moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 wrz 2012, 20:01

Ja odpadam, to bedzie ciezki rok, masakra 27 dzieci w tym moze z 7 tylko nie płacze....poprostu szok.
To normalne na początku- Mati w 3 latkach przez dwa tygodnie płakał, a póżniej jak zachorował to płakał że chce iść do przedszkola
czy ja wiem... moim zdaniem dużo zależy od dziecka ale też i od postawy rodziców. Jak Marti chodziła do 3-latków to na 25-cioro dzieci tylko dwoje płakało. Ale w szatni mamusia jedna mówiła tylko nie płacz bo mnie też jest smutno że cię w domu nie będzie :ico_olaboga: a drugi tatuś, jak nie przestaniesz płakać to zostaniesz tutaj na noc....

Teraz z tego co wiem to na 23 maluchy troje tylko wyje :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 wrz 2012, 22:14

Witam po przerwie :ico_oczko:

My troche ogarnięci juz jestesmy ale nie do końca, jeszcze sporo pakowania zostało a czasu coraz mniej :ico_noniewiem:
a jeszcze maz będzie musial tutaj chalupę przed wyjazdem odmalować :ico_olaboga:
ale trzeba mysleć pozytywnie :ico_haha_01:

Najwazniejsze że Antoś ma juz szkołe w PL, będzie chodził do tej samej podstawówki co ja chodziłam :ico_brawa_01: Ciesze się bardzo bo to dobra szkoła, no i zadecydowaliśmy że pójdzie od razu do 1-wszej klasy, (tu poszedł juz do drugiej) .
a drugi tatuś, jak nie przestaniesz płakać to zostaniesz tutaj na noc....
ło matko :ico_olaboga:

Mój Antoś już weteran jeśli chodzi o szkołę a mimo wszystko pierwszy dzień po wakacjach było mu bardzo smutno iść do szkoły., ale juz kolejnego poszedł z usmiechem na twarzy. Fakt duzo zalezy też od nas rodziców, bo wiadomo że lzy mogą być ale my musimy nauczyć nasze dzieci radzenia sobie z tym.

Pozdrawiam Was dziewczyny i trzymajcie za nas kciuki co bysmy sie zapakowali na czas....najgorsze są te wszystkie duperelki których się troche przez 7 lat nazbierało, a których szkoda wyrzucać. :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

06 wrz 2012, 08:04

najgorsze są te wszystkie duperelki których się troche przez 7 lat nazbierało, a których szkoda wyrzucać. :ico_noniewiem:
dokładnie my też przez 7 lat nagromadziliśmy tyle rzeczy... :ico_olaboga: ale zrobiłam porządną selekcję. Jakbym się gdzieś dalej przeprowadzała to pewnie tira by nie starczyło :-D ale że kupiliśmy mieszkanie klatkę obok i to na tym samym piętrze to przez balkon podawaliśmy sobie rzeczy

u was też leje? :ico_zly:

lilo

06 wrz 2012, 12:49

Hej!


U nas mega zamieszanie z nowym rokiem szkolnym i powoli ogarniamy.


Ale najważniejsze, że Piotruś jak na razie zadowolony, nie mógł się doczekać i na razie chodzi z chęcią do szkoły. Swoją panią już pokochał. Oby jak najdłużej mu ten zapał został :ico_oczko:


Magdalena_82, powodzenia :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 wrz 2012, 09:22

a to moje skarby :)
Obrazek Obrazek

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 wrz 2012, 11:49

ale że kupiliśmy mieszkanie klatkę obok i to na tym samym piętrze to przez balkon podawaliśmy sobie rzeczy
:ico_haha_01: Nie źle to musiało wyglądać dla kogoś obok, nie wiedzącego co i jak.
Oj, my też jak się przeprowadzaliśmy to niby nic nie było ale selekcję robiłam 2x-pakując i rozpakowując.
Moni, z Marti to modelka pierwsza klasa :ico_brawa_01:

Lilo, oby Piotrusiowi zapał do szkoły pozostał jak najdłużej.

Magdalena_82, powodzenia.

Młody śpi, a za oknem deszcz i zimno, brrr. Podobno od poniedziałku ma być znowu cieplutko :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 wrz 2012, 17:43

Moni, z Marti to modelka pierwsza klasa :ico_brawa_01:
bardzo lubi zdjęcia. Teraz na wakacjach podpatrzyła jak 16 letnia kuzynka "pozuje" i teraz ona to samo robi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 wrz 2012, 21:06

moni26, zdjęcia śliczne, bo fakt- modelka super :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 wrz 2012, 12:13

hej dziewczyny
wróciłam
już po przeprowadzce,co się działo,masakra tyle rzeczy.a ile wywaliłam nie potrzebnych szok,no ale już mieszkamy,nie wszystko jeszcze skończone,ale tyle to już można robić i mieszkać.....
cieszę się że w końcu mam chwilę na was....
moni zdjęcia śliczne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-09-2012, 12:18 ]
Piotruś już w szkole......daje rade narazie,ale zaś musi się przestawić na nowo że po szkole są jeszcze lekcje domowe....jutro mamy zebranie...
Paulinka była szczepiona no i waży już 9700 i ma 79 cm
ale bidulka odchorowała to szczepienie,był ból nożki i gorączka,ale już dobrze....

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 wrz 2012, 12:40

Aga a jak tam kuchnia? wstawiaj kobieto fotki z nowego mieszkania :ico_sorki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość