Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 mar 2010, 13:12

cześć.
tibby my akurat mamy nosidełko bardzo fajnie, teraz to wózka nie mamy, bo pożyczyliśmy znajomym, ale myślę że nam oddadzą do czasu jak my będziemy potrzebowali... a oni kupią sobie spacerówke i później nam pożyczą :ico_oczko:
pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 mar 2010, 13:14

taki fotelik samochodowy do 13kg.
zaraz zrobię zdj. to pokażę.
kupiłam go za 120zł więc za tyle oddam.

[ Dodano: 2010-03-11, 12:20 ]
kurde, rozładowana bateria w aparacie :ico_zly:
muszę trochę podładować i wtedy zamieszczę zdjęcie.


ooo znalazłam fotke starą z allegro.
Obrazek

[ Dodano: 2010-03-11, 12:20 ]
tylko u nas te misiaczki nie są kolorowe, tylko szare. i tym się różni.

[ Dodano: 2010-03-11, 12:25 ]
te 120zł to płaciłam z wysyłką kurierską. więc w tą cenę wliczony jest transport.


idę robić obiadek.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

11 mar 2010, 13:28

A fotelik samochodowy miałaś na myśli? Ja myślałam, że nosidełko...takie bardziej miękkie, w którym odbiera się dziecko ze szpitala np.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 mar 2010, 14:09

a fotelik miałaś na myśli :)
Za kilka miesięcy mój brat będzie pewnie potrzebował, ale do tego czasu na pewno się pozbędziesz. A bardzo ładny jest. Jaka to firma?

Karo, uświadom mnie jakie z kolei ty masz nosidełko na myśli :D
Ja odbieram ze szpitala w foteliku samochodowym. Nie widzę innej opcji, bo dojechać samochodem trzeba, a na rękach w samochodzie nie ma mowy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 mar 2010, 14:15

Jaka to firma?
Capri.

Jeśli nikt nie będzie chciał kupić fotelika, to pewnie będzie stał u nas. Więc póki co, twój brat ma szanse.

właśnie karo, o czym ty z kolei myślisz? bo ja mam zamiar odebrać Tobiego właśnie w tym foteliku.

[ Dodano: 2010-03-11, 13:28 ]
oto zdjęcia foteliko-nosidełka:

Obrazek
Obrazek

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 mar 2010, 14:37

Cześć Dziewczyny ! Stawiam Wam :ico_tort: za 25 tydzien i zamierzam to robić conajmniej do połowy czerwca!!!!!

karo, pewnie, że będę pilnować tej sprawy - zrobię wszystko dla mojego Dzieciątka!

Narazie wiem tylko tyle, że najprawdopodobniej będe musiała co tydzień robic usg i badania z krwi pod kątem ewentualnego zakażenia. Gdyby chociaż raz się potwierdziło, to musiałabym być poddana dłuższej hospitalizacji i do końca ciąży brać antybiotyk. Mam jednka nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 mar 2010, 14:49

Ja też mam taką nadzieję! Musi być dobrze! Fajnie, że będziesz pod kontrolą!!!

A jak twoja praca? Mam nadzieję, że już nie będzie dla Ciebie aż tak obciążająca jak jeszcze niedawno. Dużo zostało sprawdzania?

Idę sprzątać i gotować :ico_noniewiem: a buuuu

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 mar 2010, 15:04

Martalka, pracę powoli będę miała z głowy. Dzisiaj poszła na Radę Instytutu w wersji roboczej - dyktowałam praktycznie ze szpitala Mężowi i Przyjaciółce co i jak żeby ją wydrukowali i oprawili. Nawet jej nie widziałam jak poszła do Promotora. Tam jeszcze kilka poprawek muszę nanieść w wersji ostatecznej, ale to są drobiazgi. No i juz nie będę musiała się w tym dłubać - będę na spokojnie przygotowywać się do egzaminów, a to można robić na leżąco. I powiem szczerze, że odkąd pojawiły się kłopoty z ciążą cała reszta stała się mniej istotna. Traktuje pracę poważnie, ale przestałam się nakręcać na zapas :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

11 mar 2010, 15:56

julchik22, no i tak trzymaj! :-) Jak będziesz miała wszystko pod kontrolą i będziesz myślała pozytywnie to wszystko będzie w jak najlepszym porządku! :-) I z pracą się uda i co najważniejsze zdrowo dotrzymać do końca ciąży :-)
Zgadzam się z Tobą, że przy ciąży,a tym bardziej przy problemach wszystkie inne sprawy traktuje się z przymrużeniem oka... Ja miałam problemy z pracą i to akurat jak się okazało, że jestem w ciąży. Na spokojnie jakoś opanowałam sytuację, ale powiedziałam sobie głośno, że teraz praca i inne przyziemne sprawy schodzą na drugi plan i nawet gdyby coś się nie powiodło to zajmę się tym w stosownym czasie :-)

Martalka, ja też jak najbardziej mam zamiar odebrać Dzidzię w foteliku samochodowym, bo wiadomo, że trzeba ją dowieźć do domku autem. Ale dla mnie fotelik, to fotelik, a jak usłyszałam nosidełko to pomyślałam, o takim-jak by to nazwać, jakby gondolę z wózka wyciągnąć, z paskami po bokach :-) Widziałam, że ludzie noszą w tym dzieci.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 mar 2010, 18:00

karo-22, aczkolwiek w takim nosidełku gondolkowym to i tak nie możesz noworodka wsadzić do samochodu i jechać. musi być we foteliku.

więc jakby któraś z was drogie dziewczęta była zainteresowana, to ja wciąż oferuję sprzedaż tegoż fotelika.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość