Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 wrz 2008, 10:15

Caro, ja z tym gazowanym tylko w każdej ciąży tak szaleję... :-D Bo normalnie to nie przepadam :-D Wczoraj do filmu postawiłam sobie butlę no i oczywiście wyżłopałam całą... :-D Mężu stwierdził, że dziecko zagazuję :-D Ale jak młody zaczął się ruszać, sam mówił: dolać jeszcze...? Bo Kostek tak świetnie świruje :-D
Wariat :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

18 wrz 2008, 10:20

czesc, wpadlam na chwilke tylko :ico_oczko: zeby powiedziec wam, ze rozowo nam :-D

[center]Obrazek

Anitka_0202 - 3 grudnia
Obrazek
Obrazek


Ania1980 - 6 grudnia

Obrazek
Obrazek

Nikuśka 6 grudnia
Obrazek

Osita - 6 grudnia osita@onet.eu
Obrazek
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pontoniczek - 13 grudnia
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Caro - 20 grudnia raksa25@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia ewunia.kp@wp.pl
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia czarosia@wp.pl
Obrazek
Obrazek

orzeszkowa - 21 grudnia
Obrazek
Obrazek

Aniafs - 24 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia karolina.porwit@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia
Obrazek

Magda83 - 29 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
Obrazek

[/center]


zdrowka wszystkim zycze!!!
Evik, a dla was wszystkiego wszystkiego naj naj naj!!!
ja za serami plesniowymi nie przepadam, ale szynka hiszpanska za mna chodzi i kusi... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale silna jestem, nie mientka :-D :ico_oczko: alkoholu narazie nie pije, bo mnie odrzuca, ale z carmen... uj, za piffko to dalabym sie pokroic. a najsmiesniejsze, ze wczesniej praktycznie abstynentem bylam :ico_haha_01:

musze leciec, pa!

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 wrz 2008, 10:22

Osita, człowiek nie robot, pokusy mieć musi :-D
O jedneho głopca więcej mamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 wrz 2008, 11:44

Hej dZiewczyny:)
Tosia-no rzeczewiscie to forum to fajna sprawa ale pozeracz czasu,ale ja sie ciesze bo dosc czesto nudze sie:)
Evik-sto lat:) :ico_tort: :ico_brawa_01:
Orzeszkowa-Juz w poprzedniej ciazy chcielismy miec imie dla dziewczynki Laura ale byl chlopiec :-D
Kasia-no z ta infekcja to wcale Ci sie nie dziwie bo mialam podczas poprzedniej ciazy i to jest strasznie nieprzyjemne uczucie,a mialam to czesto,najlepiej pomagaly mi tabletki przepisane przez ginka-dopochwowe.Ale naprawde wspolczuje...
Caro-hmm ta czkawka :-) fajnie,w poprzedniej ciazy tez mialam czesto i mialam oskarka takjak Ty,teraz czulam ten jeden raz :-)
Osita-super uzupełnilas liste :-D
Teraz dziewczynki gonia chlopcow,jest prawie rowno :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 wrz 2008, 12:55

Melduję się na chwilkę; teściówka załatwiona, obiadek się robi a ja zaraz na działeczkę skoczę- tam pewnie nie pójdzie mi tak szybko

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 wrz 2008, 13:43

Witajcie kochane!
Evik, domyślam się, że te zyczenia to z okazji rocznicy ślubu, więc zyczę Wam wszystkiego naj, naj...i ściskam mocno.
Zaraz lecę na zakupy, bo sukienka jednak nie dojdzie :ico_zly: :ico_zly:odeslę im z powrotem bo po co mi dwie, tymbardziej, że nie mam pewności jaka będę po porodzie :ico_olaboga:
Osita, ale nam się lista zróżowiła :ico_brawa_01:
Tosia, nie dość, że tata chory to i mamy się jakieś swiństwo czepiło. Zdrówka życzę!
Odebrałam dzisiaj wyniki. Mam lekką anemię, mocz o.k....ale glukoza, górna norma 115 a u mnie wynik 130 :ico_olaboga: . We wtorek wizyta więc zobaczymy co ginka stwierdzi.

[ Dodano: 2008-09-18, 13:49 ]
Tosia napisał/a:
teściówka załatwiona
Ale fajnie to ujęłaś :-D :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 wrz 2008, 14:01

I ja już wróciłam z Gdańska. Zaliczyłam McD :ico_wstydzioch: a co tam w styczniu już nie pojem potem też nie bo mam zamiar przejść na ścisłą dietę bo w maju wybieram się na wesele i chcę dobrze wyglądać (w końcu) bo już drugi rok chodzę jak słonica :ico_olaboga:

Dziękuję wszystkim za życzonka :ico_sorki: :ico_sorki: szkoda tylko że mężulek nie pamięta. W zeszłym roku też przypomniał sobie tydzień po tak jakbyśmy już mieli kilkanaście lat stażu małżeńskiego a nie 4 :ico_zly:

Dobra ja lecę posprzątać bo ciocia Tymka zabrała go na spacerek bo u nas dziś słoneczko wyszło i trzeba korzystać. No a ja wczoraj piekłam ciacho i dziś kuchnia jest w opłakanym stanie. jak któraś ma ochotę to zapraszam na kawkę i ciastko :ico_tort: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 wrz 2008, 14:47

Cześć Mamuśki!
Mam chwilkę oddechu, bo choć jestem na L4 to Helenka nie daje zajrzeć na forum. Na szczęście teraz śpi :-D
Za dużo mam do nadrabiania, więc nawet się za to nie zabieram - mam nadzieję, że wybaczycie :ico_oczko:
Widzę, że jeszcze nie wszystkie maluszki ujawniły jakiej są płci, a może raczej mamuśki nie zaglądają na grudnióweczki?? Dziewczyny, nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko leci, jeszcze tylko jakieś 2,5 miesiąca i Helenkowa siostrzyczka będzie po tej stronie brzuszka :ico_szoking: A tak w ogółe to chyba wśród grudniowych dzieciaczków zaczynają przeważać dziewuszki? Wiecie co?? Naszym znajomym w tym roku rodzą się same baby :ico_szoking:
Evik, przeczytałam ostatnią stronę tylko :ico_wstydzioch: i wnioskuję, że rocznice ślubu świętujesz?? No to GRATULACJE!
aniafs, z tego co pamiętam (sprawdzałam też swoje wyniki badań), to górna norma po glukozie to 140, a 115 zdaje się na czczo...

wczoraj też byłam na wizycie u ginka; dzidzia ok, u mnie podejrzewa rwę... za przeproszeniem pół tyłka i noga mnie boli. Jak nie przejdzie szybko to mam przyjść po skierowanie do neurologa. Ale jestem dobrej myśli. Mam "tylko" się nie przemęczać i nie dźwigać co przy Helence jest nierealne hehe.
a, pochwalę się jeszcze, że w ramach zmian przed narodzinami naszej drugiej córeczki nabyliśmy nowe autko (tzn dla nas nowe, ale tak to nie nowe). Samochód półdostawczy (berlingo), ale za to z pewnością zmieści się w nim 2 wózki i inne dziewczynkowe gadżety hehe. A za jakieś 4 latka zmienimy samochód na ładniejszy (czytaj sportowy lub coś w tym stylu).

tosia, a co teściówce zrobiłaś :ico_oczko: ?? Moja jest ok, bo .... daleko :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 wrz 2008, 16:05

jestem jeszcze przed działką- jade za chwilkę z moimi siostrami- fajnie zawsze więcej rąk do pracy.
Poza tym wkurza mnie M. :ico_zly: Wymyślił sobie że skoro on ma zawsze wyprawiane urodziny to ja też muszę. A ja szczerze powiedziawszy wolałabym nikogo prócz rodziców i dziadkow nie gościć za bardzo. Tym bardziej że jak już zapraszam to mi zaraz ok 15 osób wychodzi. A to po pierwsze mnóstwo kasy, po drugie masa roboty a ja nie czuję się teraz rewelacyjnie. Jemu łatwo mówić zrobisz jakieś ciacho kawę i już. Ale u nas jak już się zaprasza na proszoną impreze to raczej nie na ciasto. I głupie przekąski dla 26 osób (duża rodzinka + znajomi) to nie jest tak łatwo. A on jak zawsze w pt będzie robił do nocy, w sobote pewnie jeszcze z rańca skoczy do roboty -wróci koło 13-14 i zacznie mi pomagać. Przyjdą goście ja będę latała (wiadomo jak to gospodyni) - wyjdzie rodzinka przyjda znajomi, pewnie posiedzą , bo wiadomo . Potem jak wszyscy wyjdą to M. zaśnie na kanapie a ja będę sama wszystko sprzątała. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 wrz 2008, 16:26

Ania-moze z ta glukoza bedzie dobrze...Lekarz Ci powie :-)
Evik nie rob smaku tym McD :-D
Tosia-to ale bedziesz miec latania itd z ta imprezka :ico_olaboga: ,ale pewnie dasz rade :-D ,najlepiej jak wczesniej pomyslisz jak zorganizowac sobie czas na to wszystko :ico_haha_02:
Ania1980-witam :-D
Ja znowu sama w domku bo moj w pracy,tak wiec tv i kopm :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość