Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

14 mar 2013, 15:00

Hej ja nieprzytomna jestem, Pola wczoraj na wieczór gorączki dostała, w nocy słabo spała, a jak się obudziła koło 2 i zaczęła mi gadać (ale nie majaczyć, bo gorączka nie była bardzo wysoka) to ja się rozbudziłam i usnęłam prawie nad ranem w skutek czego mam mega ból głowy i jestem nie do życia, aż mi się niedobrze robiło.
Badania robiłam dzisiaj dostałam od gina kolejną porcję :ico_oczko: tym razem 51 zł zabuliłam, bo ja chodzę prywatnie i za badania też muszę płacić,ale i tak nie naciąga i jest ok, więc jakoś przeżyję. Z Polą w ciąży 5 lat temu płaciłam więcej za wizytę niż teraz u tego gina, no i do tamtego latałam co 2 tygodnie - to się nazywa zdzierstwo :ico_zly:
No chyba się położę koło Poli i trochę odpocznę, jeszcze obiadek, ale dziś spagetti więc luzik - może A. wykorzystam i zrobi sam :ico_oczko:

U nas też paskudnie , zimno i kurcze ślisko na drodze :ico_placzek:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 mar 2013, 15:22

Spinka wspolczuje nocki :ico_olaboga:
Do mnie Marcel przyszedl kolo 4 i tez sie rozbudzilam i zasnac nie moglam :ico_noniewiem:

Ja mysle co tu zjesc, obiad ostatnio jemy kolo 12tej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

14 mar 2013, 17:57

Jeju a ja dzisiaj poszłam na spacer bo musialam legoitymacje do dentysty doniesc... Po drodze zaliczyłam kosciól potem Mullera i nawachałam sie perfum przepiekne niektore zapachy wyjatkowo teraz mi nie przeszkadzaja bo z Adamem nie moglam nic a nic uzywac poza kulka pod pachy...
Potem zaliczylam wszystkie sklepy typy C&A i H&M i typowo dziecieco-wozkowe i sie zalamalam jakie tyu sa drogie wozki szok :ico_olaboga: jeden ktory chce na klasycznych kolkach tylko ciut wiekszych ale mieciutki na paskach boski kosztował 899euro :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki: no nic zostalo mi kupic wozek w Pl
Pozatym jak sobie podliczylam koszt zakupienia tu wielu rzeczy to zakupy musze zaczac juz w maju bo zbankrutujemy :ico_ciezarowka:
Do tego ogladalismy auto Audi combi dla mnie super ale musielibysmy dolozyc 7 tys zl wiec troche sie boje pakowac w kredyt :ico_noniewiem:

no i na koniec maz dostał tel w sprawie pracy i pojechal jak poparzony ciekawe co sie okaze bo stawka suuper :ico_haha_01:

Moj Adasiek po przedszkolu ostatnio glodny jak nie wiem przeraza mnie ostatnio z tym jedzeniem :-?

spinka niezla noc zaliczylas wspolczuje poloz sie moze z mala odpocznij :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

14 mar 2013, 18:09

Dzięki Dziewczyny, ja okropnie odreagowuje brak snu, bo nie przywykłam, z Polą spałam super od początku, tylko jak chorowała, to wtedy gorzej. Teraz podrzemałam, a mała śpi w najlepsze, syrop zbił gorączkę i odpoczywa, tylko co w nocy będzie?
Kamilka no 900 euro to kosmos, ja wózek mam, ale teraz kupowałabym używany w razie gdybym musiała :ico_oczko:
Leona ja mam problem z piątkowym menu, bo Pola i A. nie są entuzjastami ryby, w sumie ja jako :ico_ciezarowka: też nie bardzo :ico_noniewiem: Poza tym pomysły na zupy mi się kończą, ostatnio z grzybów suszonych gotowałam.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

14 mar 2013, 18:31

spinka ja tez wozek szukam uzywany ale akurat jak juz bylam to popatrzylam sobie na wozki koszmar poprostu z cenami :ico_sorki: lozeczko kupimy turystyczne ale tez w pl tu jedynie bibeloty typu smoczki butelki odciagacz pokarmu i sterylizator :ico_haha_01: bo ceny pokrywaja sie z naszymi w pl... ja sie nie dziwie ze niemcy przyjezdzaja na zakupy do pl po niektore rzeczy bo tu nieraz zdzierstwo totalne :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 mar 2013, 19:25

ja wozek tez bede w PL kupowala, zreszta juz dawno mam upatrzony
pozniej moge go tu sprzedac i zupelny koszt sie powinien zwrocic jak przy poprzednim wozku ;-)


Kamila moj synus od dwoch miesiecy ma takiego wielkiego gloda, wraca z przedszkola(gdzie czesto na obiad je dwie, trzy dokladki) i wola ciagle jesc...

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

14 mar 2013, 21:08

hej dziewczynki. Widze że nie tylko ja ostatnio żle się czuje.
Wczoraj jak wróciłam do domu z pracy miałam jakieś dziwne bóle brzucha takie jakby lekkie skurcze.W nocy obudził mnie straszny ból głowy .Rano zaliczyłam wymioty .Wogóle cały dzień czułam się żle no i ten okropny ból głowy utrzymywał się cały dzień.Mam nadzieje że jutro będzie lepszy dzień. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

15 mar 2013, 09:32

Witam rano :ico_haha_01:

Leona moze wiosenne powietrze ich tak glodzi tych naszych synkow :ico_noniewiem: haha ale coz zalowac mu nie bede niech je.. tyle tylko ze mnie zaskakuje a ja momentami pomyslu na obiad juz nie mam :ico_wstydzioch:

lala trzymam kciuki aby samopoczucie sie poprawiło :ico_sorki: mnie niestety tez pobolewa glowa :ico_chory: ale juz nie wiem bo osttanio zimno bylo jak w lodowce a ja bez czapki i albo mnie przewiało albo to sa ciazowe bole.. kurde z Adaskiem ich nie bylo :ico_olaboga:

A ja sie zastanawiam co wlasnie dzis ugotowac chyba skonczy sie na zupie... musze posprzatac wstawic pranie i mam luz :ico_haha_01:

spinka a jak dzisiaj twoja coreczka? i ty lepiej sie czujesz?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

15 mar 2013, 11:23

Hejka

U mnie mialo dzisiaj byc spaghetti z tunczykiem ale bylismy na zakupach i tak smaka nabralam na grilowane zeberka ze musialam kupic :ico_wstydzioch: do tego jakas salatka ze sloika i bedzie obiadek :ico_oczko:

Dzisiaj znowu zimno z rana, teraz slonce to odrazu cieplej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

15 mar 2013, 14:38

Leona jaki wózek chcesz???? U mnie zima na całego i to łagodnie mówiąc, zawieja, że szok :ico_olaboga:

Kamilka Pola dalej tak samo gorączka w dzień teraz 38,5 ale jeszcze nie daję syropu, no ale o dziwo w nocy nie ma, jakoś tak inaczej jak zawsze :ico_noniewiem: Przez tą pogodę do lekarza nie jedziemy, bo drogi są nieprzejezdne, do przedszkola obiad ie dojechał - zakopali się po drodze, a ja tamtędy do lekarza musiałabym jechać, więc spasowałam, oby Pola przetrzymała we względnie dobrym stanie. Ja dzisiaj w nocy też średnio spałam, ale na razie czuję się ok :-)

Lala a Ty jak dzisiaj samopoczucie???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość