Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

28 lut 2010, 16:55

Czesc :-D
Ja na chwilke wpadam się przywitać i uciekam bo dzisiaj znowu się "marudowo" włączyło :-D a poza tym ide ćwiczyć z chłopakami na kocyk. Nie przewracają się z brzuszka na plecki i odwrotnie i ćwiczymy sobie. Wiem że każde dziecko inaczej ale ćwiczona w formie zabawy nie zaszkodzą :ico_brawa_01:

Ewka82 chrzest za tydzień a mój mąż ma w nosie i czeka aż jego brat załawi zaświadczenie. Sama nie wiem kurcze taki chrzesny nie wiem czy będzie się intereował się potem moim synkiem jak ma takie podjeście do ważnej sprawy :ico_sorki: sama już nie wiem!!!
dwie wnuczki
niestety moja teściowa się nami wogóle nie intereuje więc ja nie mam problemu. Ale to może być przykre :ico_olaboga: przecież są dwie wnuczki!!
ubierać w ten kombinezon bo już mam go dosyć
ja mam dosyć podwójnie :ico_sorki: ubieranie u nas to koszmar ale już idzie wiosna więc niedługo będziemy śmigać w bluzeczkach i sandałkach!!!

Dziewczyny powiedzcie jakie prezenty dostawały wasze dzieciaczki na chrzcie??? bo pytała mama mojej bratowej co kupić a ja nie mam pojęcia. Mówiłam że jakiś dorbiaz ale co to nie wiem. Nie chce obciążać jej kosztami może wy coś poradzicie co to może być.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 17:06

Dziewczyny powiedzcie jakie prezenty dostawały wasze dzieciaczki na chrzcie???
a więc ja dostałam od mojej mamy 2 pary bodziaków bo chciałam od teściowej 100 zł nie wysiliła się :-/ od jedynej prababci to dostaliśmy 500 zł a od chrzestnej dostała złoty medalik od chrzestnego jakieś też ciuszki bo chciałam i to wszystko.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

28 lut 2010, 17:25

bigottka, dziękuje :-D też tak myślałam o ciuszkach. Najbardziej nam się przydadzą bo z wszytskiego powyrastali a z kasą ciężko.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

28 lut 2010, 18:29

Witam :ico_haha_02:

U nas bez zmian. Jula juz sie czuje dobrze, a ja jutro iade na uczelnie. ja chrzciny planuje po swietach.

Milego wieczorku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 lut 2010, 19:54

witam i ja niedzielnie

ja niedawno wróciłam ze spacerku , bo dziś wychodziliśmy pózniej bo na 12 musiałam iść z Alą do Kościoła - spotkanie przed komunią :ico_haha_02:
a teraz ćwiczymy na kocyku :ico_haha_02:

magduś81, my też ćwiczymy przekręcanie, ale u nas to własnie tak obajwia się wzmorzone napięcie mięsniowe

magduś81, ja to chyba ci nie podpowiem nic odnośnie prezentów , bo u nas to jest chore prześciganie się kto da więcej i głównie dają kasę i to dużo , ale ciusków nigdy nie jest dużo :ico_oczko:
niestety niemoge jeszcze podac zupek czy innych rzeczy musze popytac pediatry co ona na to
jak karmisz tylko piersią to ne ma narazie potrzeby wprowadzania nowych pokarmów, ja zacznę po 6 miesiącu, a teraz wystarczy cycuś , a jakie oszczedności mamy dzieki temu :ico_oczko:
chrzest za tydzień a mój mąż ma w nosie i czeka aż jego brat załawi zaświadczenie
kurde co za nieodpowiedzialny gość , żeby nie okazalo sie że nie załatwi i bedziesz brała kogo popadnie aby z waszej parafi bo wtedy nie trzeba zaświadczenia
dwie wnuczki a on sie tlumaczy ze Zuzka chce sie nacieszyc bo ona taka malutka
kurcze to powinien właśnie na odwrót robić , bo to starsza więcej rozumie i jesj przykro dziadek powinien to rozumieć

ja na szczęście mieszkam z moimi rodzicami także jak tylko potrzebuje to mama czy tata pomogą i pobawia Lolka i Ali poświecą czas jak trzeba ,
a co do teściów to byli dwa razy z wizytą , mają dziecko córki i jemu poswięcają więcej uwagi więc ja sie nie narzucam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lut 2010, 20:42

I ja sie melduje :-)
Rano zaliczony kosciolek, potem spacerek i obiad u tesciow, wiec dopiero po 18 sciagnelismy do domciu.

Co do wnuczat i tesciow to u mnie tez dziwnie, oni maja starsza wnuczke ma 5 lat, cora siostry A, i za kazdym razem slysze, ze Dominisia o i tam to, ze to wnuczka po corce, to sie ma inne podejscie, caly czas daja do zrozumienia, ze ona jest lepsza bo jest inna wiez :ico_puknij: :ico_puknij: Gowno prawda, wnusia czy wusio co synu czy corce co za roznica?? :ico_puknij: :ico_puknij: To ich i to ich. i takie gadanie mnie slabi. Tez mu nic nie kupia, jedyny prezent jaki dostal to kase na chrzest. Moja mam co sie widzimy to albo mleczko, sloiczek czy zabawke kupi. Tu nie chodzi o droga rzecz a o glupia grzechotke czy gryzak za 5 zl. Szkoda gadac......
Moja mama jest najlepsza..... :-D :-D :-D

a moje dziecie juz ladnie spi wiec laba :-D :-D

magduś81, my glownie dostalismy kase, troszke ciuszkow i szczeniaczka uczniaczka :-) ale mysle ze ciuszki najbardziej przydatne beda

A co do chrzestnego to ja sie tez nie wypowiadam, jest moj brat i widzial Pawcia 20.12 na chrzcinach i ma to gdzies, szkoda ze nie wiedzialam wczesniej, ze tak bedzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

bigottka, a sprobuj dac malej na noc kleiku albo kaszki do mleka, bedzie bardziej syte i moze dluzej pospi

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lut 2010, 21:36

To ja się tam produkuję u nas, a Wy wszystkie tu:) dzięki, że ktoś przypomniał więc melduję się;)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 21:39

A więc wystawiam leżaczko - bujaczek dzisiejszy zakup i kupiłam kilka zabawek ale te zabawki to dopiero jutro bo dzisiaj to już sił nie mam.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lut 2010, 21:51

melduje się i ja... dobrze, że ktoś przypomniała u nas, że tu już piszemy, bo u nas tak nudno się zrobiło, a tu tyle się dzieje.
To piszmy już tylko tu. Ja tam już nie wchodzę, by się nie powtarzać:)

U nas niedziela przenudna. Trochę ćwiczeń z małą, zabaw z Matim, poza tym komputer i telewizor. Błoto mamy takie na osiedlu, że wyjść się nie da...

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lut 2010, 21:56

matikasia, super, ze tu zawitalas, im nas wiecej tym razniej i milej :-D :-D

bigottka lezaczek super, na pewno sie corci spodoba, my tez mamy tylko taki jak magdus81 i Pawelcio bardzo go lubi i do karmienia tez sie przydaje :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość