Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 lip 2008, 13:15

zirca, super pomysl z ta chust czytalam ze dzidzius ma w tedy super kontakt z mamusia jest mu wygodnie i czuje sie bezpiecznie jak w brzuszku :ico_brawa_01: , a co wazne dla nas to podobno super odciaza kregoslup :ico_brawa_01:
dobra ja spadam do pracy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lip 2008, 13:15

:ico_haha_02: ja tez sopbie troszke czytalam o teym noszeniu w chuscie...ale chyba sie nie zdecyduje-nie dlatego ze to nie jest fajne-bo jest!!!! tylko to troche nie moj styl :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 lip 2008, 13:37

Ja raczej sie tez nie zdecyduje na ta chuste, wole kupic bujaczek i pare innych rzeczy, ktore bardziej mi sie przydadza :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-29, 13:37 ]
Pati85, ja poczytałam sobie sporo artykułów i forów (u nas tez są babeczki chustowe). I jestem zachwycona. I co najwazniejsze-mój Małż zupełnie oszalał na punkcie chust, bo u nas w Dublinie spotyka sie takie babeczki duzo częściej niż w Polsce. I wygląda to niesamowicie :ico_brawa_01:
na pewno to jest super sprawa, nie przecze, ze nie, tez duzo czytalam i kobiety chwala sobie ta chuste, ale ja jakos nie bardzo za tym obstaje, po prostu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 lip 2008, 19:52

kurcze skonczylam prace o 18 nie dalm rady dluzej jest tak duszno ze oddychac sie nie da, zala mokra bylam i slabo sie mi robilo wiec powiedzialam szefowej ze chce o 18 isc do chaty.
zjem sobie zupke odpoczne i bedzie lepiej

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lip 2008, 20:26

:ico_sorki: no dobrze ze Ci pozwolil isc do domku :ico_sorki:
Odpoczywaj :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-30, 08:49 ]
:ico_brawa_01: WITAM :ico_brawa_01:
Sniadanko juz zaliczone :-D popijam kawke :ico_kawa:
U nas dzizisiaj pochmurny dzien wiec odpoczne troszke od upalow :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 09:33

witam

ja niestety jeszcze nie zjadlam sniadanka a glodna jak wilk jestem, zapomnialam wyjac chlebek z zamrazalnika i jest w trakcie odmrazania :ico_placzek:
Ale u nas wczoraj lalo :ico_olaboga: jak zaczelo padac, tzn lac o 17 to skonczylo nie wie o ktorej, ale za to jakie rzeskie powietrze :ico_brawa_01: :-) w koncu jakas ochloda, a dzis na razie jest pochmurno, chyba w nocy tez padalo, nie jest az tak goraco moze z 20 stopni jest teraz a moze i nie ma.
U nas dzizisiaj pochmurny dzien wiec odpoczne troszke od upalow :ico_sorki:
ja tez odpoczne dzis od tych upalow, ale w domu jest goraco :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-30, 09:35 ]
O kurcze ja juz 33 tygodnie skonczylam :-D jutro mam wizyte u gina i sie okaze czy nadal mam bialko w moczu, wczoraj dzwonilam do poloznej i troche z nia pogadalam, fajna z niej babeczka...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 lip 2008, 09:43

Dzien dobry wszystkim, ale nocke mialam tragedia maly jest coraz wiekszy lezy tylko po prawej stronie i uciska mi na wszystko :ico_noniewiem: kopal i wiercil sie cala noc az mnie wszystko boli :ico_placzek: , ado tego Piotr tak chrapał,ze maialam go ochote udusic :ico_zly:
O kurcze ja juz 33 tygodnie skonczylam
gratuluje :ico_brawa_01: , mam nadzieje,ze jutro u gina czekaja cie same wiadomosci :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 09:45

O kurcze ja juz 33 tygodnie skonczylam
no czas leci....juz nieduzo nam zostalo :-D
ado tego Piotr tak chrapał,ze maialam go ochote udusic
skad ja to znam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 09:51

gratuluje :ico_brawa_01: , mam nadzieje,ze jutro u gina czekaja cie same wiadomosci :-)
no ja mam nadzieje, ze tez uslysze ze nie ma juz bialka w moczu, bo kurcze nie wiem skad to sie wzielo, wszystko bylo dobrze, a teraz raptem na koniec bialko :ico_olaboga:
no czas leci....juz nieduzo nam zostalo :-D
oj niedlugo, ja odliczam czas ale strasznie ta koncowka sie dluzy :ico_noniewiem:

Wiecie jaki ja mialam sen dzis :-D snilo mi sie, ze urodzilam synusia, byl sliczny, a smieszne jest to, ze nawet nie mialam boli, wody mi nie odeszly, a maly wyszedl sam bez zadnego parcia :-D a ja bylam taka szczesliwa, ze popralam wszystko i ze zdarzylam na czas, ale sen co??? :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 10:02

Wiecie jaki ja mialam sen dzis snilo mi sie, ze urodzilam synusia, byl sliczny, a smieszne jest to, ze nawet nie mialam boli, wody mi nie odeszly, a maly wyszedl sam bez zadnego parcia a ja bylam taka szczesliwa, ze popralam wszystko i ze zdarzylam na czas, ale sen co???
:ico_brawa_01: no Pati ja wierze w sny-wiec moze czeka cie bezbolesny porod :ico_brawa_01: -albo cesarka :ico_noniewiem: bo cos w tych snach jest mowie Ci :ico_brawa_01:
bo kurcze nie wiem skad to sie wzielo, wszystko bylo dobrze, a teraz raptem na koniec bialko
wiesz co to bialako pojawia sie zawsze pod koniec ciazy
Ja mam jutro tez wizyte u GP -i te wyniki krwi odbieram wiec tez jestem ciekawa co tam bedzie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość