mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 kwie 2008, 14:22

okropna ta historia a u nas praktycznie kazdy sklep taki maly ze nie idzie wejsc z dzieckiem .No ja przewaznie chodze tam gdzie pracuje to zawsze ktoras z dziewczyn mi zaglada na Amelke albo otwieram drzwi i sama kupuje i patrze.Na poczte z dziecmi nie chodze bo tam nie ma jak z wozkiem wejsc a jest po schodach i nie widac bobasa z gory.Niestety moja miejscowosc jest mała i nie ma tu hiperm.ze mozna bezproblemu wozkiem jezdzic.

[ Dodano: 2008-04-23, 14:30 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 kwie 2008, 14:37

W Polsce rzeczywiście nieprzystosowane są sklepy do wózków - wąsko jest, nie ma podjazdów itd. Tutaj też ledwo się czasem mieszczę z wózkiem ale jednak daje radę. Zresztą tu są one przystosowane - są windy, podjazdy, w mniejszych sklepach nawet uliczki między półkami są akurat na szerokość wózka (tak jak w polskim sklepie do którego na szczęście mogę spokojnie wjechać). Tu wogóle jest masakrycznie duuuużo dzieci :ico_szoking: Gdzie się nie odwrócić tam dziecko, kobieta w ciąży.
W Polsce się tego tak nie zauważa bo stosunkowo mało dzieci się rodzi.

My dzisiaj później na spacerek wyjdziemy tak po 3 bo na 15.30 mamy szczepienie więc potem pójdziemy na miasto.. akurat coś się wypogadza.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 kwie 2008, 15:06

J ajuż wróciłam z wietrzniea, byliśmy tylko na podwórku bo coś wieje bardzo, ja to przewrażliwiona chyba jestem bo jak wieje to nie mam ochoty wychodzić bo się boję :ico_puknij: w sumie dzisiaj pierwszy raz się odważyłąm bo słońce takie super że aż żal.
Goonia mi też Twoja parafinka pomogła, tylko Marcin cos krzywo patrzył bo on się boi jeszcze bardziej jak coś bez konsultacji z lekarzem robię.


Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 kwie 2008, 16:49

My juz po masażu, dzisiaj było bez płaczu. Teraz szybkie karmionko i do sklepu, omówiłam sie z Jarkiem, będziemy oglądać laptopy :-) A, że pogoda ładna, to spacerować można :-)
W Polsce się tego tak nie zauważa bo stosunkowo mało dzieci się rodzi.
Też jest dużo ciężarnych, co chwila jakąś widzę :-)

mariola fajne zdjęcie maluchow. Dzieci zawsze ciągną do dzieci :-)

Jola_85 czadowe ubranko, mały, przystojny mężczyzna będzie z Mirusia :-)

Lecę, może wieczorkiem jeszcze zajrzę :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 kwie 2008, 17:35

Hej dziewczyny,

Troche Was poczytałam, znowu mam zaległości, ale nie dam rady wszystkiego! Przepraszam.
Najlepsze życzenia dla kochaniutkich, malutkich.... co mieli urodzinki!!!!

My teraz u babci siedzimy.
Gosia, jak bedziesz miala czas to czekam na syngal :-))) Tak jak mowilam na razie nie wracam do Krakowa... dobrze mi tutaj... hehe

Moj Pawelek juz je marcheweczke i zupke jarzynowa. Nawet mu posmakowalo :ico_haha_01: Polubil tez soczek jablkowo-winogronowy, bo marchewkowy mu nie podszedl jakos... :ico_noniewiem:

Ja tez nigdy nie zostawiam wozka przed sklepem, pelno teraz roznych wariatow i pomylencow, wystarczy chwila i juz... :ico_olaboga:

Ja wracam do pracy 1 lipca, niestety wzgledy finansowe mnie do tego zmuszaja :ico_zly:
ale w sumie to Malym bedzie sie glownie maz zajmowal pod moja nieobecnosc bo pracuje na zmiany, a na 5 dni w miesiacu, moze siostra albo mama.... nie wiemy jeszcze.
Musze konczyc na razie, Pawelek sie budzi na tarasie.... musze isc do niego.

Gorace buziaczki dla Wszystkich!!!

[ Dodano: 2008-04-23, 17:36 ]
P.S. Teraz bede juz czesciej zagladam, bo wlasnie jutro maja mi przywiezc laptopa, kotrego zamowilam w internecie :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 kwie 2008, 17:55

a my po spacerku wrocilysmy bo juz nie moglam wystac z tym pecherzem rano jeszcze jako tako ale teraz strasznie mnie znow boli.Amelka spi i dzisiaj jest bardzo grzeczna

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 kwie 2008, 19:33

Gdzie się nie odwrócić tam dziecko, kobieta w ciąży.
W Polsce się tego tak nie zauważa bo stosunkowo mało dzieci się rodzi.
pod tym względem się w ciągu ostatniego roku dosłownie, baaardzo pozmieniało... u nas jak się wyjdzie na osiedle parę ulic dalej od naszego zakątka to się z wózkiem nie można na chodniku dosłownie zmieścić, a mamy wręcz śmiesznie wyglądają jak tak maszerują gęsiego z dzieciaczkami-jakiś wyż chyba w tym roku będzie :ico_oczko:

Gabriel nie mógł dzisiaj zrobić kupki :ico_placzek: jak się napłakał, nawrzeszczał :ico_olaboga: teraz Go unynałam i troszkę drzemie biedaczysko-nawet espumisan nie pomógł, masowanie też nie... zobaczymy ile pośpi taki zaklajstrowany tą kupką biedaczek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 kwie 2008, 23:13

mz74 fajne zdjątka w podpisie :-)
troszkę drzemie biedaczysko-nawet espumisan nie pomógł, masowanie też nie... zobaczymy ile pośpi taki zaklajstrowany tą kupką biedaczek
Sprobuj wody koprowej gripe water, u nas zawsze pomaga :-)

Ula jeszcze raz dziekuje wszystkim za życzenia, trzy miesiące ma już za sobą, lata przed sobą. Dzisiaj zaprzyjaźniała się ze smokiem, wypluwała go, a w pewnym momencie go złapała i zasnęł, myślę, że smok ją trochę uspokoi i będzie zasypała sama... zobaczymy :-)

Zmykam, bo zasypiam na siedząco. Buziaki i spokojnej nocki :ico_buziaczki_big:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

23 kwie 2008, 23:27

Witam wieczorową porą :-) :-)
Niestety od lekarza usłyszałam to co ostatnio,czyli jest duża poprawa,ale to jeszcze nie to.Moje biedactwo dalej musi nosić to cholerstwo,i to conajmniej 2 miesiące jeszcze,bo lekarz kazał dopiero za 2 m-ce na kontrolę przyjść :ico_olaboga:Normalnie aż się poryczałam jak wyszłam od tego lekarza :ico_placzek: Dobrze,że nosi to odkąd skończyła miesiąc i jest przyzwyczajona,ale jak przyjdą cieplejsze dni to się w tym biedna pocić będzie,bo to powietrza nie przepuszcza.No i siadać i chodzić może później niż inne dzieci.Kurcze,znowu chce mi się ryczeć jak Wam o tym piszę :ico_placzek: Postanowiliśmy,że za miesiąc pójdziemy do innego lekarza prywatnie na konsultacje,zobaczymy co powie...
Jola,ale Miruś elegancki będzie na chrzcinach :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-24, 00:06 ]
Dobrej nocki wszystkim :-)
Ide przytulić się do śpiącego męża :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość