Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

09 lis 2007, 14:24

Kinga wszystkiego naj naj a to For U :-D http://dingo.care2.com/cards/flash/5392/cats.swf

a dla Tadzia lokomotywa http://www.anikino.pl/dzieci.php?s=czytanki&id=33

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale imprez dzis sie szykuje :-D buziaczki/

[ Dodano: 2007-11-09, 13:27 ]
a polecam stronke http://www.anikino.pl/dzi...=czytanki&id=33 dla dzieciaczkow wszystkich- znajdziecie tam bajki, wierszyki niektore czytane np przez J.Stuhra :-D dla mlodszych i starszych dzieciaczkow :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 lis 2007, 19:33

A CIO TU TAK PUŚCIUTKO :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

AGA FAJANE STRONKI, SZCZEGÓLNIE TO STO LAT :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 lis 2007, 22:27

dzięki dziewczyny w imieniu Tadzia

a oto dzisiejszy jubilat Tadzio-czytelnik
Obrazek

stronka bardzo fajna, chyba się zapiszemy, bo u nas jest Anikino, a bileciki byłyby wtedy tańsze
bardzo dużo fajnych wierszyków, niektórych nawet nie znałam
a te opowieści czytane przez Stuhra to akurat mamy na płytce, są bardzo fajne, choć niektóre zaskakują tekstem

ja dziś przeżyłam z dzieciakami 2 godziny bez prądu (była awaria w całej dzielnicy) i to wieczorem od 18
mieliśmy wspaniałą kąpiel Tadzia przy świecach (niech się chłopak uczy! przyda mu się potem dla dziewczyny), Tadzio trochę się bał tej nowej sytuacji, ale jakoś się udało i zasnął szybko
Wiki zaś miała atrakcję ze świeczkami i ganianiem po ciemku
wiecie co, niewiele potrzeba, żeby unieruchomić miasto, wystarczy wyłączyć prąd i gaz i wtedy z głowy, bo zamarzniemy i umrzemy z głodu i pragnienia

a propos naszej-klasy, nie wiem dlaczego pomimo zaakceptowania waszych zaproszeń wczoraj, musiałam to zrobić dziś jeszcze raz, może to przez tą wczorajszą przerwę techniczną... w każdym razie już jesteście dodane :ico_haha_01: :ico_sorki:
no zmykam też do spania i mam nadzieję, że Tadzio znów mnie pozytywnie zaskoczy i prześpi 5 godzinek bez pobudki
dobrej nocki

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

09 lis 2007, 23:03

Hej dziewczyny.Mojej chyba cos sie poprzestawialo.Szaleje w ciagu dnia i do tego nie chce spac,naturalnie podczas dnia :ico_noniewiem: Chyba to te zabki :ico_noniewiem:
Kingus 100 latek i wspanialej corki

ObrazekObrazek

A to dla Tadzia

Obrazek

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 lis 2007, 10:49

Hej dziewczyny :ico_brawa_01:

Serdecznie dziękuję za życzonka :ico_sorki: :-D
Wczoraj nie wchodziłam bo byłam tak zabiegana :ico_olaboga: Ciacho piekłam sprzątałam prałam i wszystko na raz, dlatego dziś dla Tadzia wielkie buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Niech rośnie zdrowiutki na pocieche mamusi i dziewczynom w przyszłości :-D :-D :-D

Moja pannica śpi jeszcze, obudziłyśmy się o 8 było przebieranko i jedzenie i zasnęła a ja wstałam umyłam głowe i umalowałam się i teraz przydało by się zjeść śniadanko ale sama nie wiem czy chce mi się jeść :ico_noniewiem: ale coś trzeba dla tego głodomorka :ico_oczko:

Ale śniegu napadało w łodzi hihi jest bialutko tylko na chodnikach już się roztopił :-)

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 lis 2007, 12:15

witam.....
Kinga u nas też bielutko.. :-D moi chłopcy już chcieli z piwnicy sanki wyciągać... :-D

a u nas nocka ok.
antybiotyk przyjęty...wg.tatusiowego sposobu... :-D
teraz czekam aby tatuś szybciutko po pracy wrócił, bo o 14,00 trzeba podać kolejną dawkę Milenie... A tatuś robi to super! nic się małej nie ulewa... :-D

teraz po tym antybiotyku to kupki są naprawdę rzadkie...daję Milenie osłonowo lakcid.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 lis 2007, 12:53

Violu tatuś to jednak tatuś umie się z córunią dogadać :ico_oczko:
A My sanki kupimy jak Eliza będzie już samodzielnie siedzieć :-D I wtedy będą sankowe wędrówki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 lis 2007, 12:56

Kinga na przyszłą zimę to nasze panienki będą już śmigać po śniegu... :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 lis 2007, 12:56

hello, a ja dzis pieke ciasteczko, maluch bawi sie na macie ale coś już marudzi wiec zaraz jakiś deserek mu sprawie :-D

to ładnie Basiu Tadzika uczysz, kąpiele przy świecach :-D , no a my w domku mamy wszytsko na prąd, no tylko ogrzewanie na węgiel, wiec w sumie mielibyśmy tylko ciepło w domku, ale wody już by nie było :-D

U nas tez dziś pierwszy śnieżek padał a pawełęk zakamuflowany w wózeczku na balkoniku :-D ale naszczeście go nie zasypało :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 lis 2007, 12:56

Hejdziewczyny u nas tez nocka spoko.Wczoraj kupilam rewelacyjne tableteczki na zeby dla Juli.Heomeopatyczne czy jak to sie tam nazywa :ico_noniewiem: Pomagaja :ico_sorki:
U Was snieg :ico_olaboga:
Brawa dla tatusia Violu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ma wprawe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość