Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

22 mar 2007, 21:52

Witajcie babosy desperadosy !!!
Dawno mnie tu nie bylo..... i chyba jeszcze troszke nie bedzie :ico_placzek: komp mi umiera i nie daje rady (ja i komp oczywiscie :ico_oczko:
no ale jakos to bedzie....chyba
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, ucalujcie dzieciaczki od cioteczki Edyty!!!
bede wpadala tak czesto jak mi komp pozwoli :-D
kaolka barrrrrrrrdzo dziekuje Ci w imieniu syneczka za zyczonka a przede wszystkim za pamiec!!! buziaczki dla Cienbie za to!!! pamietalas jako jedyna - dzieki !!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 22:01

Maggie, dzięki - spróbuję tak z zamianą tych zakrętek :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 mar 2007, 22:02

Witaj Edysia...
no to rzeczywiście ...wszystkie jesteśmy gapy...oprócz kaoli upsssssssss
g:(( ..........
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla OSKARKA na 11 miesiączek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 mar 2007, 22:05

Ja też sie dołączam a to kara za krótką pamięć :ico_nerwusek: :ico_smiechbig:

[scroll][glow=blue] [size=200]OSKARKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO>BUZIAKI [/size][/glow] :ico_buziaczki_big: :509: [/scroll]
Ostatnio zmieniony 22 mar 2007, 22:06 przez justyna25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

22 mar 2007, 22:06

moj mały wlasnie usnął,
widze ,ze czesto tu zaglądacie chyba nie pracujecie...
ja osobiscie nie pracuje....ale nie mam pojecia jak znajdujecie czas na TT w ciągu dnia..
ja go za bardzo nie mam,wiec teraz przysiadłam do kompa...no teraz mozemy popisac...
Strasznie duzo postow jest za mną <duzo nie czytałam>bo jest ich ponad setka,ale obiecuje,ze sie poprawie.... :ico_oczko:
:ico_prezent: dla OSKARKA
to bedzie huczna :ico_urodzinki: za miesiąc..na TT?
Obrazek
JA I MOJ BOBO
Obrazek
PO KASZCE
Obrazek
I MOJA CORUNIA OLUSIA
Ostatnio zmieniony 22 mar 2007, 22:19 przez Reniia1501, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 22:07

o :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: te życzenia kaola składała od nas wszystkich dla Oskarka - ... to tak żeby nie dublować .... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 mar 2007, 22:07

Reniu ja jestem mamą pracującą ale jakoś znajduje czas na wszystko i dla TT tez .Sama sie czasem dziwie jak ja daje rade :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 22:11

Reniia1501, ja też jestem "zapracowana" mama ...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 mar 2007, 22:15

Witajcie o rety ale sie tutaj pozmienialo i duzo nowych mamusi dolaczylo niemam tyle czasu zeby wszystko poczytac i nie jestem przyzwyczajona ze tutaj jest tak jakos tloczno bez obrazy dla nikogo jestem po prostu szczera i nic wiecej zlego na mysli niemam :ico_haha_01: U mnie nic nowego,bylismy u lekarza i z malutka wszystko jest super,schodzi jej z plucek i ciesze sie bo moj mezus tez juz zdrowy prawie a mi katar juz tez minal takze sie wszystko pieknie poukladalo,dodatkowo sie ciesze bo pogoda sie tez poprawia od poniedzialku ma przyjsc wiosna takze nasz wyjazd jak najbardziej aktualny i fajnie bo dawno nie bylam w Polsce hee hurraa.. juz sie ciesze na sama mysl o Polsce no w sumie to normalne jest.
Iza mala Nicosia tak i jak twoj Mati tez nie umie na jednym miejscu wysiedziec jest taka ruchliwa tylko zasuwa w swoim chodziku i jaka jest przy tym szczesliwa wkleje wam 2 zdjecia jak fajnie sobie zasuwa..
Kaola jestes po prostu super babka i robisz takie extra skroty ze idzie sie fajnie posmiac i to sie nawet ladnie rymuje podoba mi sie i tak dalej trzymaj...
A jesli chodzi o miejsce zamieszkania to musze wam powiedziec szczerze ze ja przywyklam tutaj gdzie jestem mieszkac i zyc i calkiem mi sie tutaj podoba sa mili ludzie i tacy przyjacielscy przynajmniej nic innego nie dali mi odczuc a sa to Niemcy i naprawde mam szczescie ze mieszkam w spokojnej i milej okolicy Ok dziewczynki ja bede zmykac poczytam was jak bede miala czas
Jutro jedziemy na zakupy i moze potem jakos wejde to poczytam co naskrobalyscie wiem tego bedzie wiecej bo i mamusi nowych jest te wiecej No nic Milej Nocki zycze i wszystkiego Najjj Dobranoc laseczki do nastepnego razu paaaaaa :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
A tutaj te obiecane foteczki Mojej Malej Nicoleczki
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 mar 2007, 22:23

Renia1501 a no widzisz dla TT zawsze znajdzie się czas...bo to jak nałóg...hehe :-D
....żartuje czasem są dni ze nie mam jak wejść na TT...ale to żadkość :ico_oczko:
Kristi, no to superowo że Nicosia juz zdrowa :one:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość