Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

11 lip 2007, 13:38

Witam

Mróweczko juz teraz daje wit. D3, ale jakby mała nie miała miekkiej główki to pewnie od wrzesnia bym zaczeła dopiero dawac.

tt jest wnerwiające... te "nieprzeczytene posty" to szczyt... ja tylko na nasz wątek wchodze a odznaczac musze wszystko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
juz mi skasowali posta bo chciałam zebysmy przeszły na inne forum...

[ Dodano: 2007-07-11, 13:41 ]
kamelek1 pisze:dziewczyny czy ktoras z was uzywała mleka Enfamil premium ??

bo kurcze sama niewiem czy to moje wrazenie czy mam mało mleka w cycach i dlatego moja mała myszka je tak czesto czy juz sama niewiem co

macie jakies sposoby na super laktacje
mam to samo wrazenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponoc enfamil najlepszy ale ja tez chciałabym zasięgnąć opinii....
moja pediatra kaze znów smoka odstawic to laktacja wzrośnie. :/ :/ :/
a ja jem kminek mielony, dwie łyzeczki i popijam wodą.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 lip 2007, 13:49

kamelek1, sprobuj piwa Karmi , mi wczoraj pomogla ta ohydna w smaku(jak dla mnie)herbata na laktacje z Nestle Mamalete-nie wiem czy w Polsce jest, ale na pewno jakies ziolowe mlekopedne sa.I trzeba pic okol 3 litrow dziennie-najwiecej wody niegazowanej.Mysle, ze to tylko taki kryzysik, ja tez takie miewam.Poza tym mala je tak czesto, bo widac potrzeby wzrosly i w ten sposob ustawia"produkcje" na zwiekszone obroty-ja sobie tak tlumacze.

Dagles, mnie to wq....na maksa, od dluzszego czasu TT tak nawala, ze juz przesada, czowiek znajdzie 5 minut wolnego i tu klapa.
A musze Ci powiedziec , ze to zdjecie Jagodki w podpisie jest miodzik, nie trzeba nawet podpisywac, bo widac, ze to taka soczysta sliczna Jagodka. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lip 2007, 13:52

kamelek1,Dagles, Twoja córeczka wkroczyla w 3 miesiac zycia i teraz potrzebuje wiecej mleczka dlatego czesciej jje... a to ze bedziecie mialy wrazenie ze piersi sa puste to normalne dlatego ze Wasze piersi przyzwyczily sie i nauczyly jak i w jakich ilosciach maja produkowac mleczko i teraz juz coraz zadzien bedziecie mialy uczucie pełności piersi... teraz wasze ''mleczarnie'' beda p[rodukowaly mleczko na bierzaco podczas karmienia .. dlatego nie przejmujcie sie ze macie malo mleka bo to tylko zludzenie .... i karmcie swoje pociechy na zdrowko :ico_brawa_01:
a w 3 m-cu zycia dziecka jest taki okres kilku dni ze dzidzia ciagle chce ssac i to tez naturalne

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 lip 2007, 13:52

Dagles pisze: ja jem kminek mielony, dwie łyzeczki i popijam wodą

Dagles-ja to chyba wolalabym jeszcze raz ta rycyne wpic, ktora mi zaserwowali przed porodem niz jedno ziarenko kminku.brr...jestes dzielna.Ja slyszalam, ze podobno do mleka wsypuja kminek i gotuja i to pobudza laktacje.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

11 lip 2007, 13:55

Dzięki Katrin!!!!!!!!!!! Antonio jest za o bardzo meski!! i to imie super!!!! :ico_brawa_01:

co robimy z tt?????? moze założymy gdzie indziej wątek????

[ Dodano: 2007-07-11, 13:56 ]
Katrin ale to kminek mielony. i nie ma smaku

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

11 lip 2007, 13:57

pije karmi pije herbatke i nonono jas mam nadzieje ze to przejsciowy kryzys dlatego chciałam chociaz raz dziennie podawac Lence mleko modyfikowane tak do napełnienia mleczarek ale kurcze sie wacham , o tym infatilu mowila mi połozna jak była u mnie na patronażu to chyba wie co mowi , a z reszta z nimi to róznie bywa niewiadomo czy im ufac. Na innymforum internetowym wyczytałam same pozytywne opinie na temat tego mleka wiec mam nadzieje ze jest oki :ico_olaboga: bądz tu człowieku mądry

[ Dodano: 2007-07-11, 14:00 ]
Mordeczka skarbinio madrosci :ico_sorki: obys miła racje bo ja chce karmic moja myszka jak najdłuzej z cycka

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 lip 2007, 14:03

kamelek1, tylko w tym problem, ze jak zaczniesz podawac cos innego to automatycznie bedziesz mnie produkowac, bo przeciez ssanie pobudza i reguluje produkcje mleka.Jak mala nie drze sie wnieboglosy z glodu to na Twoim miejscu jeszcze bym sie wstrzymala.Wydaje mi sie, ze to jest tak jak pisze Mordeczka, my juz nie bedziemy mialy uczucia takiej pelnosci piersi jak na poczatku bo laktacja sie ustabilizowala, a byc moze Twoja mala po tym zapaleniu gardla chce byc blizej Ciebie i dlatego domaga sie cycusia, albo po antybiotyku ma pragnienie i dlatego chce jej sie pic.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lip 2007, 14:04

kamelek1, karmilam troje dzieci i za kazdym razem bylo tak jak piszesz , nie podawalam mleka sztucznego tylko bardzo czesto sostawialam maluchow do cyca i mleczko bylo . A dostawianie to najlepszy sposob na laktacje . i oczywiscie dobrze sie odzywiaj i pij duzo wody niegazowanej.Karmi tez pomaga ...o kminku nie slyszalam ale sprobowac nie zaszkodzi :-D Jednaj uwazam ze to nie jesy zanik mleczka tylko unormowanie laktacji bo przeciez jesli bedziecie karmic dzieci do np. 1,5 roku nie mozliwe jest zeby cycki byly twarde i pelne mleka tyle czasu... jak sie przyzwyczaja to sa normalne czyli miekkie ale mleczka jest tyle ile trzeba

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

11 lip 2007, 14:04

Mordeczko kurcze dzieki!!!!!!!!!!!!!!!! (bo jak podam butlę to moze zaniechac cyca... :ico_placzek: ) i wtedy bedzie klops

[ Dodano: 2007-07-11, 14:08 ]
katrin pisze:kamelek1, tylko w tym problem, ze jak zaczniesz podawac cos innego to automatycznie bedziesz mnie produkowac, bo przeciez ssanie pobudza i reguluje produkcje mleka.Jak mala nie drze sie wnieboglosy z glodu to na Twoim miejscu jeszcze bym sie wstrzymala.
no własnie .... :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 lip 2007, 14:09

Katrin ale to kminek mielony. i nie ma smaku
_________________

i tak nie uwierze :ico_haha_01: wystarczy, ze mialabym swiadomosc, ze to kminek i nie dlalabym rady.

Musze sie pochwalic, ze spalismy dzis do ...11.30(tylko nie skarzcie mojemu mezowi :ico_haha_01: )Byla pobudka na cycusia o 1,4,6.30 (potem troche zabawy)i 9.30 cycus i tak sobie spalismy do 11.30.Wyspalam sie za wszystkie czasy.

[ Dodano: 2007-07-11, 14:13 ]
W sobote wyjezdzamy a raczej chcemy wyjechac na urlop do Polski, tylko maz zaczall sie wahac, ze maly jeszcze za maly i sama nie wiem co zdecydowac.Wyjezdzacie z maluszkami gdzies dalej?No i jak ja bez Was wytrzymam cale trzy tygodnie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości