Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 maja 2011, 19:00

Wiem ze to moze dziwne no ale w ogole nie dosc ze nie mam ochoty to jeszcze po glowie mi caly czas maly chodzi a nie daj Boze jak sie zacznie wiercic w czasie to juz w ogole wszystkiego sie odechciewa :D
no wypisz wymaluj- ja :-D dokładnie mam takie same myśli i nasze życie seksualne zawieszone :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

28 maja 2011, 19:23

A ja mam ostatnio straszną ochotę, chyba mi hormony buzują :D
Agus napisał/a:
Wiem ze to moze dziwne no ale w ogole nie dosc ze nie mam ochoty to jeszcze po glowie mi caly czas maly chodzi a nie daj Boze jak sie zacznie wiercic w czasie to juz w ogole wszystkiego sie odechciewa :D
no wypisz wymaluj- ja :-D dokładnie mam takie same myśli i nasze życie seksualne zawieszone :ico_olaboga:
a to jedyne co mnie demotywuje :D Ale póki co dzidziuś grzecznie siedział jak się seksowaliśmy :D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 maja 2011, 21:46

mi tez ostatnio przychodzi ochota i jakos dzidzia jest nader spokojna wtedy, ale ost razem jak juz sie fajnie mi robilo to jakos mnie zaczal pobolewac brzuch u dolu i sie wystraszylam zeby czasem jakichs skurczow nie wywolac, ale choc troche przyjemnosci bylo :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 maja 2011, 10:28

nasze życie seksualne zawieszone

a myślałam, ze tylko mój mąz się "męczy" :ico_oczko:
Cześc w niedzielę... u nas pochmurno i dość chłodno... jak zwykle na weekendzie :ico_zly: a od jutra maja wrócić upaly, dobrze, że już nie idę do pracy :ico_brawa_01: normalnie mam taki luz psychiczny!
Zaraz ubieramy sie i idziemy na jakoś mały spacer bo w tym domu zgłupiec mozna, obiad mam prawie gotowy więc jestem luzak :-D
A i dzisiaj w nocy normalnie byłam w ubikacji z 5 razy, ale to po truskawkach no i mój synuś tak samo co chwilkę się budził bo mu się sikac chciało, oczywiście przy okazji mnie budzil bo widomo....
Miłej niedzieli laski.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

30 maja 2011, 00:00

Hejo!
Widze ze tu tlumy dzisiaj :-D Nie mozna nadazyc z czytaniem.. Hihi :P

Przyszlam sie pochwalic ze nic mnie juz nie boli, to znaczy w sensie juz nie tak bardzo jak pare dni temu.. Takze dobrze ze maluszek ok, ja ok i nie ma sie czym stresowac ;)

I mam pytanie do Was, ktore juz macie dzieciaczki - jakie pampersy uwazacie za najlepsze? Pampers, Huggies czy jakies inne jeszcze? I czy ktoras z Was uzywala moze pieluszek tetrowych? Bo slyszalam ze dla chlopca sa lepsze ze wzgledu na to, ze w normalnym pampersie mu sie jajeczka grzeja za dlugo a nie powinny i czasami moze to prowadzic do problemow z plodnoscia.. Wiadomo ze zwykle pampersy sa wygodniejsze ale tak mysle ze bedac w domu maly moglby biegac wlasnie w tetrowych :) Tylko nie wiem jak to w praktyce wyglada :ico_noniewiem:
Milego konca niedzieli :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 maja 2011, 07:58

dobry dobry wszystkim :-D
co do sexu - to jaki sex ??? :ico_wstydzioch: :-) - u mnie juz nic - nie , żebym ja nie chciała..ale mąż sie już cyka bo wielka jestem i brzuch sie rusza :-D - więc trza przeboleć - i tak lepiej niż przy 1 :-D
Agus, - ja używałam pampersów - a później Hagisów - bo sa wieksze - a mój syn był duży - co do tetrowych .. taaaa ...ekologicznych .. taaaa - jak ktoś lubi prać i babrać sie - to prosze - ja mówie , nie - ma byc wygodnie mi i dziecku u już. Przegrzewanie się jajeczek ... taaaa - znaczy słuchaj - ja uważam, ze to tekst typu ze mamy dziure ozonowa i klimat sie ociepla( a sie oziebia) - może troche - ale pozwalasz dziecku z goła pupależeć tez - wiec luz ...
u nas 3 tydzien kaszlu ... :ico_zly: taki ieduży ale jest ... rano .. więc 9.40 pediatra ...a o 14 - chirurg 0- zdjemujemy gips!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki: aaa o 19 ... mój denetysta -pękł mi ząb przygotowany do kanałowego .... i do wyrwania :ico_noniewiem: :ico_olaboga: więc mam dziś dzień lekzry - do usłyszenia

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 maja 2011, 08:28

cześć laski.
jakie pampersy uwazacie za najlepsze?

hm to zalezy wszystko od dziecka i jego pupci, ze tak powiem. My na poczatku uzywalismy tylko Pampersa i nie miałam żadnych przeciwskazań, potem przeszlismy na DaDa z biedronki, a potem były z Lidla i nic dziecku sie nie działo. Co do tetry to jestem takiego samego zdania co kolezanka wyżej.. po prostu nie dziekuję i to wszystko, po to sa pampki, żeby nam mamom byo wygodniej i lżej!
u nas dzis słonecznie i ciepło a i Kuba nie poszedł do żłobka bo zaspalismy hihi więc uderzymy dziś na działke,.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 maja 2011, 09:47

witam
moja ksiezniczka tez dzis juz poszla do przedszkola..kaszel ma nadal suchy, dzis zawiozlam do zbadania poraz kolejny mocz, zobaczymy co lekarka jeszcze doda do swoich poprzednich opinii..mi sie wydaje ze powoli zaczyna jej sie polepszac, no ale jednak podobnie jak u gosi kaszel trwa juz 3 tydz i to raczej nie jest normalne, nie?

co do pampkow to my uzywalismy Pampersa, mialam tez Huggisy ale one lubialy sie rwac, tzn jak za mocno, za szybko chcialam przypiac to sie urywal rzep :ico_noniewiem: poza tym byly jakby twardsze :ico_noniewiem: Pampersy sa chyba najbardziej gietkimi, delikatnymi pieluchami..kazdy musi przypasowac dla swojego dziecka wedlug wlasnego uznania..warto wyprobowac rozne chcociazby zeby nie przeplacac, bo tak jak zirafka pisze i nawet Dady biedronkowe moga byc fajne, a duzo tansze :ico_noniewiem:

a sex no co wy dziewczyny, ja sie ciesze ze jeszcze mozna troche pofiglowac, choc juz troche brzuszek pobolewa chyba od nadmiaru obciazenia, a jak zaczyna pobolewac to znow wlacza sie strach czy cos z dzidzia sie nie dzieje :ico_noniewiem: musze zapytac lekarza do ktorego tyg w prawidlowej ciazy sex jest bezpieczny i nie zagraza szybszemu wywyolaniu porodu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 maja 2011, 09:56

Czesc Kobitki.
U nas sytuacja ogranieta mniej wiecej :(
Podobno ja źle odebrałam całe zajście :/
pal licho juz mam dosc tych cyrków !
Była kłotnia, dostałam skurczy, zaczeły sie godzić..
Patryk sie popłakał ,że nie wie za co nas utrzymac bo nie ma pracy,
kasy z żadnego urzędu też nie ma...
Jedyne wyjście to żeby moja mama wzieła Liwke w rodzine zastepczą ,
wtedy będzie ok 1800 zł co miesiac na dziecko, które mama bedzie przekazywała nam i my bedziemy
ja wychowywać... razem.
Patryk powiedział ,że nas kocha, że jest rozdarty, ze sobie nie radzi z mysla,że nie mamy chwilami co jesc..
ale to nie jest powód żeby nonono :(
jest z nami, ja juz jestem "spokojna" ale ciezko mi mu zaufac tak do konca :(
jak wczesniej :( potrzeuje czasu :(
Malutka mi schudła, 2304 g waży i ma 45 cm w 35 t.c ...
ja tez nie najlepiej :( eh...
nikt nie mówił,ze bedzie kolorowo ale aż tak ?;((

u nas piekna pogoda, zaraz jade do mamy,Patryk w pracy...
o 17 te durne zastrzyki:( itak to kobitki u mnie :)))
Patryk nas kocha :ico_szoking:
poguił sie dlatego tak mówił, nie kapuje mężczyzn.. nie kapuje i nie pokapuje.
Kobieta podobno jest zagadkowa ale facet :ico_puknij:

Wybaczyłam mu :, co miałam zrobic ?
za 2 tyg bedzie Liwka,gdzie ja pójde ?:(

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 maja 2011, 11:04

Malinkax33, proszę po raz kolejny!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość