Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 paź 2011, 19:37

co tam dziewczyny robicie? Ja mam na cos ochote,a nie wiem na co :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 paź 2011, 20:12

Witam mamuśki i witam nową przyszłą mamusięsurtsey - trzymam kciuki aby wszystko dobrze się potoczyło.

Kingoza brzuszek troszku się zaokrąglą ale i tak malusi :ico_oczko: ale piękny :ico_brawa_01:

Ja byłam dziś na wizycie u ginka, z dzidzią wszystko dobrze, pięknie rośnie już ma rączki i nóżki i w ogóle już taki malusi człowieczek jest :-) kazał mi się położyc, że może przez brzuszek zobaczymy i widzieliśmy pięknie, 3cm ma - idealnie pasuje na tydzień ciąży - tak samo miałam z Damianem też zawsze odpowiadał ładnie tygodniom ciąży :-D
Też robiłam badania, zapłaciłam 102 zł, ale nie robiłam grupy, bo mam, wkurzyłam się tylko, bo nie miałam wyniku moczu i złe badanie wykonały na żółtaczkę noi muszę iśc jeszcze raz i je tam opierniczyc i nie zapłacę już 2 raz :ico_nienie:
poza tym morfologię mam ponoc bardzo ładną co mnie zaskoczyło, bo zawsze miałam problemy z anemią a tu prosze wszystko ok :ico_oczko:

Poza tym w pracy standardowy cyrk na kółkach, głupie zetawienia na już i do tego koniec miesiąca i aż nic się nie chce :ico_noniewiem:
Padam na twarz bo pół nocy Damian na zmianę drzemał i kaszlał i mam dośc

Życzę Wam miłych wieczorków i słodkich snów

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 paź 2011, 20:21

Myszka_, no super wiesci nam niesiesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bo pół nocy Damian na zmianę drzemał i kaszlał
- a masz w domu Difergan?Moja pediatra zawsze przepisuje na nocki z kaszlem i jest ok,Zuzka zreszta silniejsza od Andrzejka,to jak zaczyna kaszlec,smaruje ja na noc pulmexbaby,taka mascia,daje Diphergan i po kaszlu :-D No i BioaronC :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

07 paź 2011, 21:24

cześć

witam nową wiosenną mamusie :ico_brawa_01:
a byłam dziś na wizycie u ginka, z dzidzią wszystko dobrze, pięknie rośnie już ma rączki i nóżki i w ogóle już taki malusi człowieczek jest :-) kazał mi się położyc, że może przez brzuszek zobaczymy i widzieliśmy pięknie, 3cm ma -
brawo :ico_brawa_01:

asiab dużo zdrówka dla ciebie i dla Franusia :ico_sorki: a jak sie teraz czujecie????

oj...strasznie duzo was kosztują te badanka...wrrr...no ale coś za coś...


a u nas jutro 6 rocznica ślubu :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01: wybieramy sie do kina na wieczór... :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

07 paź 2011, 21:36

Witam serdzecznie wszystkie mamuski.
Ja mam termin rowniez na 27 maj 2012 :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

07 paź 2011, 21:42

justyna30, :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

07 paź 2011, 23:14

Surtsey wlasnie wypatrzylam ta wspaniala wiadomosc :ico_brawa_01: gratulacje kochana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 paź 2011, 08:36

cześć dziewczynki :-)

Witam nowe mamusie i gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie dużo nas :ico_brawa_01: im więcej tym lepiej :-) .
asiab dużo zdrówka dla ciebie i dla Franusia a jak sie teraz czujecie????
Z frankiem byłam u lekarza osłuchowo wporzadku ale może sie coś wykluć bo kaszle okropnie podaje mu syropki i może jakoś sie wykuruje bez antybiotyku. A jelitówa zaraziła i moją mamę , ja wczoraj nie do życia byłam jesć nie mogłam a jak glodna to mi nie dobrze najgorzej że ten brzuch tak bolał skręcanie jelit masakra, do tego wzdęcia mi doszły i tak mnie dół podbrzusza ciągnął że sie bałam :ico_olaboga: . O 20 już spaliśmy jakoś noc mineła wypociliśmy sie rano mnie przeczyściło i brzuch jeszcze boli.
a u nas jutro 6 rocznica ślubu wybieramy sie do kina na wieczór...
wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:
Ja byłam dziś na wizycie u ginka, z dzidzią wszystko dobrze, pięknie rośnie już ma rączki i nóżki i w ogóle już taki malusi człowieczek jest kazał mi się położyc, że może przez brzuszek zobaczymy i widzieliśmy pięknie, 3cm ma -
pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 paź 2011, 08:47

justyna30, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asiab, zdrowka dla was :ico_sorki:

dzwoneczek82, Obrazek

Ja przeziebiona jestem,z nosa mi leci a jutro wyjazd :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 paź 2011, 09:07

Ja przeziebiona jestem,z nosa mi leci a jutro wyjazd
:ico_pocieszyciel: no i zaczęła sie jesień mówili w tv że bedzie teraz dużo przeziębień bo skok tem bardzo duży i taki nadły :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość