Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

02 kwie 2009, 16:01

Dana, przeprasza, że znowu w kimś łzy wywołałam... :ico_sorki:
Ale ja sama, kiedy pomniczek pierwszy raz zobaczyłam, wyłam nie mniej, niż w dniu pogrzebu...
ta piosenka budzi u mnie wielkie wspomnienia jeśli chodzi o mojego synka lubię ją bo opisuje moje uczucia bardzo dokładnie.....
Zerknij tutaj... Zrobiłam ten "film" jakiś czas temu pod słowa znalezione w sieci...
http://www.youtube.com/watch?v=3QZAPjdQ ... annel_page
uważam że każda kobieta powinna mieć takie miejsce nawet dla tych paro tygodniowych dzieci nikt nie rozumie tego jak ważne jest to dla nas mały pomniczek nawet zwykła płyta... jest ostania pamiątką po tym że to dziecko było a my nadal je kochamy...
Może kiedyś instytucja Kościoła zacznie na to inaczej patrzeć... Dzisiaj można zorganizować pochówek dzieciątku, które miało minimum 22 tygodnie... Ale ochrona życia poczętego jest wg nich już w momencie zapłodnienia, jeśli nie wcześniej, biorąc pod uwagę nieprzychylność do antykoncepcji... :ico_puknij:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 kwie 2009, 18:14

Dziewczynki nie moge wchodzic nawet na ten watek, tak mi zle jak czytam.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Włączyłam sobie filmik od Karoliny, ale przeczytałam dwie stronki i nie moge dalej...
Ja tez jestem mamą aniołka ...


zapalam światełka dla wszystkich aniołeczków...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

02 kwie 2009, 18:23

Magdalenko, pamiętaj, ze zaświeci dla nas słońce i nie odwrócimy kiedyś od niego twarzy, tylko będziemy się upajać jego ciepłem... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

02 kwie 2009, 19:11

KAROLNA piękny filmik.poplakalam się jak wiekszosc z nas.piękne porzegnanie. mojej mamie lekarka po poronieniu powiedziala,ze jak bedzie znowu w ciazy to to malenstwo powroci do niej z nieba i beda raze, juz na zawsze.

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

02 kwie 2009, 23:30

Karolina2411, piękny filmik ahhh tyle smutku niestety niesie ale to pomaga mi forum w ogóle pomogło sie pozbierać w sumie trafiłam tutaj już jak byłam w ciąży z
Oli ale było to dla mnie zbawienne bo ciąża była ciężka jak już pisałam wspaniale że są takie miejsca jak tutaj gdzie znajduje zrozumienie i przyjaźń :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

03 kwie 2009, 07:45

Karolina2411, my robiliśmy pogrzeb naszej Kasi, a miała 21 tyg i nikt nie robił problemu

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 kwie 2009, 07:50

forum w ogóle pomogło sie pozbierać w sumie trafiłam tutaj już jak byłam w ciąży z Oli
Mnie właśnie forum też bardzo pomaga... Mam tu w czasie ciąży poznane mamusie, jestem z nimi bardzo związana... To tutaj nauczyłam się nie patrzeć na wózek na ulicy jak na jakieś zło konieczne... One mają swoje kochane dzieciątka, które i ja na swój sposób kocham... Nie umiałabym odejść...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 kwie 2009, 08:29

hej...
nie bylo mnie tu kilka dni, doczytalam zaleglosci i normalnie mi sie w glowie to wszystko nie miesci--chodzi mi o ta dziewczyne...
to ze pusta i glupia jak but to jedno...ale ON po jaka cholere to powtorzyl??
tez nie jest bez winy..bo ona moze mowic co chce do swojego faceta...ale sa granice..jakas etyka..co komu powtorzyc a co przemilczec..
a delikatniesze slowa cokolwiek..
teraz dzwoni i chce sie spotkac bo penie jednak by jej sie te rzeczy przydaly..a "TAKIEGO"
nic bym juz nie dala...
brrrrrrrrrrrr...

Kazda z nas przezyla swoj koszmar...jedna chce probowac inna nie ma sily..jakie kolwiek rozwiazanie wybierzemy mysle ze edzie dobrze..w grupie razniej i lepiej...
ja tez sie b ciesze ze was mam ze moge tu napisac co boli i takze co cieszy :-)

Karolina2411, a ten filmik....
jejku piekny jest :ico_brawa_01: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

03 kwie 2009, 09:23

Karolina2411, Jaki ten filmik jest piękny :ico_sorki: Cieżko mnie wzruszyc, ale tutaj poprostu jak dziecko poryczałam sie :ico_placzek: :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 kwie 2009, 12:45

jak już pisałam wspaniale że są takie miejsca jak tutaj gdzie znajduje zrozumienie i przyjaźń :ico_oczko:
o tak nasze forum to zbawienie...ja tez trafiłam dopiero jak byłam z Tolkiem w ciązy...ale tez mogłam sobie tu o moich smutkach i radosciach porozmawiac i poznałam prawdziwych przyjaciół...o których w dziesiejszych czasach bardzo ciężko...
i zobaczcie my w zamian od siebie nic nie chcemy, tylko chcemy sie na wzajem wysłuchać....wesprzeć...to naprawdę piękne...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość