Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 lut 2010, 10:57

Witam po kilkudniowej niobecności :-)

Ewka, mikusia witajcie ponownie. Cieszę się, że znowu jesteście. Dużo zdróweczka dla Waszych pociech.

My wczoraj byliśmy u pediatry. Zosia miała być szczepiona, ale nestety jeszcze raz musimy pobrć mocz i zrobić badani ogólne i posiew :ico_zly: i znowu trzeba łapać środkowy strumień do pojemniczka. Posiew niby wyszedł doby, bo ostatni był łapany do kubeczka, ale z kolei badanie ogólne (pobrane do woreczka) wyszło kiepskie i trzeba powtarzać dlatego, że nie ma żadnych objawów ZUM, tzn. Zosia jest wesoła, apetyt ma, przybiera na wadze, nie marudzi, nic jej nie boli, nie ma podrażnionej piposzki, siusiu prawidłowe, nie cuchnące, kupki też :ico_noniewiem: Pediatra mówi,że nie ma się czego czepić, więc jeszcze raz musimy pobrać mocz, najbardziej jałowo jak się da. Mówiła też, że przy takich wynikach jak mamy z badania ogólnego, to byłby ropomocz, a nic takiego nie ma i powiedziała, że jedna badania wykuczają drugie, tzn. niby sporo leukocytów i bakterii, a nie ma nabłnków i białka i że przy takich wynikach Zosia czułaby się źle, wiec jestem dobrej myśli..ZOsia ostatnio piła mi po 150-200 ml nutramigenu, a reszta to cycusiowanie. Bałam się, że na moim mleku nic nie przybierze, a okazało się, że w 2 tygodnie przybrała 505 g :ico_szoking: i pediatra mówi, że na 4 miesiąc to bardzo dużo :ico_brawa_01: Obecnie mała waży 6685g. Usłyszeliśmy też dobrą wiadomość - możemy odstawić nutramigen i jakby nie najadała się samym cycusiem, to można podać bebilon ha. Jakby pojawiły się bóle brzuszka i biegunka to z powrotem nutramigen :ico_placzek: Jednak w aptece zamówiłam sobie Bebilon ha w płynie i podawałam małej po troszeczkę i jak na razie nic jej nie jest :ico_brawa_01: Oczywiście priorytetem będzie cycusiowania, a modyfikowane czasem. Jak się okaze, że bakterii nie ma, to szczepimy się za tydzień w czwartek.

Zaraz zmykamy do mnie do firmy, więc pewnie odezwę się wieczorem lub jutro. Miłęgo dnia.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 lut 2010, 10:57

Witam!

Gabi spi to ja na chwilkę wpadłam :ico_oczko:

Mi włosy nie wypadają, po antku też nie wypdały. Ja przyjmuję od 3 lat codziennie witaminy , moze to dlatego.

Edulita dom Was wykończy :ico_haha_01: Nie daj się. Ja na budowę mam kasę ale na wykończenie kredyt wezmę żeby własnie nie wykańczać 5 lat ale to też dopiero w 2011 jak mury obeschną.
Edulita fajna zabawa z podnoszeniem nózek :ico_haha_01: :ico_haha_01: U nas Gabi ciagle ma pokaz brumów bo antek jej przed nosem auta ustawia :-)

Fajnie dziewczyny popatrzeć na Wasze podpisy, ach te dzieci rosną :ico_olaboga:

I widzę,że ząbki już u bliżniaka jednego są.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

26 lut 2010, 11:22

asika82, fajnie że jesteś znowu :ico_brawa_01:
bliżniaka jednego są
są są a drugiemu idą!!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 lut 2010, 11:32

Obecnie mała waży 6685g
jejku ile ta moja Pyza wazy :ico_olaboga:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 lut 2010, 11:32

Obecnie mała waży 6685g
jejku ile ta moja Pyza wazy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

26 lut 2010, 11:32

A moja pospała troszke , a ja posprzatała.

Magda33, biedna Zosienka

asika82, fajnie, że jest znow.

A Jule dziasła mecza, smaruje jej masci ,ale to na troche pomaga. Bardzo chce wstawac. Juz sama probuje. A jutro jedziemy do mojej cioci na imieniny :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-02-26, 10:34 ]
asika82, moja wazy gdzies 7kg. 10 marca idziemy na szczepienie to wtedy sie okaze ile wazy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lut 2010, 12:43

Wpadam sie przywitac i zmykamy na rehabilitacje :-)
Magda33, - zobaczysz napewno wyniki beda dobre a co sie odwlecze to nie uciecze - pociesze cię że my nie mamy jeszcze rzadnego szczepienia :ico_noniewiem: zawsze kiedy mamy sie szczepić cos się dzieje może w przeyszłym tygodniu nam się uda
asika82, - my bralismy kredyt na budowe stan surowy juz mamy a teraz wykańczać będziemy z kieszeni tylko szkoda ze prawie pustej :ico_olaboga: myślimy o dodatkowym kredycie na wykończenie ale zobaczymy jak to bedzie :ico_noniewiem:
Nic uciekam ciepło u nas i przyjemnie wczoraj na samochodowym termometrze też było u nas 15 :ico_brawa_01: super oby juz tylko taka pogoda była :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 lut 2010, 14:26

Gabi spi więc ja znowu :ico_wstydzioch:

Emikaw ja idę na szczepienie za tydzień więc tez dokłdanie ja zważą.

Edulita ale ciepło u Was :ico_szoking: A jesli mogę zapytać ile Was wyszedł stan surowy i ile metrów ma domek?

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

26 lut 2010, 14:31

My już po spacerku :ico_brawa_01: słoneczk brak ale ciepło. Na moście wisi termometr i było 7 st.
wczoraj na samochodowym termometrze też było u nas 15
dokładnie jak u nas :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 lut 2010, 14:47

a ja juz wróciłam z reala
fajna ta promocja, słoiczek 130 gram wychodzi 1,60
szkoda za wybór mały ale i tak kupilismy zapas 12 słoiczków
bodów po 3 zł nie widziałam ale kupilismy takze ozdoby na sciane, kubusia puchatka i puchatka z hefalumpem :ico_brawa_01:
do tego butelke nuk disney :ico_noniewiem: bo ten avent mnie do goraczki doprowadza, strasznie sie firma popsuła gdy moj najmlodszy brat ich uzywał nie przeciekały :ico_noniewiem: takze asia miała racje... no ale nie wiem czy ten nuk małej podpasuje...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości