Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 lip 2008, 21:05

Emilia my tez tylko najblizsza rodzina ale nie zapraszam nikogo wczesniej tylko poxniej na totr i kawę i przygotuje jakąś sałatke i jakies fajne koreczki i to wszystko. Dla Kuby mam juz ubranie i sobie tez kupiłam tak na szybko jakąś sukienkę :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lip 2008, 21:08

Dla Kuby mam juz ubranie
a co takiego??
z dlugim czy krotkim rekawkiem??

[ Dodano: 2008-07-10, 21:09 ]
zirafka nam w sumie wyszlo 13 osób, ja ledwo sie wyrobie z posprzataniem mieszkania, nie dalabym rady zrobic w domu, zreszta goscie nie mieli by na czym siedziec :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

10 lip 2008, 22:21

dziewczyny, jestem przerazona! wczoraj odgarnęlam swoje wlosy z czoła i zobaczyłam,ze mam zakola, na nich taki meszek, normalnie tego nie widac, bo włosy mam związane :ico_szoking: az się poplakałam, biorę te cholerne witaminy i nic, teraz to nawet czeszę sie raz dziennie :ico_placzek: :ico_placzek:
a za m-ąc mam wesele szwagra: pewnie nie bede miec problemu w fryzurą, bo wyłysieję do tego czasu :ico_placzek: :ico_placzek:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

10 lip 2008, 22:51

Dona, mi na szczesnie przestaly tak wypadac bo je poprostu sciełam,w aptece sa specialne szampony na wypadanie wlosow zapytaj napewno ci cos doradzi.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

11 lip 2008, 08:27

Dona, mam ten sam problem :ico_placzek: :ico_placzek: mam na głowie takie przeswity :ico_olaboga: mąz juz dostaje szału moje włosy sa wszedzie ciagle nosze związane ale i tak wypadaja na potege, bylam u dermatologa powiedziała ze to jest fizjologia zmina hormonów po ciązy i nic mi nie moze poradzic :ico_zly: :ico_placzek:
mysle własnie o scieciu ich a mam długie zapuszczałam a teraz czeka sciecie :ico_zly: :ico_placzek:

Aniażaba mój Franuś tez tak ma a w nocy moze jest zagorąco i dlatego mała tak placze i budzi sie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-11, 08:28 ]
basia24, śliczna Zuzka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 lip 2008, 08:33

zirafka nam w sumie wyszlo 13 osób, ja ledwo sie wyrobie z posprzataniem mieszkania, nie dalabym rady zrobic w domu, zreszta goscie nie mieli by na czym siedziec

u nas wyszło 14 osób i to tylko najbliższa rodzina ale jakoś ich pomieszczę jeszcze nie mam pomysłu jak ale.. dla chcącego nic trudnego. przeciez ttańcować nie będą. :ico_oczko:
A co do ubioru to mam koszulę taką zaponaną na guziki dla Kuby z długim rękawem ( choć widziałam prognozę pogody , że ma byc upał ) ale to będzie juz 18 godz więc moze się nie spoci :ico_noniewiem: i do tego mam spodenki czarne w biale paseczki i biały kapelusik. Mam jeszcze białe body z kołnierzykiem więc gdyby juz tak naprawde miało być upalnie to założę mu to body i na to mam taki pulowerek bez rękawów. zobaczymy jaka bedzie pogoda.

[ Dodano: 2008-07-11, 08:35 ]
Dona jedyna radę jaka mam dla Ciebie to ścięcie włosów :ico_placzek: . Mi nie wypadaja ( może dlatego, że mam krótkie ) ale koleżance to garściami wypadały i poszła ściąć bo nie mogła sobie z nimi poradzić i teraz jak sama mówi ma spokój.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

11 lip 2008, 08:45

a w miejscu jedynek ma takie twardzsze dziaselka??
nieraz to nawet czuć takie ostre jakby zęby pod spodem faktycznie, ale jest dzień że ma takie miękkie te dziąsła, że już sama nie wiem :ico_olaboga: emilia7895, dzięki, jakieś to pocieszenie, bo już myślałam że tylko moja Zuzia tak płacze, że może coś z nią nie tak. Mam jeszcze pytanie do Ciebie, jak długo to trwało u Marcelka?

[ Dodano: 2008-07-11, 08:47 ]
moje włosy sa wszedzie ciagle nosze związane ale i tak wypadaja na potege
u mnie to samo :ico_olaboga: byłam już podciąć, może jest ciut lepiej ale dalej wylatują :ico_placzek: założymy potem wątek : Łyse mamuśki :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lip 2008, 08:58

mnie tez wypadaja włosy strasznie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

AniaZaba coś ponad 2 tygodnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

11 lip 2008, 10:41

laski a powiedzci mi bo juz zgupiałam czy 37.7 to goraczka u dziecka ?
dałam franulkowi czopka a wlasnie zrobił po nim kupe :ico_wstydzioch: inie wiem czy moge wyjsc z nim na spacer :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

11 lip 2008, 12:56

mąz juz dostaje szału moje włosy sa wszedzie ciagle nosze związane ale i tak wypadaja na potege,
u mnie jest dokladnie to SAMO!!!!!!!!!!!! scielam je i wycieniowalam jeszcze wypadaja ale juz nie tak ,moze to jest jakis sposob?????zuzia przesypa ladnie cala noc, aleAniaZaba, moze byc wlasnie tak ze to wina zebow , albo moze jest jej faktycznie za cieplo lub poprostu chce jej sie pic :ico_oczko:
wczoraj dalam zuzi herbatke ta z jabluszkiem i melisa bardzo jej smakowala tylko dzis troche sie meczyla zeby kupke zrobic stekala i stekala i nic nie wystekala dopiero teraz zrobila , ale nie plakala hahah a jaka ladna kupke zrobila, a co wy na to jak bym jej dala za pare dni jak skonczy 4 miesiace jabluszko???? co wy na to mozna juz????????

[ Dodano: 2008-07-11, 13:00 ]
oczywiscie mysle o jabluszku ze słoiczka, hmmm jest jeszcze jedna herbatka po 4 miesiacu z malinami chyba i dzikiej rozy ale tej balam sie kupic bo to pewnie dla dzieci ktore sa karmione butelka :ico_noniewiem: nie wiem sama wiecie jak jak sie boje tych stalych posilkow :ico_puknij: tak to mlesio z cyca i wiem ze dobrze malej daje i ok nic jej nie jest a potem te zupki i inne rzeczy zebym jej tylko krzywdy nie zrobila jak jej cos dam nie tak :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-07-11, 13:02 ]
u nas tak duszno jest ze nawet mi sie ibiadu nie cche robic ani go jesc, nic mi sie nie chce strasznego mam lenia dzis, i jeszcze zaspalam do lekarza, :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość