje sie zeby malutkiej nic niebylo sokow pomaranczowych i porzeczkowych tez niepije :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 lut 2010, 22:35

Ja wpadam tylko na chwilke jak po ogien :-)

Spacerek udany ponad 3 godzinki dreptania, Pawelcio spal a mama miala mokro w butach :-D :-D
Zakupki udane, jak macie reala to polecam, bodziaki gatunkowo super, zrobilam zapas, kaszki i deserki tez kupione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Potem wpala kupela z dziecki, jeden 4 latka, drugi 8 mcy, fajnie bylo, poklachalysmy. Ale za tpo wieczorkirm Pawelkowi znow uwiezla taq zasrana przepuklina, plakal niemilosiernie, wcisnac sie nie dalo, nozki tzresly sie jak galareta- jemu oczywiscie a ta bezradnosc jest beznadziejna :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: od razu jechalismy do szpitala i lekarka odbarczyla ale tez sie meczyla, niedawno wrocilismy, nawet go nie kapalam tylko butla kaszki i spi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Mysle ze przed wakacjami operacja nas czeka :ico_placzek: :ico_placzek:

Mnie znow boli glowa, cisnienie wysokie, koszmar ide sie kapac i spac
Wiec do jutra mamuski :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lut 2010, 23:03

I jeszcze ja na wieczór :-)
Pogoda boska spacer ponad dwie godzinki poprostu bajka załozyłam wiosenny płaszcz i się mega zgrzałam :ico_szoking:
Pisałyścieo włosach ja juz chyba kończe walke z dywanem wypadajacych włosów za soba - stosowałam inev i wichy szampon i ampułki. Teraz rano przy czesaniu troche wypadnie i wieczorkiem jak sie czesze ale nie lecą juz tak same z siebie a tez myslałam ze wyłysieje
zasrana przepuklina
my juz mamy operacje za soba ale u Idy było to zagrozenie bezpłodnością przez wypadajacy jajnik więc ekspresowo zrobili nam operacje. Mam nadzieje ze juz nie bedzie wiezła i dokuczała Pawełkowi
Dobranoc lece na chwile prawdy :-)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

26 lut 2010, 09:31

Dzień doberek :-D
:ico_kawa: siedze sobie w ciszy spokoju :-D spią!!!

Wczoraj zliczyliśmy z mężusiem kino, no i co. Spałam :ico_olaboga: ale film nawet fajny tzn to co obejżałam. Byliśmy na Autor Widmo" Polańskiego.
uwiezla taq zasrana przepuklina
:ico_placzek: biedny Pawełek. Oby jak najszybciej zrobili mu tą operacje :ico_placzek: Pewnie go to boli bardzo :ico_placzek:
ani rzeczy wzdymajcych
pewnie odrazu kolki. Ja jak karmiłam piersią to prawie nic nie jadłam a moje chłopaki miały kolki :ico_sorki: o ogórku czy jakimś innym warzywie to nie było mowy.
Ale mimo wszytko karmić cycem bym chciała, szkoda że nie przeczekałam :ico_sorki:
Pogoda boska
:ico_brawa_01: jest cudowna pogodzianka u nas tak ciepło że w słońcu na autowym termometrze było 15 st :ico_szoking:
Wiosna lalalalala wiosna!!!

A dzisiaj rano spacerek bo po południu zapowiadają deszcz. Może rozpuści ten cały śnieg wreszcie!!!

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

26 lut 2010, 09:41

Cześć dziewczyny :ico_haha_02:

Z Jula juz jepiej. A teraz mnie dopadła grypa :ico_chory:

mikusia1 dzieki :ico_haha_02:

magduś81, jak ja dawno w kinie nie była.
Wiosna lalalalala wiosna!!!
u mnie tez juz cieplutko. :ico_haha_02:

Ide brac sie za pozadki . Milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 lut 2010, 09:57

jak macie reala to polecam

no ja mam niedaleko, musze tylko podjechać jednym autobusem wiec zaraz sie naszykuje i oliwke i pojedziemy :)
a wczoraj jadłysmy jabłuszko z dynią, ale nam smakowało

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

26 lut 2010, 10:22

Ewka_82, biedny Pawełek mam nadzieję że szybko się wszystko dobrze ułoży i będzie miał szybko tą operacje i że wszystko będzie ok.
magduś81, ale masz fajnie moja to niedawno wstała a ty już masz swoje brzdące położone znowu spać ;-)
magduś81 napisał/a:
Wiosna lalalalala wiosna!!!


u mnie tez juz cieplutko.
u mnie też jak na razie coraz cieplej już jest 5,7 stopnia a to dopiero rano ;-)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

26 lut 2010, 10:37

Emilka lecz się kochana, witaminki i dużo herbatki!!!
ty już masz swoje brzdące położone znowu spać
wstały o 6 rano zjadły butle pogadały i ok 8.30-9.00 mają dżemke 15 min :-D zawsze czas na kawke i śniadanko!!!

[ Dodano: 2010-02-26, 09:40 ]
Obiadek dla Klusek się gotuje a teraz wołają o butle więc lece :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości