Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 lut 2010, 10:08

Witam w sobotę,
Zosia zjadła, już uśpiona i śpi. Wystarczyły dwa wieczory usypiania przez tatusia i koniec z zasypianiem przy cycusiu. A najlepsza kołysanka to "Rolnik sam w dolinie" :-D Rano oczywiście polowanie z kubeczkiem na siusiu, znowu się udało i próbka już zawieziona do laboratorium :-D Trzymajcie kochane kciuki żeby już było wszystko w porządku. Wczoraj byłam z Zosią u mnie w firmie, a malutka wszystkich czarowała swom uśmiechem :-D Moja szefowa powiedziala żebym z Zosią przychodziła do pracy. Zosia dostała zabaweczkę z Fisher Price, całe szczęście dźwieki ma przyjemne dla ucha, więc ja nie będę z nerwów rwać włosow z głowy.
A propos włosów - mnie też wypadają i to w ogromnych ilosciach, szczególnie podczas mycia głowy, no i wszędzie tych włosów pełno, na podłodze, stoliku itd.

mikusia oby to byl już ostatni antybiotyk i malutka szybciutko wyzdrowiała i już nie chorowała


Ewka82 biedny Pawełek, oby jak najszybciej ta przepuklinka przestała dokuczać.
pojechałam do Galerii, oni uwielbiają tam jeździć piszczą gadają i się śmieją.
dla Zosi niestety nie, od razu usteczka w podkówkę i trzeba uciekać..no chyba, że śpi :ico_oczko:

Bigottka gratulacje dla bratowej i szczęśliwych pozostałych tygodni i lekkiego porodu :-)

Sabcia ja od czasu do czasu podawałam Zosi marchewkę, ale zaczęłam dopiero od 4 miesiąca. NA razie mam przerwę, bo wystarcza jej cycuś, ale pediatra powiedziała, że mogę znowu podawać pod koniec piątego miesiąca i co dwa tygodnie wprowadzać nowy produkt.

isiawarszawa :ico_brawa_01: za udane zakupki i :ico_brawa_01: dla dzielnej córci za niemarudzenie po zmianie butli :ico_oczko:

asika82 fajnie znowu Ciebie widzieć. Gabi jest cudownym pączuszkiem, ślicznotka.

Dziś piękne słonko, więc jak Zosia się wyśpi, to ją nakarmię i idziemy całą trójeczką na spacerek. Porobimy trochę zdjęć i może coś wkleję.

Miłej soboty.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 lut 2010, 12:06

Witam
U nas dziś narazie 8 stopni i cudne słońce jedziemy razem na spacerek to małego zoo :-)
Magda33, - :ico_brawa_01: za pomyślne polowanie na siuśki :ico_brawa_01: napewno wynik będzie dobry zobaczysz
Już wekendowo i słaba frekwencja - wszyscy się spacerują ale nic dziwnego przy takiej aurze :-)
Miłego dnia

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 lut 2010, 14:19

Witam!

Edulita straszna cena szeregowca :ico_szoking: Bardzo duzo!!!

Co do obiadków. Antkowi dawałam po 4 miesiącu ale z Gabi nie bedę się tak spieszyć. Na razie czasem dostanie odrobinkę jabłka albo soczku z marchwi ale nie przepada za tym. Poczekam jeszcze z miesiąc na obiadki.

U nas zimno i deszcz :ico_zly: Spaceru nie bedzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

27 lut 2010, 16:09

Dzień doberek
My już po 3 godzinkach spacerku :ico_brawa_01: pogoda cuuuudowna ciepło w miare słoneczko świeci!!!
Chłopaki dzisiaj jadły jarzynkową z buraczkami a ja pizze :-D nie chciało mi się gotować bo mój K znowu na meczu!!!
idziemy całą trójeczką na spacerek
no Madziu w "naszym" parku alejki w miare przejezdne więc spacerek napewno będzie udany. Nareszcie śnieg stopniał!!!!
asika82, a wy jaki domek budujecie?? i ile was stan surowy wyjdzie pienieniążków?? no i czy sami czy ktoś wam robi?? ja się interesuje bo może zdecydujemy się na kupno ziemi a nie na mieszkanie!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

27 lut 2010, 18:06

witam kochane

nie było mnie wczoraj , bo mieliśmy wizytę u ortodonty z Lolkiem , potem skoczyliśmy na zakupkl do Promenady a na koniec zajechaliśmy do siostry P i wróciliśmy o 11 :ico_oczko:

teraz po kolei
ortopeda powiedział że Lolek ma wzmorzone napięcie mięśniowe i dlatgo nie przekręca się na brzuszek czy plecki , i e on szybciej stanie niz siadzie ale żeby przed 10 mcem go nie stawiać i narazie nie zleca rehabilitacji, kontrola za 2 mce :ico_haha_02:

następnie zakupki
udało mi si zakupić fajne jeansy w H&M, wyższe w stanie i oponka już tak się nie wylewa :ico_oczko:
do tego jakaś bluzeczka i torbę
Ali kila ciuzków z nowych kokekcji i P uzupelniliśmy garderobe o kilka rzeczy
więc zakupki udane
a i Lolek coś dostał :ico_oczko:

wizyta też udana więc dzionek nawet można zaliczyć do udanych :ico_oczko:

a co było śmieszne po raz pierwszy całaą czwórką jechaliśmy naszą sportową furką i to było makabryczne, ledwo fotelik udało się wcisnąć na tył , a już nie wspomnę w jakiej ja pozycji musiałam siedzieć :ico_noniewiem:
ale dziś udało się już zadatkować nowy samochód i czeka sobie w niemczech na odebranie , nareszcie będzie można wygodnie podróżować i zapakować wózek, bo wczoraj niestety nie udało się zapakować :ico_oczko:

a dzis rano posprzątałam
potem 3 godz spacer
popracowałam kilka henny się zrobiło
a teraz Lolo śpi na mnie a ja doczytuję i piszę :ico_oczko:
Ewka82 biedny Pawełek, oby jak najszybciej ta przepuklinka przestała dokuczać
oj biedactwo ,zeby już nie musiał się męczyć
polowanie z kubeczkiem na siusiu, znowu się udało
mam nadzieję że to już ostatnie łapanie i teraz to już badania wyjdą idealne
do Galerii, oni uwielbiają tam jeździć
mój też jest pod wrazeniem i można spokojnie kupować :ico_oczko:
mikusia1 napisał/a:
Zuzka musi brac kolejny antybiotyk
mam nadzieję że to już konczący kurację i już będzie dobrze

isiawarszawa, :ico_brawa_01: dla małej za pogodzenie się ze zmianą butli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

27 lut 2010, 22:35

Jestem i ja :-D :-D :-D
My dopiero wieczorkiem zjechalismy do domku bo od wczoraj byczylam sie u mamy :-) A. pojechal na noc do pracy a my do mamci, a u nas tak samo jak u bigottki jak jestesmy u babci to nawet nie wiem, ze ma dziecko :-D :-D :-D wiec zawsze sobie dychne.
Dzis od rana zaliczylam z mama latanie po sklepach 3 godz, potem fryzjera i sobota milo minela.
Jutrop obiadek u tesciow :-D :-D

Pawelcio czuje sie dobrze, z przepuklinka narazie spokoj ale mysle ze przed wczasami na operacje sie wybierzemy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Sabcia my juz od jakiegos czasu dajemy sloiczki: jabko, gruszka, jabko-brzoskwinka, marchewka, marchewka ziemniak, zupka jarzynkowa tez byla ale zbytnio nam nie podeszla :-) A wszystko smakuje tak ze szok, mlody sie az trzesie na widok lyzeczki :-D A na noc pijemy gesta kaszke na 180ml mleka 2 miarki kaszki malinkowej i 3 kleiku kukurydzianego.

edulita, domek sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale cena tez niezla :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magda33, mysle, ze bebilon wam spasuje ale jak jest cycus to moze starczy :-) no i duzo zdrowka dla corci :ico_sorki: :ico_sorki:

Mikusia1 biedna Zuzienka, kolejny antybityk ale wierze, ze juz to jej musi pomoc, a wada pewnie jest spowodowana choroba, nie ma sie co martwic na zapas.
A ostatnio pytalas o ciasto wiec pieklam 3bita, pychotka i szybkie w robieniu, wlasnie zjadlam kawalka sobie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: oj dieta dieta :-D :ico_olaboga: :ico_oczko:

isiawarszawa, my tez mamy Aventa i odokrecam czasem z 10 razy bo cholerstwo cieknie, dziwne :ico_olaboga: :ico_olaboga:

magduś81, i jak rozwiazaliscie problem z chrzestnym??

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

28 lut 2010, 14:13

Witam!

Magduś ja buduję a raczej dobudowuję do domu rodziców. Plan dobudowy to ok100m kw. wychodzi 4 pokoje, łazienka, spiżarnia, kotłownia i duuuuża kuchnia. Murują muraże za ok 15 tyś, materiały na to to też ok 15 tyś, plany 6 tyś i będzie stan surowy otwarty :-D
my tez mamy Aventa i odokrecam czasem z 10 razy bo cholerstwo cieknie, dziwne
to samo mówiłam jak jeszcze byłśmy :ico_ciezarowka: i wtedy isiawarszawa stwierdziła,ze Avent to najlepsze butelki na świecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 14:55

Witam.
Ja dzisiaj dogadałam się z jedną babką z allegro że sprzeda mi bujaczek Fisher Price za 40 zł normalnie taka okazja się nie zdarza codziennie ;-) inni chcieli powyżej 100 zł.
jak jestesmy u babci to nawet nie wiem, ze ma dziecko wiec zawsze sobie dychne.
no właśnie chociaż można sobie odpocząć. Moja mama przynajmniej rozmawia z wnusią a teściowa to jakoś dziwnie się do niej odzywa.
Pawelcio czuje sie dobrze, z przepuklinka narazie spokoj ale mysle ze przed wczasami na operacje sie wybierzemy
oby jak najszybciej było ok.
Ja wczoraj mojej gwiazdeczce dałam pierwszy raz zupkę jarzynową normalnie wcinała ża jej się uszy trzęsły a za marchewką to jest szalona ;-) Niestety jabłka nie może jeść bo pod wieczór zawsze ma po niej kolki więc daję spokój z nią.
Jak dostanę dzisiaj bujaczek to od razu zrobię fotki ;-) aby się pochwalić ;-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

28 lut 2010, 15:08

Witajcie niedzielnie
unas piekne sloneczko :-D i jest cieplutko az chce sie wyjsc na spacerek ale nieestety do srody siedzimy w domku :ico_placzek: :ico_placzek:
ale wazne zeby dziewczynki do konca wyzdrowialy :ico_oczko:

magduś81, masz racje badania koniecznie zrobie :ico_oczko: zeby wszystko bylo jak nalezy :-D
no i super ze zakupki sie udaly i chlopaki byli grzeczni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja sie z moja niewybieram bo bym musiala ja rozbierac cala a potem ubrac nielada wyczyn z kombinezonem :ico_olaboga:
ale czekam na wiosne to bedzie mniej tych ciuchow :ico_oczko:

wiolaw, super ze zakupki sie udaly i to dla calej rodzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i :ico_brawa_01: dla Lolka za wizyte u ortopedy
a z tym wzmozonym napieciem to cos sie robi>?
jakies cwiczenia

isiawarszawa,
super ze malutka zaakceptowala butelke
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pawelcio czuje sie dobrze, z przepuklinka narazie spokoj
to super najwazniejsze to zdrowko naszych pociech :ico_oczko:
no i fajnie ze u mamy wypoczywasz
ja niby jak jade to tez
ale wkurza mnie jak rodzice kopca fakt w innym pokoju ale to zawsze cos :ico_zly:
no i ojciec za bardzo angazuje sie w dziadkowanie Zuzi a zapomina o Wiki :ico_zly: :ico_zly: co mnie wkurza zwracam mu uwage ze ma dwie wnuczki a on sie tlumaczy ze Zuzka chce sie nacieszyc bo ona taka malutka :ico_szoking: :ico_szoking:
az mnie krew zalewa
dlatego zadko tam jezdze bo niechce sie wkurzac :ico_placzek:
Ja dzisiaj dogadałam się z jedną babką z allegro że sprzeda mi bujaczek Fisher Price za 40 zł normalnie taka okazja się nie zdarza codziennie
wow super zakup naprawde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i pochwal sie nam fotkami :ico_oczko:
a kupilas go na allegro??
Ja wczoraj mojej gwiazdeczce dałam pierwszy raz zupkę jarzynową normalnie wcinała ża jej się uszy trzęsły a za marchewką to jest szalona
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za pierwsza zupke :ico_oczko: :ico_oczko:

ja niestety niemoge jeszcze podac zupek czy innych rzeczy musze popytac pediatry co ona na to :ico_oczko:

milej niedzieli zycze i spacerkow :-D :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 16:34

mikusia1, nie denerwuj się kochana to tak samo jak ja jadę do teściów bo oni to mnie wkurzają dużo obiecują a jak na razie nic nie robią w tym kierunku.
on sie tlumaczy ze Zuzka chce sie nacieszyc bo ona taka malutka
według mnie to nie jest tłumaczenie że jest mała przecież ma dwie wnuczki i powinien je tak samo traktować. Ale nie przejmuj się bo szkoda Twojego zdrowia.
czekam na wiosne to bedzie mniej tych ciuchow
to tak samo jak ja aby nie musieć mojej gwiazdeczki ubierać w ten kombinezon bo już mam go dosyć.
Widzę że dziewczyny dzisiaj to tak sobie trochę odpuściły wchodzenie na forum ;-) ale to przez pogodę jest po prostu super ;-) i cieplutko
chce sie wyjsc na spacerek ale nieestety do srody siedzimy w domku
spokojnie jeszcze troszkę niech wyzdrowieją jak trzeba to będziemy spacerować ile wlezie aż będziesz miała dosyć dworu i posiedzieć będziesz chciała trochę w domku ;-) bo ja uwielbiam spacerować zwłaszcza jak się ociepli ;-)

Powiem że Wiktoria coraz lepiej przesypia noc. Jak się kładzie ok 20.30-21 to śpi do 2-3 na jedzonko a potem dopiero ok 5-6 jestem w szoku nie chce jej za bardzo chwalić aby nie zapeszyć ale jest super bo dostaje mleczko z kleikiem ryżowym co jej na dłużej wystarcza ;-)
Normalnie muszę do zaczarowanej sms-a napisać co się z nią dzieje bo w kulki normalnie leci że :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-02-28, 15:42 ]
a kupilas go na allegro??
tak dokładnie bo były inne bujaczki ale chcieli od 100 zł wzwyż jeden pisał coś o 90 zł ale to i tak dla mnie trochę za dużo pieniędzy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość