caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 lip 2007, 11:46

Dagles córunia przeurocza!!!!!!!!!!!!!!

Syla ty też jesteś dobra kobieta, że teściowej pomagasz, a sama pomocy nie masz!!!!!!!!!!!!

Mordko tak to już jest z niektórymi ludżmi, że zauważaja nas tylko jak im kasy zabraknie!!!!!!!!!!!!!

Mróweczko to witaj w klubie, jeśli chodzi o brak koleżanek!!!!!!!!!!!

Aniaaa mi nie kazali rozszerzac, bo nawet bym ich się nie pytała o to, bo wiem że by nie pozwolili!!!!!! Sama zaczęła dawać inne rzeczy i jestem z tego zadowolona, bo małemu bardzo smakuje, już tak się zdarza że jak wyczuje,że dostaje samo mleko to nieza bardzo chce jeść cwaniak z niego hi hi!!!!!!!!
A zauważyłam,że bardziej mu smakuje kaszka malinowa niż bananowa, jeszcze musimy wypróbować brzoskwiniową!!!!!!!!!!!!

Asiula a ten Lakcid już jej dawałaś przedtem, bo nie pamiętam czy to ty pisałaś??????
Ale masz rodzinkę, tak to jest jak czlowiek nie umie odmawiać a inni to wykorzystują!!!!!!!

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

12 lip 2007, 11:50

Caro wczesniej lakcidu nie dawałam i dlatego teraz nie wiem czy to po nim czy po jabuszku z marchewką :ico_noniewiem: kurcze jaki ten Twój synuś jest słodziutki :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2007-07-12, 11:51 ]
a dzisiaj od rana to samo strasznie marudzi a to Jej sie nie zdarza raczej :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 lip 2007, 12:31

Asiula- Mojej Lence po lakcidzie nic nie było może tak zareagowala na jabłuszko może brzuszek ja boli albo jest marudna od pogody

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

12 lip 2007, 12:42

Napisalam mega posta i zniknął!!

w skrócie:
Kasik biedna twoja córunia, trzymam kciuki i obyscie znalazły lepszego lekarza.
DAGLES Jagódka przeurocza, słodziutka:) :-)
Co do karmienia to tez mis ie wydaje ze mam mało mleka bo piersi miekkie ale czytałam i jest tak jak MORDECZKA mówiła, oby... :ico_noniewiem:
SYLA to teraz niech tesciowa sie zajmie malutka a ty idz do fryzjera!!
asiula.k11, współczucia niektórzy to maja tupet zero wyczucia!! Zafunduj im taki odpoczynek że zapamietają go do konca życia hehe :ico_oczko: Może wyjadą szybciej niż planowali :-D
MORDECZKO Kacperek tak duży ze sie wierzyc nie chce że najmłodszy z naszej gromadki :ico_brawa_01:
Ja też Cyprianka w pionie nosze non stop!!
Ja w trakcie przygotowań do chrztu. Chrzestna kupiła Cypriankowi taki strój ze sie w nim topił w rozmiarze 74 i wygladał w nim jak sierotka wczoraj sie wk... i poszłam i kupiłam nowy- garniturek, myślicie że sie obrazi jak nie załoze na chrzest tego od niej?? Mama zamiar załozyc ten co kupiłam. Nadodatek moja T mnie wyprowadza z równowagi, wtraca sie do wszystkiego!!! :503: :504:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

12 lip 2007, 12:57

justynat ja też mam ciągle miękkie piersi i mialam stracha że bedzie koniec karmienia piersią, ale mała super przybiera wiec pewnie jej wystarcza.Też masz tak że jak zacznie ssac po chwili jakby ze wszystkich żył ściągalo i zaczyna mocno lecieć mleko? A z tym wypoczynkiem masz racje niech chociaż zapamietają :-D
Z ubrankiem uważam że chrzesna nie powinna sie obrazić skoro ubranko jest za duże, może sasugeruj żeby je oddała jak sie da i cos innego kupiła Cypriankowi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-12, 13:00 ]
acha Mordeczka Twój Kacperek faktycznie szybko nadrabia zaległości i już wielkością dogonił resztę szkrabów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

12 lip 2007, 13:05

asiula.k11, mówiła ze nie mozna wymienic bo pytałam wiec ja sama kupiłam :ico_olaboga: ach jakie zamieszanie

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 lip 2007, 13:08

hello :-D

powoli przygotowuje sie do podróży... jeszcze dwa tygodnie do lotu ale wszystko na mojej głowie więc musze wczesnie zacząc wszystko załatwiać i pakować powolutku...
Niestety lece do Polski tylko ja z Vikulką :ico_placzek: tzn. dopiero w pażdzierniku (coś koło 8) doleci do nas mój mąż i potem razem wracamy do Anglii... cięzko mi bardzo leciec bez niego :ico_placzek: ale mąz stwierdził, że my starzy damy rade i trzeba odsunąc na bok sentymenty dla dobra i zdrowia Vikulki... no to odsuwam smutaski na bok i lecę szukać dobrego pediatry...
Mama po znajomościach wynalazła jakiegoś super-extra pediatrę (z dodatkową specjalnością w alergologii) ale w... Łodzi, a to z Sosnowca kawałek drogi :ico_olaboga: ale pan doktor podobno tak dobry, że kolejki się do niego ustawiają... no i można najpierw zadzwonic i telefonicznie przedstawić mu co się z dzieckiem dzieje a on powie czy da rade pomóc i czy jest sens do niego jechać... zobaczymy...

Katrin to zorientuj się kochana kiedy i gdzie najlepiej byłoby nam się spotkac :ico_sorki: jeśli tak nam się super ułożyło, że mozemy się spotkac to szkoda takiej okazji przepuścic... musze na ta okazję jakoś ustroic moją Vikulke, coby narzeczony był nią zachwycony :ico_oczko: :-D co do lekarza, to bede wdzieczna za naimiary na jakiegoś, bo do tej Łodzi to kawał drogi :ico_olaboga:

IM ja mieszkam w Polsce w Sosnowcu :-D jak możesz to bardzo prosze daj mi namiary na tego pedaitrę z Sosnowca :ico_sorki: a on przyjmuje prywatnie??

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

12 lip 2007, 13:11

asiula.k11, no to mamy cycochy- MIĘCIOCHY :-D to sciaganie, tak sie dzieje jak mleko napływa.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lip 2007, 13:39

kasi.k, właśnie przeczytałam że jesteś z Sosnowca i że masz problemy z Vikusią. W sosnowcu moja kuzynka jest pediatrą, ponoć dobrym. Nazywa się Iwona Flak. Na PW albo GG wyślę Ci namiary na nią jak tylko odszukam w moim telefonie.

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

12 lip 2007, 14:22

kasaik a z ktorej czesci Sosnowca jestes bo ja jestem z Kazimierza

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość