Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lis 2010, 23:38

jak robisz? Daj przepis też bym zjadła
gotuję piersi z kurczaka, kroję w kostkę, do tego dodaję kukurydzę, gotowany ryż i dodałam do tego jeszcze trochę pokrojonej w kostkę gruszki w occie. Całość wymieszałam z majonezem, doprawiłam... wyszło mniamiii :) Tą gruszkę dodałam tak eksperymentalnie, wcześniej dodawałam ananasa :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 lis 2010, 00:12

no to chyba tylko mnie przykłada ten papierek :ico_noniewiem:

pinko, ja też miałam w moczu gronkowca, na szczęscie już sobie poszedł

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

16 lis 2010, 09:02

Ja od 4 miesiąca mam co wizytę robiony mocz i tak ponoć juz do końca profilaktycznie .

Dziś stawiam za rozpoczęty 27tc :ico_tort:
Muszę do pracy a chce mi się jak psu orać bueee

[ Dodano: 2010-11-16, 08:04 ]
A super pomysł z tą gruszką i co dobra sałatka była bo mój mąż nie lubi ananasa i nie wpadłam na to by go gruszką w occie zamienić muszę spróbować!!
A po za tym mój synuś zakochał się w gruszkach świeżych wcześniej ich nie lubił super -zawsze to jeden owoc więcej :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lis 2010, 09:49

na szczęscie już sobie poszedł
mój też i mam nadzieję, ze nie wrócił, teraz będę miała badany mocz to się okaże.
Dziś stawiam za rozpoczęty 27tc :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A super pomysł z tą gruszką i co dobra sałatka była bo mój mąż nie lubi ananasa i nie wpadłam na to by go gruszką w occie zamienić muszę spróbować!!
wiesz co, wyszła naprawdę smaczna, mój mąż zjadł połowę tego co zrobiłam, gdybym wiedziała, że taka dobra wyjdzie, zrobiłabym jej więcej.

Mój mąż wczoraj mnie przytulił i położył łapkę na brzuchu i tak leżeliśmy i w którymś momencie Staś przypuścił atak w to miejsce, gdzie on trzymał rękę, skopał go równo, a Jarek tak podskoczył i zaczął krzyczeć "poczułem, poczułem, kopnął Cię" a potem prosił go jeszcze o kopanie i Staś znów posłuchał taty :ico_haha_01: ale miałam ubaw. Jarek pierwszy raz poczuł kopniaki :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

16 lis 2010, 10:07

Dziś stawiam za rozpoczęty 27tc :ico_tort:
:ico_brawa_01:

a ja stawiam za 28 tydzień :ico_tort:
i Staś znów posłuchał taty
to super :-D niech chłopak się wyżyje na tacie póki może :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 lis 2010, 11:54

Witam o poznym poranku. Oliwka chyba nigdy nie wyjdzie z tych problemow drog moczowych. Znow cos w moczu wyszlo, tak tylko przy okazji tego kaszlu byl badany, bo niepokoil mnie jego zapach :ico_olaboga: Kazali badanie powtorzyc, zobaczymy co dzisiaj, mam nadzieje ze w miare szybko zadzwonia z wynikami. Musze jeszcze poczytac co oznacza obecnosc krwinek bialych w moczu, bo czlowiek zawsze wyobraza sobie co najgorsze :ico_placzek: czesto niepotrzebnie

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 lis 2010, 11:57

"poczułem, poczułem, kopnął Cię"
Mój to jest kopany codziennie wieczorkiem, a nawet kiedyś w nocy się obudził i był w szoku, że ja spokojnie sobie spałam, a on tak go skopał :ico_haha_01: . Dziś rano Oliwka przytuliła się do brzuszka i tak ją kopnął, że nie mogła uwierzyć, i mowi do brzuszka: Braciszku mój kochany już teraz wiem, że naprawde tam jesteś. Normalnie się rozpłakałam :ico_placzek: .
Pinko wielkie dzięki za przepisik, ja robiłam jakoś kiedys podobnie tylko zamiast owocow dawałam paprykę surową :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lis 2010, 15:57

a ja stawiam za 28 tydzień :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
b@sia, dużo zdrówka dla Olivki, oby to nic groźnego nie było...
Braciszku mój kochany już teraz wiem, że naprawde tam jesteś.
hehehe, dzieciaczki są rozczulające, moja Ula to codziennie jak się ze mną żegna, albo wita, to przy okazji też buziaka daje brzuszkowi, bo tam jest jej braciszek.
Pinko wielkie dzięki za przepisik, ja robiłam jakoś kiedys podobnie tylko zamiast owocow dawałam paprykę surową :ico_noniewiem:
bo to jedna z takich sałatek, do których można dać wszystko co jest pod ręką :-) i będzie smaczna.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 lis 2010, 19:24

hej!!
Byłam i ja dzisiaj na wizycie. "Dół dobrze trzyma", więc jest ok, dostałam na ból spojenia łonowego i wszystkich części około miednicowych calperos500- to jakieś wapno.. muszę poczytać ulotkę, no i mam jak najmniej chodzić.. Miałam robione ktg.. zapis prawidłowy, wyniki morfologii jak to gin określił delikatnie drgnęły w dobrym kierunku.. no i przytyłam od początku 5,5 kg, a od ostatniej wizyty 1kg. Mam tylko mierzyć ciśnienie, bo mi coś podskoczyło.. chyba przez nerwy ostatnie :ico_wstydzioch: Następna wizyta za 4 tyg. no chyba, że coś się będzie działo, to wiadomo..
Tynusz1, trzymam kciuki, żeby udało sie dietą tę cukrzycę pokonać.. nie będzie łatwo, ale trzymam magiczne ciążowe kciuki :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 lis 2010, 19:35

chyba przez nerwy ostatnie
to po co się denerwujesz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: . :ico_brawa_01: za dobre wieści.
ja mam wizyte w poniedziałek, i też musze powiedzieć, że nasiliły mi się bóle krocza bo sa już tak uciążliwe, że chodzę jakbym byla połamana :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość