Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 wrz 2011, 21:37

Murchinson, dziękuje!

[ Dodano: 05-09-2011, 21:59 ]
Aaa i zapomniałam Wam napisać, że mój spryciuszek leżąc na brzuszku dzisiaj przekręcił się jak wskazówka zegara o 180 stopni :-) Niedługo zacznie pełzać jak tak dalej pójdzie :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 wrz 2011, 08:22

Hej,
zapowiada się słoneczny dzień. U nas przez całą noc lało więc teraz jest przyjemne rześkie powietrze.
Młody usnął ale ze smoczkiem, z godzinę pośpi. Na 10.15 na usg.
Koroneczka :ico_brawa_01: dla małego spryciarza.
Wczoraj jak byliśmy w sklepie D spotkał kolegę z pracy, tez z dzieckiem i wymieniają się uwagami co który umie. Kolega spytał czy nasz właśnie kręci się jak wskazówka zegara, na co D że nie i oby jak najdłużej. No to się zaczęłam śmiać i poinformowałam tatusia, że jest bardzo w plecy i ma nieaktualne informacje-młody kręci się w kółko (ale tylko jak jest na plecach). D zrobił wielkie oczy i zdziwiony spytał a kiedy zaczął.
Oj, ci faceci.... :ico_oczko:
Zmykam ogarnąć mieszkanie póki młody śpi.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 wrz 2011, 09:20

czesc

u nas nocka nieciekawa, Tosi bardzo przeszkadzal katar, na 12 idziemy do lekarza, wezmiemy tez mlodego do osluchania
dzs baaardzo nie chcial isc do przedszkola, nawet sie ubrac nie chcial, mam wyrzuty, ze mu odpuscilam :ico_noniewiem:

Antosia tez obraca sie wkolo, ale wlasnie jak lezy na plecach

zajrze jak wrocimy

co na obiad robicie?

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 wrz 2011, 10:12

Hejka!

U nas też słoneczko- wczoraj była straszna burza, a może nawet kilka naraz. Tak grzmiało, że aż lampy w pokoju migały. Normalnie koniec świata.

U mnie dzisiaj na obiad pomidorowa, a co na drugie jeszcze nie wiem!

Musiałabym odrosty zrobić, już są niemalże kilometrowe :ico_haha_01: Może jutro się do kuzynki fryzjerki wybiorę.

Aaaa i dziś dostałam paczkę z bobovity :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 wrz 2011, 10:31

hej :-D

wczoraj burza przeszła, lało strasznie błyskało się, ale bez grzmotów właściwie, wiatr był straszny i musieliśmy zdemontować konstrukcję od klimy z okna, męża pracownicy musieli zawrócić z trasy, bo bujało im samochodem-tak wiało :ico_szoking:

Murchinson, Koroneczka, Emilia to musi super wyglądać jak maluszki tak się kręcą :ico_brawa_01: Krzysia znajduję tylko czasem w łóżeczku leżącego w poprzek :ico_oczko:

Emilia zdrówka dla maluchów :ico_sorki:

Koroneczka wszystkiego najlepszego dla Was :ico_buziaczki_big: Krzysiu na początku też się skwasił jak dostał jabłuszko, ale później jadł chętnie, tyle że za to wyszła mu wysypka na buzi :ico_noniewiem:

Ania to ile Milenka wypija MM na dobę? Krzysiu do 600ml max

NOWA możesz spróbować z kleikiem do swojego mleka, ale u nas czy wypije samo mleko czy z kleikiem to śpi tak samo długo.

Krzysiu znowu nie chce mi pić wody ani herbatki :ico_noniewiem: weźmie łyczka i bawi się smoczkiem :ico_noniewiem: jak wypije przez cały dzień 10ml to jest cud :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-09-06, 10:32 ]
Koroneczka a co tam miałaś fajnego w paczce? :-D ja jeszcze nic nie dostałam, ale rodziłam później, więc pewnie muszę jeszcze poczekać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 wrz 2011, 10:49

markotka, Bo te grzmoty były akurat nad nami :-) koniec świata normalnie!
A w paczuszce był poradnik żywieniowy, słoiczek marchewka z jabłkiem, próbka kaszki i herbatka :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 wrz 2011, 12:41

My po usg-wszystko ok. Następne jak młody zacznie chodzić lub w 12 m.ż.Jak wracaliśmy to zasnął, w domu wystawiłam go na balkon i spał jeszcze godzinę.
ja jeszcze nic nie dostałam
Ja też nie :ico_noniewiem:
koniec świata normalnie!
Chyba jeszcze nie skoro piszemy tutaj :ico_haha_01: , no i ja chcę jeszcze pożyć :ico_oczko:

[ Dodano: 06-09-2011, 12:42 ]
Emilia, jak maluchy?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 wrz 2011, 13:29

Emilia, jak maluchy?
na szczescie to tylko katar, mlody ma nadal chodzic do przedszkola, nie jest zle
mamy smarowac na noc pulmexem

ja dostalam paczke z hippa, jest jabluszko, lyzeczka i poradnik
My po usg-wszystko ok
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 wrz 2011, 13:49

ja dostalam paczke z hippa, jest jabluszko, lyzeczka i poradnik
Ciekawe czy ja cokolwiek dostanę :ico_noniewiem:
To dobrze, że tylko katar. A Marcelem się nie przyjmuj i nie odpuszczaj-jutro pójdzie. Wszystkie dzieci czasami się buntują i nie chcą wstać i iść-jedne wcześnie drugie później, nie ma reguły. Nam też czasami nie chce się wstawać i wychodzić z domu więc nie ma co się dziwić dzieciakom, tym bardziej takim malutki.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 wrz 2011, 13:56

Tosia zasnela, ja pije kawe, bo mi glowa peka, pewnie z niedospania

potem musimy pojsc do sklepu, chusteczki nawilzone sie skonczyly i jakis spacer zaliczymy

[ Dodano: 06-09-2011, 13:57 ]
Murchinson, na stronie bobovity mozesz wypelnic ankiete, aby cos dostac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości