Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 wrz 2007, 15:24

iwona83 no to faktycznie nie za fajnie :-/....Ale jak wogole mogli tak w konia Cię zrobić :-/ tez bym sie wkurzyła i to ostro :ico_zly: ...2msc bez wizyty :ico_olaboga: chyba bym nonono dostała....A czemu wogole mieszkacie w Hiszpani a nie w Polsce?Twój mąż jest hiszpanem?

Ja tez w sumie jestem zła na męża wam powiem bo miał dzis nam docieplać dach (mieszkamy na struchu i mamy nie ocieplony dach-tylko same dechy i papa) a go nie ma i nie ma (robi u naszej znajomej remont,ale wczoraj zarzekal sie,ze dzis wczesnie skonczy bo malo mu zostalo i bedzie ocieplal dach...ehhh nie ma bata zebym to przemilczala odrazu mu powiem co mysle jak wroci.No a pozatym zamiast polezec to stałam nad garami i gotowałam obiad,a on nawet nie zadzwonil powiedziec zebym sie nie fatygowała :ico_zly: mi i Julci wystarczyłaby tylko zupka,ktora juz mialam zrobioną...Nie ja tak tego nie przemilcze :ico_zly: ...
Wystraszyłam sie troszke bo zas mnie chycil bol brzucha i musialam az polozyc sie ale przeszlo,a zaraz rozbolał mnie ząb :ico_olaboga: :ico_zly: ,no ale tez przeszlo na szczescie.

Pozdrawiam

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 wrz 2007, 16:31

hej kobitki:)
iwona83
no wcale sie nie dziwie ze sie wscieklas ja tez bym szalu dostala...ehh myslalam ze tylku w Polsce moze byc tak zle jesli chodzi o sluzbe zdrowia...no ale coz zostaje nam tylko ponarzekac i same musimy uwazac i dbac o siebie...

jola85

jesli chodzi o pessar to tak:
ja chodze do gina prywatnie i musialam zamowic pessar telefonicznie i na drugi dzien mi przyslali koszt ok 60 zl i poszlam z nim do gina i skasowal za zalozenie 20zl, czy bolalo..mnie troche, ale slyszalam opinie ze nie boli i ogolnie luz , zalezy od budowy kobiety, to jest taki okrag silikonowy i go lekarz musi naciagnac na szyjke takze cos tzm napewno sie czuje samo ''naciagnac'' mowi za siebie :-) , a i kochaniutka dawaj szybciutko przepis na tego kurczaka bo mi smaka narobilas jak diabel :-D hmm

dziewczyny
wnioskuje z Waszych nickow ze chyba jestesmy w podobnym wieku ja jestem rocznik 84 , czy sie myle?? :ico_haha_02:


[ Dodano: 2007-09-26, 16:32 ]
A!!!!!!!! a ja dzis na obiadek kopytka zrobilam i pulpeciki w pysznym sosiku:) ide wlasnie szamac :)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 wrz 2007, 16:56

robak no ja jestem w podobnym wieku rocznik 83 a dokladnie z pazdziernika wiec za niedlugo znowu swietuje
Jola85 moj maz jest polakiem a wyjechal do hiszpani kilka lat temu no i po slubie dojechalam do niego ale mamy zamiar wrocic nie wyobrazam sobie zycia tutaj zdala od rodziny

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 wrz 2007, 19:02

robak no ja jestem rocznik 85 wiec chyba najmłodsza z tąd :ico_wstydzioch: ...

a przepis jest prosty bo wiesz ja jestem straszny leniuszek i w sumie od niedawna mieszkamy z mezem sami wiec dopiero ucze sie gotowac no ale tak:
Kupuje Fix z Knorr-a "Kurczak a la Strogonoff i tam w sumie jest cały przepis :ico_haha_01: :-D ....tylko tam dokladnie pisze ile sie czego daje a ja daje no oko i najpierw usmazylam kurczaka pozniej dodalam pieczarki no i na koniec 2x300ml wody+ten fix z knorra... No i do tego ugotowałam ryz i dałam ogórki kiszone :ico_haha_01: ....A ty mi teraz zrobiłaś zmaka na kopytka i chyba bede musiala sobie zrobic z sosem grzybowym :ico_haha_01:

iwona83 no ja wlasnie powiem ci,ze cie podziwiam bo ja to jestem taka córeczka mamusi i tatusia i jak tylko czegos niewiem albo cos sie dzieje to zaraz lece do rodzicow :ico_haha_01: wiec niewiem jak bym sobie dała rady bez nich zreszta bardzo duzo im zawdzieczam...

Pozdrowionka dzis juz tu nie zajrze bo bedziemy sobie z mężusiem i jego siostrzeńcem grać w makao :ico_haha_01: wiec zycze dobrej nocki i do juterka BUZKA

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 wrz 2007, 20:22

No ja tez jestem zwiazana z rodzinka praktycznie codziennie pisze z siostrami a mama ma przyjechac do mnie w listopadzie i zostanie az do stycznia bo ja juz pierwszy termin mam na 29 listopada ale tak sie nastawiam na grudnia bo bardzo chce urodzic 6 bo moj mezus ma urodziny wiec bede miala super prezent no ale wiadomo ze to wszystko zalezy od dzidziusia keidy bedzie chciala wyjsc

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

27 wrz 2007, 08:30

Witam :-)

Oj to widzę że ja tu najstarsza jestem :ico_wstydzioch: Juz 28 latek w kwietniu mi stuknęło :ico_haha_01:

Jola trzymam kciuki, zeby wszystko sie z mężem ułozyło :-)

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-09-27, 08:32 ]
Od wczoraj mam takie dziwne bóle w dole brzucha. Nawet nie potrafie ich opisać. Takie jakieś na dole w środku. I nie wiem czy to mała coś mi tam uciska czy to może coś innego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 wrz 2007, 10:40

iwona83 No własnie wczoraj chodzilam i chyba z 3godz myslalam o Tobie bo widze ze ty juz 31tydzien i cos mi sie nie zgadzało :ico_haha_01: ....hehe No ale oczywiscie masz racje ze to wszystko zalezy od dzidziusia bo ja np z moją Julcią miałam termin na 29grudnia 2004r a urodziła sie 7stycznia 2005r :ico_haha_01:


A jesli chodzi o terminy to ja pierwszy mam w sumie na 23grudnia drugia na 27-29 no i ostatni na 31grudnia :ico_haha_01: wiec terminy za ostre typowo swiateczne :ico_haha_01:

kaska28 hehe ja tez jestem z kwietnia :-D 26-go a ty?
No i mnie tez czasami pobolewa ból brzucha takie smieszne są te bóle albo jakby mnie ktos od srodka ostro napierał albo jakby mi ktos miesnie rozrywal...W poniedzialek ide do lekarza to sie musze o to wszystko dopytac...

A tymczasem ide sprzątać papa dziouszki :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 wrz 2007, 10:54

hej laseczki :ico_haha_02:
jesli chodzi o bole te dziwne to ja tez odczowam takie od srodka brzucha w okolicach pepka, jakby cos mnie tam rwalo, ale takie odczucia sa chyba normalne przeciez gdzies te nasze kruszynki musza sie zmiescic i nasze brzuszki caly czas sie rozciagaja :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-27, 10:56 ]
jola85

ahh to juz wiem co to za przepisik tez z niego kiedys korzystalam , myslalam ze moze masz jakis swoj tajemny przepis :ico_haha_02:

dzis mam wene na upieczenie jakiegos ciacha i tak mi po glowie chodzi szarlotka albo serniczek na zimno.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 wrz 2007, 13:01

czesc dziewczyny od rana nie umialam sie zalogowac i dopiero teraz mi sie udalo, w sprawie ciasta moj mezus mi dzisiaj przyniosl jakies ciasteczko do kawy wiec w sprawie pieczenia to mam z glowy jak mam na cos ohcotke to mi przynosi choc tak naprawde wychodzi mi tylko jedno ciasto nawet babki porzadnie nie umiem upiec ale mam problem z obiadkiem wogole nie mam pomyslu moze cos doradzicie

[ Dodano: 2007-09-27, 13:18 ]
mam jeszcze pytanko jak tam wasza waga bo ja juz chyba ze 16 kg do przodu i czuje sie taka wielka w sumie to od kilku dni nie chce mi sie duzo jesc nie wiem czemu tak tyje bo polozna kazala mi sie ograniczac tutaj strasznie sie rzucaja jak sie tak duzo tyje w ciazy wogole hiszpanskie dzieci rodza sie strasznie male


z bolem brzucha jest u mnie podbnie boli mnie przewaznie jak wstaje czasami sa takie dni ze caly dzien boli w lozku nie wiem jak sie polozyc zeby bylo dorbze a w dodatku to jeszcze plecy jak za dlugo siedze to zaraz czuje bol

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 wrz 2007, 08:08

Witam w ten pochmurny poranek :-)

Jola ja jestem z 15 kwietnia ale parę lat przed Tobą :ico_haha_01:

Iwonko u mnie narazie dwa tygodnie temu było ok. 10 kg na plusie. Wiesz chyba jednak nie ma co sie przejmować bo akurat te kilogramy szybko zlatują po porodzie. Moja koleżanka przytyła 30 kg w ciąży, a słyszałam o takiej której przybyło 50 :ico_szoking: Więc te Twoje 16 kg to pikuś :ico_oczko:

Pytałam już kiedys ale zapytam jeszcze raz: Czy którejś z Was lekarz kazał już liczyc ruchy? Trochę sie zamieszałam i nie wiem czy w czasie kiedy malutka się rusz powinno byc tych ruchów 10 na godzinę czy 10 przez cały dzień?

Pozdrawiam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość