Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

03 lip 2007, 11:07

Witam Wszytkie mamuśki!
Przypadkowe wolne z pracy - ahhh odpoczywam sobie!
Ja 12 tydzien +5 dni i juz co nieco brzuszka widać - chyba niedobrze dla mnie bo w październiku ślub - ohhh nie chce wyglądać bardzo ogromnnie :ico_olaboga:
Nie no w sumie nie ważne - byleby maleństwo było w porządku, ale wcale bym się nie obraziła jakbym specjalnie wielka nie była na tym moim ślubie. :-D
wstawiłabym jakąśfotke ale nie umiem :ico_placzek:
Pozdrowionka dla WSZYSTKICH MAM i PRZYSZŁYCH MAM

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

03 lip 2007, 11:46

Marcia z tym brzuszkiem w październiku to może byc różnie. Ja w październiku będę już ho ho ho wielka jak słoń :-D

A brzuszek spróbuję wkleić jak ktoś mi fotkę pstryknie :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 lip 2007, 12:11

Witajcie dziwczyny!!!

Dobry pomysł z tymi brzuszkami zeby pokazac. Ja w tej chwili mam aparat w naprawie ale jak juz bedzie w domu pstryknę i wkleję. :-D

Ja od rana mam duze mdłości i strasznie jestem wyczulona na zapachy, wszystko mnie denerwuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 lip 2007, 18:47

Cześc wszystkim :-)
Marcia z tym brzuszkiem to jak mowi Kasienka moze być już ciezko,ale co tam przecież moga Cie zaniesc do ołtarza :ico_smiechbig:

A zdjęcie to ja bym z checia wstawiła,tylko nie mam pojęcia jak to sie robi :ico_noniewiem:
Poprosze meza żeby mi pstryknął fotkę i dalej bedę kombinować :-D

Teraz mam zmartwienie bo w sobote ide na wesele,a nie mam co na siebie włożyć,a najgorzej z butami,nie wiem czy dam radę całą noc na szpilkach.
Moja mama na mnie krzyczy,że kobieta w ciąży nie powinna chodzić na wysokim obcasie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

03 lip 2007, 18:54

To mój bratanek! pierwsza fotka jaką wstawiłam he he. właśnie sie nauczyłam.
monia26 masz racje co się bedę martwić. faktycznie najwyżej jakiś wózek mi dadzą albo mnie ktoś zaniesie ( jak da rady :ico_szoking: ) :-D

Obrazek
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
pozdrowionka. Idę coś zjeść. Znowu głodna! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-03, 19:07 ]
No to niech bedzie. nie jest najlepsze takie tam na prędko zrobione, ale to przecież nie wybieg dla modelek więc w sumie co mi tam.

Obrazek

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 lip 2007, 07:41

marcia fajne foteczki, a Twój maluszek jaki fotogeniczny na tym usg :-D :-D :-D

Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki w ten deszczowy poranek :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 lip 2007, 08:04

Dzien dobry!!!

U nas tez pochmurno, na szczęscie jeszcze nie pada :-)

marcia_pod, fajne fotki, niestety nie moge wejsc na tą strone ze zdjęciem usg maluszka bo mnie wywala :ico_zly: Ale to cos u mnie jest nie tak bo to nie pierwszy raz, musze poprosic kuzyna o pomoc akurat dzisiaj przychodzi do nas :-D

Czy Wy tez macie takie uczucie burczenia lub przelewania w brzuchu. Ja tak mam od tygodnia i mam wrazenie ze to dzidzia sobie tam pływa. Z pierwszym tez tak było tylko nie pamiętam od kiedy.

Chociaz Kasia i Monia zaraz poczują pierwsze ruchy, nie tylko przelewanie :ico_oczko:

A jak sie dziewczyny czujecie w ogóle?

Mnie jeszcze mdli w nieoczekiwanych momentach i czasami łapie zgaga :ico_zly: Bóle brzucha się zdarzają ale juz nie tak często na szczęście.

My chyba niedługo bedziemy urządzac pokój dla dzieci. Do tej pory spalismy wszyscy razem w jednym. Mamy dwa pokoje, jeden to typowa sypialnia a drugi jakby salon. No ale stwierdzilismy ze przeciez nie bedziemy kisic sie w czwórke w jednym pokoju i my przeniesiemy sie do drugiego. Tylko ze nie wiemjak to bedzie z Patrykiem, czy bedzie spał sam? Boje sie tego troche :ico_noniewiem: No ale chyba czas najwyzszy jak myslicie?

Drugie dziecko tez bedzie spało od początku w swoim łóżeczku, na pewno nie wezmę do naszego łóżka bo potem ciężko jest odzwyczaic.
A Wy jak zamierzacie? Bedziecie chciały spac ze swoimi niunieczkami?

Dobra, uciekam. Zasypałam Was pytaniami z samego rana :ico_olaboga:

Miłego dnia. :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

04 lip 2007, 09:03

marcia_pod, już wida brzusio u ciebie :ico_brawa_01: świetny!!!!

madziarka81, no to widzę że dolegliwości nie dają ci zapomniec o tym że jesteś w ciąży :ico_oczko: ...

Pozdrawiam was wszystkie cięzarówki :):) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 lip 2007, 09:23

No więc tak:
Z moim samopoczuciem raz lepiej a raz gorzej. Mdłości mnie ominęły i mam nadzieję juz nie dopadną. Zgaga pojawiła się pare razy, a brzusio czasem pobolewa ale to nie są juz te bóle co kiedyś :ico_nienie: Takie wrażenie przesuwania się czegoś lub kogoś w brzuszku tez mam, więc to pewnie maluszki zaczynaja baraszkować.

Jesli chodzi o pokój dla dzieci: do czasu kiedy mój Paweł skończył 4,5 roku spał ze mną. Ale tak było bardziej ze względów mieszkaniowych, bo mielismy do dyspozycji jeden pokoik. Kiedy przeprowadziliśmy się i mały dosta swój pokój to bez probleu szybciutko przyzwyczaił sie do samodzielnego spania. Więc mam nadzieję że u Was tez obędzie sie bez stresu madziarka :-D
A maluszek jak przyjdzie na świat to najpierw bedzie spał u nas w sypialni (w swoim łożeczku) a później urzadzimy mu pokoik. Ale to jeszcze odległe plany :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 lip 2007, 10:22

U mnie się pozmieniało!
Trzy miechy ciąży było ok, nic szczególnego poza bólem piersi mi nie dolegało, a teraz mdli mnie juz kilka dni z rzędu. Nie jem prawie bo co otworze lodówke i czuje te wszystkie zapachy to mam dość, zamykam szybko i musze przez chwile głęboko oddychać żeby jakoś wytrzymać i uniknąć toalety. Koszmar! :ico_szoking: Dlaczego teraz a nie na początku? Ja jestem jakaś inna? Chyba tak! :ico_puknij:
Ahhhh jakoś to wytrzymam - tylko to serio jest męczące przez cały dzień takie mdłości!
Dobra pozdrowionka dla wszystkich!

Mój bratanek cierpi (ząbkowanie), ślini się nieziemsko, jest marudny, stracił apetyt wilka, ale jak widać na fotce czasem się uśmiechnie tak pociesznie! :-D
Obrazek

TRZYMAJCIE SIę :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: !!!!
POZDROWIONKA

[ Dodano: 2007-07-05, 10:37 ]
madziarka81 specjalnie dla Ciebie wklejam tą fotkę! Pozdrawiam!

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość