caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 wrz 2008, 16:31

tosia ja też bym się wkurzyła :ico_zly: ...ale tak to jest z tymi chłopami-zero wyobrazni :ico_puknij:
wczoraj też byłam na wizycie u ginka; dzidzia ok, u mnie podejrzewa rwę... za przeproszeniem pół tyłka i noga mnie boli.
kużwa mnie też tak boli, zwłaszcze jak dłuzej pochodze to potem nawet położyć się nie mogę , tak rwie :ico_olaboga: , tez napomknę ginowi jak w przyszłym tygodniu będę u niego...
, pochwalę się jeszcze, że w ramach zmian przed narodzinami naszej drugiej córeczki nabyliśmy nowe autko (tzn dla nas nowe, ale tak to nie nowe). Samochód półdostawczy (berlingo), ale za to z pewnością zmieści się w nim 2 wózki i inne dziewczynkowe gadżety hehe
super i poweim Ci,że mój meżulek dostał chcice na to auto i tylko kombinuje i mnie nakręce,zeby nasze sprzedać, wziąść kredycik i kupić berlingo :-D
szkoda tylko że mężulek nie pamięta
nadal Ci zyczeń nie złożył, oj przyślij go do nas, juz my go przeszkolimy :-D
jak któraś ma ochotę to zapraszam na kawkę i ciastko
na ciacho zawsze i wszędzie :-D
Zaraz lecę na zakupy, bo sukienka jednak nie dojdzie
wkurzyłaś się co?

magda ja nie moge sie doczekac czkawki, ale chyba kazdy dzieciaczek inny i moze Filipkowi sie nie czka :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 wrz 2008, 17:20

Ania1980, fajnie, że o nas pamiętasz. To prawda, piszemy teraz dużo i nadrobienie zaległości zajęłoby sporo czasu. Gratuluję udanego zakupu auta, aby Wam dobrze słuzyło. Wiesz z tą glukozą sama nie wiem, na wyniku zakres wartości referencyjnych wynosi
55-115,a mój wynik to 130...zobaczymy co powie ginka.
Tosia, ostatnią moją duża imprezą w domu były moje imieniny...masz rację kupa kasy idzie, trzeba się narobić, nasprzątać przed i po i byc jeszcze zadowoloną, usmiechniętą i miłą dla gości. A chłop to chłop, pomóc może i pomoże ale i tak wszystko na naszej głowie. Narazie więc nie planuję takich imprezek :ico_nienie:
Caro, wkurzyłam się ale mam 14 dni na zwrot "towaru" i tak zrobię, bo kupiłam dzisiaj fajną kiecunię na bazarku :ico_brawa_01: nawet długo nie szukałam. Pyknę fotkę przed wyjściem w sobotę i wrzucę na pościk.
Kurde, rozkłada mnie to przyziebienie coraz bardziej, jeszcze i z wesela nici będą.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 wrz 2008, 18:23

A mnie plecy zaczely bolec....a do tej pory jeszcze nie bolaly....
A jak urodzimy te nasze małe szkraby to gdzie bedziemy do siebie pisac???Na jakim forum???Bo bedzie mi Was brakowało..... :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 wrz 2008, 18:39

magda nie martw sie, też na tym forum tylko potem przeskoczymy na Noworodki i Niemowlęta :-) :-) :-) , tu jest kilka watków w zależnosci od wieku bejbików :-)

aniafs no to super :ico_brawa_01: i czekamy na zdjecia :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 wrz 2008, 18:40

Magd83 napisał/a:
gdzie bedziemy do siebie pisac
Cos wymyslimy, załozymy nowe forum :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 wrz 2008, 19:03

hej dziewczynki wpładlam zeby sie Wam pochwalić moja córeczką
Obrazek

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 wrz 2008, 19:16

Marcia77-sliczna córeczka :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 wrz 2008, 20:01

Marcia, piękna dzidzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 wrz 2008, 20:13

Ania1980, Wiesz z tą glukozą sama nie wiem, na wyniku zakres wartości referencyjnych wynosi
55-115,a mój wynik to 130...zobaczymy co powie ginka.
Aniu, u mnie też tak było napisane na wydruku z laboratorium, ale wcześniej ginka mówiła, że jak będzie powyżej 140 to trzeba się martwić, a lekarz na usg jak oglądał te wyniki to powiedział, że są to wartości dla badania robionego na czczo a nie po glukozie... no ale oczywiście poczekaj co powie Twoja ginka :-)

Marcia, śliczna dzidzia - my jakoś nie zdecydowaliśmy na usg 3D, ani przy Helence ani podczas tej ciąży...

[ Dodano: 2008-09-18, 20:15 ]
tosia, też bym się wkurzyła jesli teraz musiałabym przygotowywać imprezkę dla tylu osób :ico_zly: dziś nastałam się w kuchni bo jutro mój brat przylatuje, przyjeżdża brat mojego męża i moja mama. Niby kilka osób a ja padam po tych przygotowaniach. A jeszcze jutro czeka mnie pichcenie - na szczęście opiekunka zabierze Helenkę na spacer :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

18 wrz 2008, 20:21

Aniu, narazie nie panikuję. We wtorek mam wizytę, wszystko się wyjasni. Oprócz tego, mam niewielką anemię, taką "tycią" dosłownie ale to zapewne przez moje zaniedbanie, zdarzało mi się zapomnieć łyknąć suplementu :ico_puknij:
Ale mój Maluszek dzisiaj ruchliwy, to chyba przez te przeziębienie. Kicham, kaszle być może to go niepokoi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość