Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 lis 2007, 15:24

Wiem co to znaczy pierwszy katarek u nas tez z Wiki niedawno to przeszliśmy. Dużo zdrówka życzymy
Maziu ja pomagam ale w inny sposób, ja dosyć juz daje temu Państwu i moge byc wredna ale nawert grosza im nie dam jak nie muszę. Mnie głównie chodzi o sam fakt, że ten podatek jest bo niby z jakiej racji ??!
Uciekam bo mała dziś jest :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lis 2007, 16:09

hej laseczki!!!

"coś " mi dzis nie pozwala do was napisać,co zasiądę do kompa to muszę coś zrobić.Mam nadzieję ,ze wreszcie coś skrobnę...

Buziaczki dla chorowitków,wszyscy chorzy,paskudna pogoda,wredna :ico_zly: .Szybko maluszki zdrowiejcie.

Dla naszej kochanej Kasiulki-oczywiście Amelki i wszystkiego ,wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

tak się cieszyłam jak czytałam ,że u was pada śnieg i u nas też spadł,co prawda sladu po nim nie ma ,ale....Jak ja uwielbiqm snieg :-D

Odnośnie pomagania,to ja zawsze wtedy kiedy mi coś w oczy wpadnie.Staram się wysyłać,klikać itp.,chociaż menio mi zawsze powtarza,że jestem naiwna bo biedne dzieci nic z tego nie mają :-(.Mam nadzieję ,ze się myli...

Jeszcze coś chciałam ,ale ...zapomnaiałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 lis 2007, 16:24

Moja koleżanka zajmowąła się kiedyś sprzedażą produktów które wspołpracowały z fundacją - papmers, alway itp. aby pieniążki trafiły na fundację treba był sprzedać określoną liczbę, czyli jak sprzedali i mieli nadwyżkę to szło na cele charytatywne, a jak nie to nie. Dlatego nie ufam takim akcjom, lepiej bezpośrednio na konto fundacji wpłacać...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 lis 2007, 16:48

ooooooooo właśnie przyszłyśmy ale tam wieje brrrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

26 lis 2007, 18:15

Witajcie :-D

[ Dodano: 2007-11-26, 17:34 ]
Ale napisałam :-D Ale Hubi mnie oderwał, jak zwykle zresztą :ico_haha_01:

Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitków :ico_chory:

Mery, ale super, że już w domku jesteście. Maaatko, to chyba będzie zawsze moje niespełnione pewnie marzenie. No i bramkę jakąś na schody będziesz musiała kupić, żeby Kornelkowi coś głupiego do głowy nie przyszło :-D

Nic więcej nie pamiętam, co pisac chciałam. U nas pogoda dzisiaj straszna, wieje okropny wiatr, i pada raz śnieg, raz deszcz :ico_olaboga: Siedzieliśmy więc dziś w domu. Nie znoszę siedzieć cały dzień w domu, ogłupieć idzie :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

26 lis 2007, 19:35

Cześć!
Dzięki dziewczyny za wsparcie, dzięki za smski :ico_sorki:
Riterko, a dla Ciebie największy całus :ico_buziaczki_big:

Włąśnie dziś wróciliśmy do domku, mały juz nabrał troszke masy, która stracił, póki co wszystko jest na dobrej drodze
Ale ja strasznie schudłam, wyglądam jak szkielet, jestem dosłownie przeźroczysta.
Mam nadzieje, ze dziś sie wkońcu wyspie po 3 dobach na nogach.

Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 lis 2007, 19:38

Agatko super że jesteście już,koniecznie wypoczywaj musisz być silna dla małego, uściski dla was i buziaczki

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

26 lis 2007, 22:06

Agaciu zdroweczka wam życzymy dużo,dużo!!! :ico_buziaczki_big:
Edytko wam też moc buziaków i pozdrowień :ico_buziaczki_big:

Jutro znowu mam ciężki dzień.Znowu sądny:-(

Uciekam spać.pa,pa

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 lis 2007, 23:02

Nie wiem czy czasami oglądacie BB, to juz chyba argentyńskie tasiemne są lepsze i zapewne mniej żenujące...

Anetko trzymamy kciukiza jutro

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 lis 2007, 23:51

Biedne dzieciaczki... sezon grypowy się zaczął :-/

u nas na razie spoko - w sobotę byliśmy wszyscy na szybkich zakupach w tesco :-D

czytałam w dzień więc teraz to niewiele pamiętam... czasem czuję się jak robot - karmienie Róży, przerwa dla Lili, karmienie Róży, ogarnianie domu, Lila, kąpiele, jedzenie, karmienie, układanie do snu, czas dla nas = dziś np. pranie :-D zaraz oglądamy jakiś film ;-) powiem, że niewyspana nie jestem mam dużo energii i jakoś mi dzień zlatuje maxymalnie szybko :-) oby do wiosny, Różeńka będzie większa i możliwości więcej ;-)

Cieszę, się że Agatka i Davidek już w domku - nareszcie!!!! buziaki dla Was...

Asiu - ja czasem latając po kanałach natknę się na BB i powiem, że oni mnie onieśmielają, nie wiem czy tak macie ja czasem czerwienię się za kogoś kto robi z siebie idiotę na oczach widzów, nie mogę tego oglądać jestem zażenowana i wstyd mi...

Anetko - nie martw się, nie Ty powinnaś się stresować czy cokolwiek podobnego... myślami będę jutro z Tobą :-)

Elusia - robimy Andrzejki takie jak "u cioci na imieninach" :ico_oczko: mój tato to Andrzej więc bez niego co prawda ale bibkę zrobimy :-D, a że dzidzie małe to najlepiej u nas, bo gdzie my z maluchami...

uciekam, na filmas - szkoda mi moich maleństw, przez taką pogodę ani spacer ani werandowanie :-/ :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość