Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 lut 2010, 14:56

Witam!!!!
ja tylko na chwile - mala teraz wcina jablko - gruszka i nie daj boze wstrzymam sie na chwile heheheh

Moja Nicola juz wariuje na calego - juz bez problemu przekreca sie na brzuszek i na plecki, jak zostawie ja na chwile w lozku na srodku to za dwie minuty juz jest gdzies na skraju tak sie czolga - dlatego od dzis juz jej nie zostawiam bo grozi to upadkiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-26, 14:17 ]
Isia - ja z tomme jestem bardzo zadowolona - ale jak synek byl maly to mialam Nuka i tez byl spoko

[ Dodano: 2010-02-26, 14:19 ]
Dziewczyny - od kiedy zaczynacie obiadki podawac lub od kiedy juz podajecie :-)
Magda33 - super ze Zosia juz sie z tamtym mlekiem moze pozegnac :ico_brawa_01: , szkoda tylko ze znowu z tym moczem musisz sie meczyc

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lut 2010, 15:22

My juz po rehabilitacji i czekamy aż przestanie padać bo jak weszłyśmy do domku się nakarmic to klops zaczeło siurac z nieba i musimy czekać
asika82 - tzn. tak 260 tyś z ziemią z tym ze my nie mamy takiego wolnostojacego domku tylko w zabudowie szeregowej - jest to 120 m2 powierzchni uzytkowej plus garaż i 20m2 taras do tego działka niewielka ale w sam raz na gril hustawke piaskownice i stolik :-D
http://www.arr-nieruchomosci.pl/index.p ... 2=&p1=&p2=
na tej stronie to cos takiego jak siódma oferta na którymś z kolei zdjeciu jest taki z tarasem na garażu to taki jak nasz
daj boze wstrzymam sie na chwile heheheh
tez tak mamy trzeba szybko szuflować do buzi :-)
My już po spacerku
my też chcemy na spacer :ico_noniewiem:
isiawarszawa, - super ze zakupy udane :-)

[ Dodano: 2010-02-26, 14:25 ]
Sabcia, my to po 5 miesiacu ale Ida miała problemy z tymi jelitkami i wolelismy ostroznie, myśle ze już mozesz spróbowac pomalutku takie obiadki po 4 miesiacu i zobaczyć jak zareaguje

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 lut 2010, 15:29

ja juz miałam jedną nuka ale z tych wąskich i te Oliwii nie pasowały
teraz kupiłam nuk disney są szersze i smoczek jest inny niż w tych wąskich, własnie ją wygotowałam i koło 15 bedzie próba :)
a tak wogóle ale mnie dziś w nocy koty wkurzały około północy przez godzine darły mi sie pod oknem, miałąm ochote wstać i pojsc je powybijać :ico_zly: no ale cóż, "marcowanie kotów" skąś nazwe wzieło a to już wszak prawie marzec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lut 2010, 15:32

isiawarszawa, - niby wkurzajace ale to znaczy ze kocury wiosne poczuły wiec juz wiosna :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 lut 2010, 16:11

chyba butelkowy sukces, zjadła 80 tylko łomot poszedł, co prawda 80 to nie wiele, ale ona średnio naraz zjada 100 wiec nie jest zle - moze głodna nie była...
w każdym bądź razie nie odrzuciła butli... zrobimy jeszcze kilka prób i jak bedą ok to wymienimy butelki
niby mam ich 8 ale nie szkoda mi ich bo nie zapłaciłam ani za jedną :D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

26 lut 2010, 16:46

Witajcie
my juz po kontroli z Zuzia
masakra prawie 2h czekalam bo niby bylam trzecia ale ta lekarka tak przyjmowala ze siedzieli rodzice tak dlugo a jeszcze przyszla babka z 1-o miesiecznym dzieciatkiem i do izolatki takze wyszla i tam dlugo siedziala
ach juz jestemw domku
obiad sie gotuje takze oki
no i Zuzka musi brac kolejny antybiotyk :ico_placzek: zeby sie doleczyc do konca bo nadal kaszle ale lekarka widzi poprawe takze oki
no i pytalam o ta wage to mowi ze ze to norma przy takich infekcjach i ze Zuzka jest bardzo drobniutka takze widocznie tak ma
zreszta w przyszlym tyg mamy kontrol znow i bedzie moja pediatra to zapytam zeby mi dala na badanie moczu i krwi

jestem taka zmeczona
fakt unas tak cieplutko :ico_szoking:
bylo sloneczko a teraz niestety zaszlo no ale chociaz jest cieplo :ico_oczko:

magda33 zycze zdrowka dla Zosienki :ico_oczko: no i super ze juz niemusicie pic tego nutramigenu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

isiawarszawa, widac ze zakupki sie udaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tez bym pokupowala jakies sloiczki zjedzonkiem ale jeszcze za wszesnie
poczekam
Moja Nicola juz wariuje na calego - juz bez problemu przekreca sie na brzuszek i na plecki, jak zostawie ja na chwile w lozku na srodku to za dwie minuty juz jest gdzies na skraju tak sie czolga - dlatego od dzis juz jej nie zostawiam bo grozi to upadkiem
super widac ze Nicola robi duze postepy a z tego co pamietam to tez jest drobniutka
a taka ruchliwa super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edulita, i jak poszliscie na spacerek??
i jka tam Idka robi postepy na rehabilitacji??
Moja Wiki jak zobaczyla twoja Idke to mowi ze jest bardzo slodziutka :ico_oczko: :-D

Ewka82ojej wspolczuje biedny Pawelek sie meczy oby szybko wam zrobili ta operacje :ico_oczko:

ide dalej szykowac obiadek
papa

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lut 2010, 18:26

My juz po spacerku nie przestało padać ale troszke mniej padało wiec ja kaptur na głowe a Ide w wózku folia okryłam i połaziłysmy ok godzinki :-D
Moja Wiki jak zobaczyla twoja Idke to mowi ze jest bardzo slodziutka
dziekujemy za miłe słowa :-)
lekarka widzi poprawe takze
to dobrze że jest juz lepiej zobaczysz nim skończy ten antybiotyk bedzie juz zdrowa
chyba butelkowy sukces,
to fajnie ze nowa butla przypasowała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

26 lut 2010, 19:38

Witam.
Ja dzisiaj tak trochę później bo jakoś w ciągu dnia było mniej czasu.
U mamy fakt mniej się zajmuję Wiktorią bo babcia jakby mogła to jej w nonono weszłaby jakby mogła taka jest strasznie za nią ;-) a dziadek to też.
Dzisiaj babcia oczywiście była z gwiazdeczką na spacerku a ja trochę śnieg odgarniałam aby szybciej zginął i chciałam trochę po dworze pochodzić.
Chciałam się pochwalić że moja bratowa jest w 20 tygodniu i bodajże będzie miała chłopaka i tak się cieszę jak gwiazdek na odpuście.
mikusia1, zdrówka dla Wiktorii oby jej jak najszybciej przeszło.
isiawarszawa, ja tak samo jak Sabcia używam butelek Tommee bo przypasowały mojej gwiazdeczce.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

26 lut 2010, 21:39

Ale cichutko :ico_sorki: no ale wy wszytskie gdzieś koło tej godz kąpiecie więc jak może być :-D
Ja dzisiaj z chłopakami pojechałam do Galerii, oni uwielbiają tam jeździć piszczą gadają i się śmieją. Dla nich to rozrywka bo całe dnie siedzą w domu oprócz spacerku.
I ja wypiłam kawe w miłym towarzystwie :ico_brawa_01:
A teraz spią te moje chłopaki i ja mam chwlke spokoju, bo K na zakupkach.
Zuzka musi brac kolejny antybiotyk
teraz napewno jej przejdzie i skończycie z antybiotykiem!!! I zrób badania koniecznie!!! Koleżanka podała antybiotyk i córcia je aż jej się uszka trzęsą!!!
Zuzka jest bardzo drobniutka
widocznie jej uroda że będzie zrgabniutka i chudziutka!!
chyba butelkowy sukces
:ico_brawa_01:
ja kaptur na głowe a Ide w wózku folia okryłam
ja taka jestem zmuszana, że jak mocno pada to ide, oni nie dają mi siedzieć w domku bez spacerku, terroryści :-D !!!
babcia
fajna instytucja :ico_brawa_01: moja mama jest cudowną babcią!!!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 lut 2010, 21:47

i znow zjadła z butli bez protestów, o 18 swoją porce - 100 :ico_brawa_01:
moze mnie nie byc jakis czas - jutro jedziemy do łukowa... ale jesli mi sie uda bede zaglądac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość