Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 mar 2007, 19:49

Aginka pisze:Właśnie uraczyłam Malwinkę panadolem .....

no to miejmy nadzieje ze pomoże...ja mojemu panadol dałam jakies trzy godziny temu i zasnął, więc pomogło, teraz dam mu dopiero przed snem i jeszcze tego syropu z cebuli, bylam zmmuszona wyjsc do sklepu, myslalam ze B wróci wczesniej ale niestety ma awarie bdzie przed 9...buuuuu
Niech sie juz ten tydzień skończy...bo już mam go dosyć. :ico_zly:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
zauważyłam ze jak Antol dostanie coś w kawałku...ciacho, albo jakieś owoca...jabłko nna przykład...to siedzi tak cicho i słychac tylko mlaśniecie :-D
Wcina go na dobre pół godziny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 mar 2007, 20:09

diem pisze:urwanie glowy :ico_olaboga: w moim domciu trwa ...

iza :ico_tort: dla Mateuszka na dokladke :ico_haha_02: czyzby Mati sie troche wyciszyl po wybiciu sie kolejnych zabkow?
szkrabek na pewno sam juz byl tym zmeczony ... :ico_buziaczki_big:



on nigdy sie nie wycisza......ale jest o niebo lepiej.......jest pogodny....chichra sie non stop...i wszedzie go pelno

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 mar 2007, 20:11

Ja Adusi nic nie dosładzam.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 20:13

UF... śpi ...
Poradzcie jakiej firmy używacie kupki niekapki - bo szczerze mówiąc nie wiem - może mam pecha ale mam już trzeci i leje się z niego - cieknie przy gwincie ....

Iza poradziłaś sobie z PSP ???

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 mar 2007, 20:14

Maggie pisze:
[ Dodano: 2007-03-22 ]
zauważyłam ze jak Antol dostanie coś w kawałku...ciacho, albo jakieś owoca...jabłko nna przykład...to siedzi tak cicho i słychac tylko mlaśniecie :-D
Wcina go na dobre pół godziny :ico_haha_01:


mój Mati to narwany jest......on nie jest w stanie wysiedzic na jedym miejscu przez krótką chwilke..dlatego mam problem z karmieniem......nie usiedzi w krzeselku......a jesli juz to musi miec 5 tys zbawek wokół siebie.......i musze uwage odwracac od jedzenia......to samo jest z karmieniem mleczkiem
takie przekąski tez mu daję..chwile poje..pocieszy sie..i juz nie ma czasu.......on musi gdzies isc..cos zrobic......co to bedzie jak zacznie chodzic..juz sie boje

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Aginka, poradzilam sobie..tzn tylko musze sie przejsc do kolezanki i mi przegra..tylko czasu cos znalezc nie moge

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 20:23

Iza to super - ja też już mam ...

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

22 mar 2007, 20:42

witajcie babosy
ja juz padam dzisiaj
okna wyszorowane - pierwszy raz od kiedy sie tu wprowadziliśmy :ico_haha_01:
doczytam was chyba z rana dopiero bo jak na razie to taki jednym okiem tylko zerkam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 mar 2007, 21:13

kaola, sie narobilas dzisiaj..idz odpocznij zebys nam jutro do formy wrócila

ja tez uciekam...padam ...ide spac......pa

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

22 mar 2007, 21:21

iza, ja jeszcze sie wczytuję i doszłam gdzieś w okolice słodzenia :ico_haha_01:
ja słodzę - ale tylko słownie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 22-03-2007 ]
a jutro to my sobie z moim na zakuposy jedziemy :ico_olaboga:
to sie będzie działo
i jeszcze mi ta pjelęgniarka do Nicolki przychodzi - to już ostatnia wizyta będzie (mała się za stara robi - na domowe wizyty :-D )
no a w sobote teściu i tesciowa nas nawiedzają - coś chyba będę urwanie d... miała
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 22-03-2007 ]
iza, a co do jedzonka to moja też robale w d... ma i jak ją karmię to się prawie na lewą stronę wywrócić chce - i na dodatek to muszę być super extra szybka błyskawica - żeby zdążyć jej łyzkę z żarłem wsadzić jak już łaskawie paszczękę otworzy, lub sobie śpiewać zaczyna (przy tym usiłuje wyrwać sobie język z buźki - chyba jej przeszkadza :ico_noniewiem: ), nie mówiąc już o tzw, brum brummmach - gdy połowa zielonej papki ląduje na mnie :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 mar 2007, 21:43

Mój juz śpi...ach bałam się tego, ż enie uśnie przy tym katarku ale zasnął uffffffffffff

Co do niekap ków, to ja mam [b]aventa[b], na poczatku byłam z niego strasznie nie zadowolona, bo własnie kapało ...taa niby nie kapek, nie :ico_puknij: no ale mam na to patent...biore butelke aventa i zakręcam na niej dziubek od niekapka-aventa...i nic nie kapie :-D :-D :-D

Dziewczyny, ja nie pisałam ze przy karmieniu Tosiek jest grzeczny , tylko jak mu dam coś...ciacho czy jabłko...to tak lubi jeść- sam, że jakby Go nie było :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość