Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 lut 2012, 21:46

ja moze i na spiralke tez bym sie zdecydowala ale mam kolezanke ktora majac spiralke taka na 5lat zaszla w ciaze
a ja tez juz na 4 dziecko sie nie pisze choc by nie wiem co

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 lut 2012, 22:40

Beatka78, ja nie rozważam podwiązywania jajników bo chcę jeszcze co najmniej jedno dziecko mieć :-) Ale sama taka ingerencja w nasz organizm pomimo braku chęci posiadania jeszcze dzieci do mnie nie przemawia.

Aga26, te 150ml mleka to mieszanki czy Twojego ?

Ja dzisiaj też dołek załapałam wraz ze wściekłością... za dużo rzeczy znów na głowę się zwaliło. Do tego martwie się bo mała już z tydzień kupki nie robiła i pierdzi śmierdziuchami jak oszalała. Dotykałam jej brzuszka i wydaje mi się być twardy ale nie wiem :( Na szczęście jutro idziemy do przychodni na wizytę tą po 3 tygodniach skończonych to wypytam.
No i ciekawe jaką wagę ma bo widać po niej że urosła ładnie :-)

Jutro same pierwszy raz spacerek zaliczymy. Cieszę się bardzo ale już od połowy dzisiejszego dnia się stresuję wynoszeniem wózka :-D

nostromo20 rozkoszny ten Twój synuś strasznie :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lut 2012, 23:02

już z tydzień kupki nie robiła
spróbuj pomóc jej czopkiem glicerynowym, są takie maleńkie dla dzieci, lub termometrem, ten drugi to bardzo stary ale skuteczny sposób :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 lut 2012, 23:05

buzok14, nie placze ... śpi... to do rana wytrzymamy. Z rana mamy wizytkę to pani doktor zobaczy i oceni. Ale dziękuję za radę przyda się na przyszłość :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 lut 2012, 23:21

Mad., 150ml mieszanki plus mój cyc.
Ciekawe co Ci lekarz powie odnośnie tych kupek :ico_noniewiem:
Ja się bałam tego że Borys źle będzie tolerował sztuczne mleko i jadlam suszone śliwki z gerbera i kupiłam sobie herbatke z hippa poprawiajaca trawienie. Niby jest dla dzieci powyżej 1 miesiaca ale nie daje jej młodemu tylko sama ją pije i Boryś nie ma najmniejszego problemu z kupkami :ico_oczko:

Bolą mnie dzisiaj piersi :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lut 2012, 23:28

nie placze ... śpi
a to pewnie, że nic nie rób ja myślałam że się bidulka męczy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 lut 2012, 09:15

Witam z poranną :ico_kawa:

Kaja wszystkiego najlepszego kochana :ico_prezent:

Pogoda dzisiaj u nas jest śliczna. Świeci piękne słoneczko wiec zaraz biorę się za ogarniecie mieszkania i obiad i koło południa pójdziemy na spacerek :-)

Kurcze dziewczyny prawa pierś mnie tak boli że masakra :ico_placzek: nie jest gorąca ani twarda więc chyba to nie zapalenie, mleko normalnie z niej leci a boli nawet jak jej nie dotykam nie mówiąc już o tym że jak Borys z niej je to ja włosy z głowy wyrywam

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

21 lut 2012, 09:51

cześc laseczki....jakie sliczności macie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 lut 2012, 10:21

Mad Martynka śliczna i widac ze lubi sie kąpać i jakie słodkie ma fałdeczki na rączkach hihi

martam duzo zdrówka dla malutkiej

Beatka z takimi intensywnymi ćwiczeniami to chyba bym poczekała, ja dopiero od wczoraj zaczęłam brzuszki robić , ale to troche z lenistwa tak póżno, Na temat podwiązania jajników się nie wypowiadam bo nawet zbytnio nie wiem o co w tym chodzi :ico_wstydzioch:

Jesli chodzi o antykoncepcje to byłam na spiralke zdecydowana ale teraz już coraz mniej jestem przekonana, na razie chyba jednak prezerwatywy zostaną, no chyba ze podczas wizyty u ginka cos wykombinujemy ;)
poza tym w sobote i niedziele znowu jakies plamienia miałam , dziś juz na 100% dzwonie żeby sie umówić do ginka bo jeszcze nie byłam od porodu :ico_wstydzioch:

nostromo Filipcio kochany i jaki uśmiech super,

a ja dzis wyspana bo moje dziecko zasnęło wczoraj o 21.00 (samo w łózeczku :ico_brawa_01: ) i na cycusia obudziło się o 4.45 :ico_szoking:
Jak zobaczyłam która godzina to sie wystraszyłam bo brałam pod uwage wersje ze wczesniej wstawałam na karmienie tylko na pół spiąco i tego nie pamiętam ale po wielkości i twardości piersi okazało się że jednak to dopiero pierwssza pobudka :-D
Pierwszy raz nam się zdarzyła taka przerwa :ico_oczko:

Teraz czekam aż Kubus sie obudzi , nakarmie go i zostawie z moją mamą a ja śmigam załatwiać jedzonko na chrzest (4.03) nie wiem czy zrobić impreze w restaruacji czy zamówić catering do domu, jadę sie zorientować jak cenowo to wygląda.

[ Dodano: 21-02-2012, 09:26 ]
aaaa zapomniałam postawić ciacho z okazji 2 miesięcy Kubunia :ico_haha_02:
Boziu jak ten czas leci, masakra :ico_olaboga:

Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

21 lut 2012, 10:26

a ja dzis wyspana bo moje dziecko zasnęło wczoraj o 21.00 (samo w łózeczku :ico_brawa_01: ) i na cycusia obudziło się o 4.45 :ico_szoking:
a wcześniej to co ile sie budził??? bo moj w nocy bardzo często budzi sie na jedzonko, czasem to zasypiam z nim przy karmieniu, bo padam na ryjek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość