cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

05 sty 2010, 19:19

:ico_brawa_01: witaJ Dorota :) zdrówka zyczę dla WAS :)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 sty 2010, 19:34

Aniu bardzo sie ciesze ze wrocilas na stare smieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dobrze zrobilas te tego tam nie bede sie wyrazac :ico_zly:
a dziewczynki jak zwykle sa sliczne i naprawde urosly ,ciesze sie ze masz w koncu wlasny kat :ico_sorki: i zeby dobrze sie ulozylo z tym obecnym facetem i to juz dobrze na zawsze :ico_brawa_01: mam nadzieje ze juz teraz bedziesz o wiele czesciej tu zagladac :ico_oczko:

a co zrobilas ze starym nickiem?nie zebym cos przeciw miala :ico_oczko: ale tak pytam z ciekawosci :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-05, 18:35 ]
dorotaczekolada, bedzie dobrze z mala tylko sluchaj lekarza i tak nie masz innego wyjscia ..powiedz jak starszy brat reaguje na mala :ico_oczko: bo mozesz sie przygotowac na to ze bedzie (moze) zazdrosny o czas spedzony malej z toba :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 sty 2010, 19:48

dorotaczekolada, zdrowka Dorotko dla malej

mal, zapomnialam haselka....

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 sty 2010, 19:57

moze napisz do LK moze bedzie mogl pomc :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 sty 2010, 20:17

mal, eee tam... trzeba zapomniec o tym zlym co bylo i razem z tamtym nickiem zostawie te brudne wspomnienia z AB

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 sty 2010, 22:38

Sejana Ty to musze powiedziec odwazna jestes nie ma co ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: sama za granica ....

Chociaz powiem Ci ze ja na Twoim miejscu nie pozwoliłabym mowic dzieciom do kogos "tato" raz jeden raz drugi ... .
A napisz cos o tym swoim ?? powazny ?? spokojny ?? ciesze sie ze ktos Ci pomogł ... i ze dziewczynki do przedszkola chodza ... na zachodzi ludziom lepiej ....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 sty 2010, 11:39

wiedzialam, ze predzej czy pozniej dostanie mi sie za tego tate po uszach.. a co ja mam im nie pozwalac... Przemek czasem siedzi wiecej w pokoju dziewczynek niz ze mna.. czyta im bajki po niemiecku, albo ogladaja razem bajki... one same zaczely tak do niego mowic a on sie z tego cieszy... Rodzice Przemka tez im juz prezent kupili i mowia na nie: wnuczki... A dziewczyki Aschaffenburga nie pamietaja, sa szczesliwe, ze maja tate tak jak inne dzieci.. np jak przychodze po nie do przedszkola z Przemkiem to chwala sie wszystkim dzieciom, ze zobaczcie nasz tata przyszedl... Mam im to odbierac i wbijac do glowy, ze to nie ich tata??
Moze glupio postepuje, ale widze, ze dziewczynki sie zmieniaja, na lepsze.. mnostwo razy przychodza dzienie i mowia mi i Przemkowi, ze nas kochaja... caluja nas... sa zupelnie inne niz pol roku temu....
Przemek cjest inny niz moi eks, moze dlatego, ze jest tylko rok starszy... Ma wlasna firme i w miare mozliwosci co weekend jest u nas... W urodziny dziewczynek bylismy razem w cyrku, Sylwestra tez spedzilismy razem... A w kwietniu lub maju wybieramy sie do Wloch...
Jesli chodzi o charakter dogadujemy sie bez problemu, Przemek zna moja cala przeszlosc... Ale postanowilam o tym zapomniec... Jakos trzeba zyc dalej... Nie moge caly czas patrzec na to co kiedys bylo...
Teraz jestem tutaj i zyje na nowo.....

A ze pewnie za polowe tego co napisalam dostane po lapach to trudno... Nie moge cake zycie sie czolgac... Musze sprobowac nowego zycia... a ze poznalam Przemka tak szybko.. to nie znaczy ze mam go odrzucac i zmieniac dziewczynkom tok myslenia, do ktorego same doszly...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 sty 2010, 11:52

witam...
Dorotko pokaż w wolnej chwili foteczkę małej... i jeszcze raz gratuluję :D
Sejanko..jak dobrze Cię widzieć... strasznie się cieszę że wróciłaś do nas... Dziewczynki jak urosły :D Ty wypiękniałaś.. widać że szcześliwa jesteś... Bardź taka zawsze...życzę Ci tego z całego serducha...
co do ''taty'' nie będę się wypowiadała :ico_haha_02: :D każdy wie co robi i swój rozum ma...


wstyd się przyznać ale właśnie przed chwilą dowiedziałam się że LK to facet :D ot durna ślepa baba ze mnie :-D :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

06 sty 2010, 13:03

fotke pokaze jak tylko zgram :ico_oczko:
Mati na siostre reaguje w miare spokojnie tzn zazdrosci szczegolnej nie ma ale ucieka bo sie boi jak mala placze :ico_oczko:
Sejanko ja ci zycze powodzenia,tak po prostu :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 sty 2010, 13:21

M0rD3CzKa masz racje....
nie chce sie cale zycie tlumaczyc ze swoich decyzji... to byl ostatni raz.. mam nadzieje, ze troszke mnie zrozumiecie

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość