Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 sty 2010, 13:52

Witam
My dzis bylismy u lekarza dziewczynki pozatym ze maja katar to osłuchowo sa czyste :-)
riterka, - co z ta wysypka co powiedział lekarz ?
chloe, - to dopełnienie to bedzie namaszczenie odpalenie świecy i przyrzeczenia ale już bez lania główki woda :-) A jak Macius się czuje ?

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 sty 2010, 17:52

Witam
dla chorowitków zdrówka
mnie własnie cos dopadłao dzisiaj byłam u lekarza zapalenie gardła, goraczka mała a czuje sie strasznie wszystko mnie boli, łamie i zimno mi, dostałam antybiotyk matrwie sie zeby mały sie nie zaraził;

Riterko- nie chodzi jeszcze nie eiem kiedy go puszcze boje się;

Edytko-sliczne zdjecia , super rodzinka z Was milutko popatrzeć, a Idusia na tym zdjeciu z Niki na kanapie to jak laleczka;

uciekam bo zle sie czuje...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 sty 2010, 19:52

Mery31, zdrówka życze :ico_buziaczki_big: oby Kornelek sie nie załapał :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 sty 2010, 15:00

Hej :-)

zdróweczka dla zdechlaczków dużych i małych :ico_chory: ,wracajcie do zdrowia szybciutko .Chloe napisz jak się czuje Maciuś i Mery do ciebie również -jak się czujesz napisz,mam nadzieję,że Kornelek się umiejetnie miga przed chorobą :-)

ja dziś już w lepszym nastroju,bo i Bartek lepiej się czuje :ico_brawa_01: .Przestał wreszcie wymiotować ,gorączkować tylko jeszcze kaszel mu trochę dokucza :-) ,ale wszystko idzie w dobrą stronę,więc już się tak nie martwię :-) .Jutro może lekarz na kontrolę zajrzy to będę wiedziała na czym stoję :ico_oczko:

Riterciu na co ty czekasz z tą torbą,przeciez to już tak blisko ,ja pamiętam ,że już w tym czasie byłam gotowa do wyjazdu :ico_oczko: Co powiedział lekarz na Jasiowe uczulenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 sty 2010, 18:39

Hej kochane
na wysypkę dostaliśmy maść, mamy się kąpać w oillum i generalnie więcej smarować, no i po wczorajszym i dzisiejszym smarowaniu faktycznie ciut lepiej, więc mam nadzieję, ze to zejdzie :ico_sorki: torbę już troszkę spakowałam :ico_oczko: dla małej mam już poprane i poprasowane, więc nie jest źle, jeszcze kilka rzeczy i będzie git :-D ale mam pietra masakra :ico_szoking:
Mery trzymaj sie dzielnie i nie zaraź Kornelka, może przeczekaj teraz ten głupi okres choróbek i na wiosnę go do przedszkola :ico_puknij: kurcze ciężko z tym wszystkim
Chloe a jak tam Maciuś z babcią :ico_oczko:
Iwcia dobrze, że już troszkę lepiej, oby tak dalej!
Edulita no to git, że z dziewczynkami dobrze, ale katar potrafi umęczyć, dużo zdrówka!!!
Jaś normalnie tak szaleje, że ja nie daję rady :ico_olaboga: teraz poleciał do babci więc mam chwilę wolnego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 sty 2010, 19:22

Witam my dzis rano na rehabilitacji Idka ładnie cwiczyła a tak zaczepiała rehabilitantke a to sie śmiała a to gaworzyła do niej tyle w tej małej klusce energi ze szok i kto by pomyslał ze ona bedzie taka silna i dzielna panna :-)
Niki narazie w domku nie chce aby cos złapała niech jej do końca przejdzie a w dodatku boje się jeździc bo mam napęd na tył a z tym śniegiem masakra :ico_olaboga:
riterka, - dobrze ze wysypka pomalutku mija
ale mam pietra masakra
dasz rade nim sie obejrzysz juz będzie córcia z wami w domku :562:
Iwcia 33, - dobrze ze u Bartusia poprawa bo napewno sie wymeczył biedulek

Zdrówka dla wszystkich oj chce wiosne już dośc tej zimy :ico_olaboga: moja Nikola dzis mówi : mamuś chyba zajac już idzie z prezentami bo słyszałam jego dzwonki od sań :-D :-D :-D więc chyba gdzieś ta wiosna sie skrada skoro już zajace dzwonią :-D

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

13 sty 2010, 21:29

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: dla Nikoli! Ma dziewczyna pomysły.
Co do Macieja to został dziś w domu z babcią, podaję mu syropki i uważam, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
mery, zdrówka życzę.
riterko, to zuch z ciebie dziewczyna. Poradzisz sobie na pewno.
iwciu, dobrze, że Bartek wraca do zdrowia.
Dzisiaj miałam radę pedagogiczną, od poniedziałku zaczynam ferie. I jak to w ferie bywa, już w poniedziałek mam szkolenie, w następne dni: poważne zebranie z nauczycielami, dyskotekę i zajęcia dodatkowe. Ale lekcji mieć nie będę :-D

[ Dodano: 2010-01-13, 21:06 ]
Zapomniałam dodać, że na Dniu Babci i Dziadka dzieci wystawiały przedstawienie jasełkowe, w którym wcześniej mały nie chciał wziąć udziału. Myślałam, że będzie podobnie, ale nie... Jak zobaczyłam zdjęcia, to mnie zatkało. Maciej dumnie szedł z "serduszkiem" Pana Jezusa do żłóbka:D , tańczył, śpiewał kolędę i ogólnie się zaangażował. Dobrze, że w grudniu do niczego go nie zmuszałam...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 sty 2010, 15:01

tańczył, śpiewał kolędę i ogólnie się zaangażował
:ico_brawa_01: dla Maciusia za przełamanie się i dobrze że powoli wraca do zdrówka
Ja dziś sie dowiedziałam że bal w przedszkolu ale Niki dziś nie poszła - szkoda bo gdybym wcześniej wiedziała to może bym ja wysłała no ale co tam jeszcze nie jedna taka impreza przed nia :-)
My dzis idziemy na urodziny mojej babci bo kończy 80 lat wiec będzie jakaś atrakcja :-D
Miłego dnia kochane cioteczki

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 sty 2010, 18:20

Witam,

kobietki bardzo Wam dziękuję,że jesteście :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: U nas już zdecydowanie lepiej,jeszcze jest kaszel ale poza tym coraz lepiej :-)


edulita, niezła jest Nikolcia,teraz to już pewne,ze zima zaczyna się od nas wynosić :ico_haha_01: ,skoro zające ... :ico_haha_01: -dobre,dobre :ico_buziaczki_big:

chloe, jak Maciuś się czuje,mam nadzieję,że już dobrze :-) .Fajnie,że się przełamał i wziął udział w jasełkach :ico_brawa_01: ,u nas panie mówią ,że nic na siłę,jak dziecko chce to samo zdecyduje :-) .Zmierzyła Bartka ,bo pytałaś wcześnie,ale potem choróbsko nas dopadło i się odwlekło
wzrost-ok98 cm
waga-14.800
Jest jednym z najmniejszych przedszkolaków :cry: ,ale taka widać jego uroda ,my też niewysocy jesteśmy to co oczekiwać od dziecka :ico_oczko: .Dominik co prawda ma już 165cm a ma przecież 11,5 roku :ico_szoking: -największy w klasie-chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 sty 2010, 20:34

Iwcia 33, to Dominik kurcze wyższy już ode mnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Bartuś bardzo zbliżony do Jaśka, nasz ma wagę 13,8-14.2 zależy jak je :ico_oczko: a wzrost też chyba taki sam
edulita, to udanej imprezki u babuni, ładny wiek :ico_brawa_01: a bal, masz rację jeszcze wiele przed Nią :-D
chloe, kurcze a coś wolnego będziesz miała w te ferie :ico_oczko: strasznie masz napięty plan :-D no i zdrówka dla Macieja

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość