lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 19:31

acia pralka dziala :ico_brawa_01: wlasnie pranie robie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 kwie 2007, 21:15

Aciu kochana dobrze ze juz masz z ciuszkami koniec :ico_brawa_01:
Lucy ciesze sie ze pranko sie robi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 kwie 2007, 21:46

No ja jak mi zabraknie na wyprawkę to wezmę się za rozkręcanie pralki hehe...

Agniecha ściemniasz, bo już tu byłaś ale nam uciekłaś. Ja przynjmniej Cię pamiętam.

A ja byłam na USG. Mój Tomuś cały i zdrowy. Ale pan doktor powiedział, że jest większy niż normalnie w tym tygodniu. Wygląda na jakieś 10 dni więcej. Mój duży chłopczyk. Waży 1840 g :ico_szoking: Matko to już prawie 2 kg. Oczywiście leży inaczej niż myślałam, ale główką do dołu. W miejscu gdzie mnie tak strasznie boli znaleźliśmy co?...jego cudną stópkę uderzającą sobie beztrosko w co popadnie.

No i to na tyle. Wkleję jeszcze jakieś foteczki wedle obietnicy:
Obrazek
Tutaj mam na sobie właśnie ten pas ciążowy o którym pisałyśmy. Noszę pod bluzkę. Spodnie sobie noszę rozpięte i nie widać.

Obrazek

Obrazek
A tutaj dwa tygodnie temu jak u mamy byliśmy.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 kwie 2007, 21:51

Nie no kamilko ty supewr laska jestes :ico_szoking:
Agnieche tez pamietam była na poczatku u nas :ico_haha_01:
Ciesze sie ze twój Tomus jest zdrowy i duzy :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 23:15

kamilko jak slicznie wygladasz....a na pierwszym zdjeciu,to chyba juz wasze mieszkanko tak ladnie urzadzone>? bardzo ladnie :-D od razu widac ,kto nadzorowal :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 kwie 2007, 23:53

Ufffff nareszcie przeczytałam ;)
Kamilko bardzo elegncki domek ma Tomek (hehe nie czuję jak rymuję ;) Ślicznie wyglądasz.
Lucynko fajnie, ze juz masz pralkę na chodzie ;)
Beatko gratuluje odwalonej roboty . Ja jeszcze nie prałam nic, nie prasowałam, mam nadzieję, ze się samo zrobio :ico_oczko:
Pojechała juz moja mamcia, zostałam samiutka :( Pocieszam się tym, ze jutro jadę do swojego Karolka, tak juz tęsknię za nim :ico_placzek: Kupił Garbusa zobaczymy co za cacko, moze da pojeździć po leśnych drogach heheh starym gratem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 kwie 2007, 02:18

hejka czerwcowki hihi
zaraz wkleje fotki z dzisiejszego dnia.. oczywiscie na pierwszym miejscu bedzie maluszek hihi
nasza kruszynka ma sie super... wszystko rozwija sie prawidlowo... hihi
cioteczki czyli moje siostry ogladaly malucha razem ze mna... i bardzo ciekawe byly plci... ale maly nie pokazal... hihi ulozony jest miednicowo... z przykurczonymi nozkami hihi i chowa wielka tajemnice miedzy nozkami hihi\
wiec tak jak chcielismy bedziemy miec niespodzianke,... hihi
maluszek otwieral do nas usteczka i sprawial wrazenie jakby mowil... niesamowity widok.... hihi

caly dzionek mialysmy wypelniony na maxa i bylo naprawde tak jak lubie..
pogoda przepiekna....lazilysmy po krakowskim rynku, na zakupki.... wszedzie/// kupilam ksiazke pierwszy rok z zycia dziecka, album dziecka i bajke kubusia puchatka w dwujezycznej wersji pol-ang i bedziemy czytac.... hihi i sami uczyc sie przy okazji hihi
poza tym buciki pomaranczowe zakupilam, korale i kolczyki itd hihi swietny dzionek... wyszlysmy ok poludnia a do domu dotarlismy dopiero po 23-ej w wiekszym skladzie... i mala imprezka sie rozkrecila hihi
tylko adasia brak... czekal caly dzionek z utesknieniem na wiesci i fotki... a moja komorka nie dzialala .... ale juz spokojny spi....sam..... :ico_placzek:


kamilko swietnie wygladasz.. super laseczka-ciezaroweczka z ciebie :ico_brawa_01:

chyba bede konczyc, bo nas tu wiecej (mieszkanie studenckie ) i zrobi sie kolejka pod prysznic hihi
a jutro kolejny busy i mam nadzieje sloneczny dzien.... rano do aquaparku, potem rynek,wawel, spacer nad wisla... i wieczorem idziemy do kina hihi
juz mi sie podoba
a moje siostry wymiekaja przy mnie.... hihi poza tym przywitaly mnie na lotnisku wielkim zdziwieniem... bo wydawalo im sie na zdjeciach ze moj brzuch kjest wiekszy.... hihi i ze choc tylek mi urosl... a tu wielkie rozczarowanie... jak dla mnie na plus hihi\
i panikuja troche... boja sie dotykac i naciskac brzucha... hihi wydaje im sie ze to balonik ktory moze peknac hihi smieszne sa na maxa.... hihi
\
dziewczyny slyszalyscie o takiej ksiazce "jezyk niemowlat"?? ponoc jest swietna... musze poszukac jutro w empiku....

zmykam juz
bedziemy w kontakcie
pozdrawiam was goraco

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

a tu ja z moimi siosterkami hihi

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 kwie 2007, 09:08

Czesc Madziorka, śliczna ta Twoja Kruszynka bez dwóch zdań :064: i ta buzia otwarta, cudo normalnie!!!!!!!!! Zdjątka z "łazenia" tez sa ładne, widzę, ze macie podobny styl z siostruniami, stylowe na 102!!! Zyczę Ci miłego dalszego pobytu, szalej póki mozesz :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

14 kwie 2007, 09:09

dzień doby kochane zaciążone,

To prawda ja też pamiętam Agniechę.Chyba zacznę odpisywanie od Madziorki...... fajne masz siostry i wcale nie jestem zaskoczona faktem ,że nie dają ci rady :-D , ja bym padła po pierwszych 100 metrach.A tak na poważnie to baw się dobrze i odpocznij czasami chwilunię :ico_nienie: Dzidzuś śliczny, ale nie może być inaczej.
Kamila wyglądasz rewelacyjnie ja nie wcisnę na tyłek dzinsów sprzed ciąży :ico_placzek: , ale co tak szybko zgubię.A Tomuś to faktycznie kawał chłopa, ale twój Jarek też jest duży :-D
Alinko szkoda ,że mamcia już pojechała , ale Karol wraca, będzie dobrze
Madzia mój mąż się ze mnie śmieje jak teraz otwieram komódki i oglądam te wyprasowane i ułożone ciuszki.

Wiecie , tak naprawdę to już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie to łóżęczko, ustawię wszystko w pokoju no i kiedy przyniosę moje zawiniatko za szpitala.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 kwie 2007, 09:18

Beatko bo to talk juz jest ;) Njapierw sie stoi w lustrze wypatruje brzuszka, potem w sklepie sie szaleje, a potem corusz otiweranie komódki i oglądanie upranych rzeczy :-D :-D :-D :-D :-D Karol ile sie naśmiał ze mnie na początku ciązy, mówił "ja jak tylko na Ciebie nie spojrzę, Ty cały czas stoisz przy lustrze i gapisz się na ten brzuch" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość