julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 mar 2007, 12:17

tak w easyjet wczesniej w wizzair

[ Dodano: 2007-03-13 ]
i wlasnie musze kurs zrobic i tyle mam zajec ze zzwariowac mozna ale jeszcze tylko poltoratyg jakos wytrzymam bo praca sama nie bedzie taka meczaca ufff

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 mar 2007, 12:49

Dzień dobry laseczki :ico_buziaczki_big:

Widze, że rozpisałyscie się juz od rana, ze hoho...


Ilonka niewątpliwie twój mąz się nameczy z tymi papierami, badaniami itd. ale pracę ma wg super i taką... no ja zawsze marzyłam miec męża lekarza :ico_haha_01: a skończyłam z pedagogiem specjalnym :ico_oczko: W kazdym razie wielkie brawa dla twojego męża :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Gosia popieram zdecydowanie decyzje z budową domku a nie przeróbka domu sąsiada :ico_brawa: A własnie, jaką ty masz pracę, ze mozesz sobie ręce depilować??

Felicity gratulacje, ze Oleńka taka spora dziewczynka i się tak szczęślwie udało ci zostac mamą :ico_brawa:

Julie a gdzie zdjęcia naszego ulubieńca??? A bilety rzeczywiście ch... drogie :ico_zly: Szukałam biletu dla mamy na maj z Krakowa do Bristolu i ceny sa tak ogormne :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Zapomniałam wam napisać, że... przyszło mi wczoraj wezwanie do szpitala na wizyte z ginekologiem :ico_szoking: Mam iść dzisiaj na 15:15... I oczywiście się przestraszyłam, bo midwife cały czas powtarzała, że ginekologa sie tu widzi jak coś jest nie tak z ciążą :ico_olaboga: a podobno moja przebiega dobrze, więc po co ta wizyta???
Mąz mnie pociesza, że to może w związku z paciorkowcami...

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

13 mar 2007, 13:04

Hej moje kochane Emigrantki! :ico_buziaczki_big:
Ledwo zyje, wczoraj wyralysmy sie z Mayeczka na spacerek, piecio godzinny :ico_szoking:. Bylo super, pogoda boska, ale dzis nozki mi w pewna czesc ciala wchodza :ico_haha_02: .
Mayeczka zachwycona, nareszcie zdjelam z niej polowe ubran zdziwiona byla bardzo.
Oczywiscie zapomnialam aparatu zdjec ni mom :ico_haha_01:
Dzis mam dzien terapi i relaksu, ide wziac kapiel goraca, bo umieram.
Widzialm zdjecia Feli i Kasi.ka. Fela jaka Ty mlodziutka jestes! Kasi.k brzusio sliczny, Ty juz rodzisz za chwile, nawet po brzusiu widac :ico_haha_01: , ale super!
Witam nowe Mamuski :ico_buziaczki_big:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

13 mar 2007, 13:11

hey!!
Na chwile mi sie usnelo z Vinee,ale listonosz mnie obudzil i wstalam jak oparzona,bo nie wiedzialam gdzie i co tak stuka,dobrze,ze Vinee nie obudzilam :-D
Felicity co do pracy naszej Gosi to z tego co pamietam to pracuje w domu medialnym(no i klika z nami),jezeli sie myle to Gosia wybacz i mnie popraw.(a z zawodu jest ekonometrykiem,mam nadzieje,ze nie poplatalam :ico_noniewiem: )
Julie witaj!!!! odpoczywaj sobie jak masz okazje,fajnie,bo mozesz czas spedzic z Nathankiem,a i tak jak mowilas Ci placa za to wiec luzik!!
Kasi.k nie martw sie na pewno to cos z tymi paciorkowcami,bo przeciez gdyby cos bylo innego to bys Ty pierwsza o tym wiedziala,ciesz sie ze maja to pod kontrola.Moze chce z Toba porozmawiac o porodzie itd...bez zamartwiania sie zrozumiane.. :ico_haha_02: a kiedy przylatuje Twoja mama,na porod czy po porodzie juz?

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Hey Delfina!!!
Ale mialyscie maraton,gdzies wyruszylyscie przyznaj sie nam szybko...jak moglas zapomniec zrobic fotki,,,,nagana ode mnie :-D

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

13 mar 2007, 14:04

Witanko !!!
dzieki dziewczyny za nazwe syropku. Bede musiala go isc kupic bo moj synek cos kaszle :ico_placzek: i nie wiem co poradzic, bo nigdy jeszcze kaszlu nie mial i w mojej aptece domowej tez nie ma srodka na kaszelek. Dodam, ze bylam juz w aptece, zeby mi cos zaproponowali, ale pani farmaceutka sprzedala mi Calpol, a to chyba na kaszel nie jest, raczej na goraczke. Ode mnie przeziebienie juz ucieklo z czego niezmiernie sie ciesze, ale martwie sie o mojego babelka.
gosia888 ja stosuje Mustele na rozstepy po ciazy, bo w ciazy to ja nie jestem :-D . Ale jak na razie efektow nie widac.
kasi.k nie martw sie tym wezwaniem, wszystko bedzie ok. Pewnie to tylko rutynowa kontrola. Ja tez dostalam dzisiaj wezwanie na jakis test czy cos takiego, ale nie mam pojecia co to jest. Musze doczytac zalaczona ulotke, ale przy tym musze popracowac ze slownikiem.
delfina widze, ze piekana pogoda Ci sluzy. Ja niestety siedze z Oskarkiem w domciu, bo nadal trzymaja nas jakies paskudztwa.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 mar 2007, 14:05

hej laseczki
wreszcie do was dotarlam na nowe forum.... mam nadzieje ze jeszczze mnie pamietacie.... pozdrawiam cieplo... :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2007, 14:06

Felicity co do pracy naszej Gosi to z tego co pamietam to pracuje w domu medialnym(no i klika z nami),jezeli sie myle to Gosia wybacz i mnie popraw.(a z zawodu jest ekonometrykiem,mam nadzieje,ze nie poplatalam

dobra pamiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jeszcze tylko dodam ze za bardzo to sie nie przepracowuje ale ciii bo zawsze kracze a taka sliczna pogoda na dworze ze len mnie ogarnal.

co do strony to nie wiem jak mi mogło umknąc tyle waszych postow. Jakas rozkojarzona jestem albo tak dlugo posta pisalam.

dziewczyny koniecznie wejdzcie na tą strone, ale ktos ma fantazje.
http://www.allegro.pl/item168614703_sup ... owni_.html

felicity dobrze ze z dzieciatkiem nie bylo juz problemow i taki sporawy sie urodzil. Tomek wazyl 3500.

Delfina a gdzie ty na spacerze bylas? 5-godzinnym, mi by sie nie chcialo, ale ja z natury leniwa jestem.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

13 mar 2007, 14:17

hey madziorka,wreszcie do nas dotarlas,pewnie,ze Cie pamietamy!!
Edytka a moze dostalas list zwiazny ze cervical smear test???
Gosia ale mnie rozbawilas,dzieki wielkie,buty bombowe,rzeczywiscie pomyslowa osoba,a widzialas ile ludzi sie wpisalo do ich zakupu??? :ico_smiechbig:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2007, 14:37

widzialas ile ludzi sie wpisalo do ich zakupu

widzialam ale najlepsze to to ze cena doszla do 38 zl i nie zostala osiagnieta cena minimalna. Ciekawe ile ona wynosila ta cena minimalna.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

13 mar 2007, 15:25

Dziewczyny, gdzie ja bylam to nie wiem, poszlam przed siebie :-D , zachaczylam o sklepy, a tak to ulicami gnalysmy, umieram, ale wkleje pare fotek z wczoraj, Ilonka nie bij :ico_oczko:
Kasi.k szybko pisz o co chodzilo!
Edycia Oskarek dalej chory?
Wybaczcie ale nie mam dzis sily pisac, czekam az Maya wstanie i idziemy na maly spacer z psem.
Hej Madziorka pamietamy, a i super fotki macie z mezem!!! :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość