Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 lut 2009, 20:30

Ragazza555 pisze:zastanawiam sie czy nie kupic małej taki lezaczek na dzienne czuwanie
http://allegro.pl/item558...wka_0_18kg.html

super ten lezaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sama bym kupila ale u nas kiepsko z kasa :ico_noniewiem:

dziewczyny a czyscicie noski swoim dzieciaczkom? jak tak to jak?ja to sie boje ta gruszka. a troszke mi harczy jak spi i podejrzewam ze to moze byc przez nosek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 lut 2009, 20:49

jedwabna, ja czyszcze aspiratorem nosefrida super jest :) troche poplacze ale nosek bez glucikow a potem tetrisal E zapuszczam

Ragazzahttp://www.allegro.pl/item564540925_hustawka_lezaczek_fp_2008_delux_3w1_stan_idealny.html mam takie cos :)

[ Dodano: 2009-02-27, 19:50 ]
http://www.allegro.pl/item564540925_hus ... ealny.html

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

27 lut 2009, 21:29

jedwabna pisze:czyscicie noski swoim dzieciaczkom?

psiknij wodą morską - wyleca glutki zaraz. któraś o uszy pytała - nic dzieciom do uszu nie mozna wkładac. zew tylko normalnie umyc i uwazac by sie na razie do srodka wody nie nalało - mojemu kropelka wpadła i mial infekcje - na razie eszce tam wszystko poskrecane i jak wpadnie woda to nie wyleci i od razu stan zapalny.

manenka pisze:a ja nie mam zamiaru sie zamartwiać, że coś może być później nie tak
na razie jest bardzo dobrze i z tego sie będę cieszyć

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super masz podescie i b zazdroszcze bo ja troszkke panikara jestem :ico_haha_01:

ananke - melduj sie :ico_sorki: smutno bez Ciebie....

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 lut 2009, 21:42

Beatris60 pisze:psiknij wodą morską

a jak psiknac?znaczy sie czym? a gruszki nie uzywacie? bo ja mam taka malutka ale troszke sie boje jej uzyc... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 lut 2009, 21:42

Beatris60 pisze: super masz podescie i b zazdroszcze bo ja troszkke panikara jestem
to jak ja:-D

http://www.chudniesz-wygrywasz.pl/index.php w poniedzialek jade się zapisac :-D wiec do niedzieli moge podjadac wszystko od pon slodycze na bok

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 lut 2009, 21:43

Beatris60 pisze:ananke - melduj sie :ico_sorki: smutno bez Ciebie....
aleś mnie wywołała :ico_sorki:

akurat tatuś chce się pokazać przed mamusią i nakarmił małego po kąpieli i usypia, ale wrzask tam jeden, mnie szlag trafia, ale dzielnie czekam.... byłam raz i poowiedział, że mam sobie iść, że sobie poradzi :ico_sorki: heh..tylko dlaczego moje dziecko na tym cierpi?? :ico_noniewiem:

noo, to tak żale na bieżąco :ico_oczko: :ico_sorki: :-D

poza tym podniosłam już dzis głos na teściową :ico_sorki: noo, juz mi też nerwy puściły, ja mówię jedno, a ona robi drugie, ja pytam, czy słyszała co powiedziałam, ona że tak i dalej robi po swojemu, więc dziecko zabrałam po uprzednim podniesieniu głosu, że "tak robić nie będziemy" - noo, jobla dostaję generalnie :ico_puknij: :ico_olaboga: a to drugi dzień dopiero :ico_sorki:

doczytam Was chyba, jak pojadą dopiero...

jutro zakupy w dużym centrum handlowym, więc nas z 6 godz w domu nie będzie, bo mamusia ma prezent dla NAS i chce, żeby Krzysiowi kupić nową kurtkę i kwotę podaje taką, że jak tę kurtkę kupimy to zostanie na waciki, ale co tam.. leję na to...

dobra, nie moge się skupić, bo mały krzyczy dalej... idę tam

buziole :588:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

27 lut 2009, 22:25

jedwabna pisze:a jak psiknac?znaczy sie czym?

wode morską dla niemowląt jak kupisz to ona w takim areozolu jakby jest, znaczy z psiukaczem :ico_oczko: tylko zaznacz że da noworodka to dadzą np sterimal baby - ma mniejsze ciśnienie psikania.

ananke pisze:aleś mnie wywołała

telepatia? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ananke pisze:ja mówię jedno, a ona robi drugie, ja pytam, czy słyszała co powiedziałam, ona że tak i dalej robi po swojemu, więc dziecko zabrałam po uprzednim podniesieniu głosu

podziwiam, ja tylko mocna w gebie jestem jak do siebie gadam lub do męża sie żalę czy do Was....a co takiego robiła teściówka? (o ile to nie a wścibskie pytanko :ico_wstydzioch: )

ananke pisze:a to drugi dzień dopiero

ananke ale wiesz że wyjedzie - większość z nas nie ma tak...

ananke pisze:kwotę podaje taką, że jak tę kurtkę kupimy to zostanie na waciki

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: rozbawiasz mnie do łez... :ico_haha_01:

M usypia małą, młody śpi, ide tv pooglądać.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 lut 2009, 22:29

my byliśmy w tesco na zakupach, a potem u koleżanki na kawie
ja dla synka używam gruszki albo spray z wody morskiej, a uszka delikatnie czyszczę specjalnymi patyczkami do uszu dla dzieci

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lut 2009, 23:09

ja tez do noska uzywam tej wody morskiej w sprayu i super jej sie oczyszcza :-D

ananke czym Ci tak tesciówka na odcisk nadepneła??

my dzis opoxnienie w kapaniu mieliśmy bo kolezanki sie zasiedziały..a niunia była grzeczna i spokojniutko sobie spała :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-27, 22:31 ]
dobrej nocki zycze wszystkim :-D :-D :-D :-D

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

28 lut 2009, 09:38

Witam
Ja Karolci czyszczę nosek gruszką i wpuszczam wodę morską Mariner czy jakos tak.
Zaczełyśmy dokarmiać butlą bo w cycusiach mało mleczka :ico_placzek:
Wczoraj nie karmiłam małej całą noc i ściągnęłam z obu piersi rano tylko 40 ml mleczka i wyglądało jak z wodą rozmieszane takie chudziutkie :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość