Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 wrz 2011, 14:13

Krzysiu śpi, jak wstanie idziemy na spacer, musimy zahaczyć o rossmanna-co zawsze źle się kończy dla mojego portfela :ico_haha_01:

Emilia dobrze, że to tylko katar :ico_sorki: fajnie dostać taką paczuszkę :-D

Murchinson super, że z bioderkami wszystko dobrze :ico_brawa_01: my pod konic miesiąca idziemy do kontroli. Krzysiu dzisiaj ulał mi jeszcze w trakcie jedzenia-chlusnęło mu śluzem :ico_noniewiem: jak jeszcze raz się to powtórzy, to pójdziemy do lekarza.

Koroneczka to do mnie chyba tylko ostatki tej burzy dotarły, a zapowiadało się strasznie.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 wrz 2011, 14:44

musimy zahaczyć o rossmanna-co zawsze źle się kończy dla mojego portfela :ico_haha_01:
skad ja to znam :ico_oczko: ja jutro planuje tam wejsc sama przed poludniem :ico_brawa_01:
wlasnie w tej paczce z hippa byl kupon za znizkami do rossmana, pewnie cos zrealizuje, dodatkowo mozna odebrac jeszcze jedna paczke :ico_brawa_01:
fajnie dostać taką paczuszkę
milo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 wrz 2011, 15:22

witam
wlasnie w tej paczce z hippa byl kupon za znizkami do rossmana, pewnie cos zrealizuje, dodatkowo mozna odebrac jeszcze jedna paczke
tak my też to mamy i musimy zrealizować do końca września,a za dodatkową paczkę płaci się 1 grosz :-)

markotka ja sobie zapisuję ten tydzień,tzn od pierwszego września ile zjada na dobę mleka żeby pokazać lekarce,bo może mniej mała będzie żelaza dostawać bo przecież w mleku też jest :ico_noniewiem: i na każdy dzień wychodzi kolejno,do wczoraj: 670, 630, 540(tu zęby bardzo dokuczały), 610, 670 i na dzisiaj jak na razie 380,więc 600 spokojnie przekracza

Murchinson fajnie,że z bioderkami ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895 dobrze,że to tylko katarek i Marcel może jutro normalnie iść do pkola a Tosi też niedługo na pewno przejdzie :ico_sorki:

Koroneczka zdolny Krzysiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas Milenka to się kręci ale tylko na plecach,na brzuszku nie bardzo chce leżeć :ico_noniewiem:

u nas burzy nie było ani nie padało a podobno przez wlkp niezłe burze przeszły :ico_olaboga:

rano po zakupach poszłam z dziewczynkami do koleżanki a mąż sobie spał po nocy no i wczoraj kupił mi farbę do włosów jasny brąz z londy,ciekawe jaki wyjdzie :ico_noniewiem:

Milenie to jabłuszka tak smakują,że zje duże całe i jeszcze jej mało :ico_szoking: a to jedno to się w takim słoiczku małym nie zmieści bo już sprawdzałam :-D

na obiadek mam zapiekankę :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 wrz 2011, 17:18

Tosia zasnela, ja pije kawe, bo mi glowa peka, pewnie z niedospania
:ico_pocieszyciel: mam nadzieję, że po kawie przeszło. Mnie bolała dwa dni temu ale nie tak mocno bym tabletkę musiała barć.
Markotka nam w trakcie jedzenia Mateuszek nie ulał nigdy. To mija jak zaczyna się podawać bardziej gęste jedzonko. A Ty dajesz kleik Krzysiowi?
Aniu, to Miluś posmakowało jabłuszko tak jak Mateuszkowi sok z marchwi-ile bym mu nie dała to zawsze płacz, że chce więcej.
Mam pytanie, ile sok może taki maluch wypić w ciągu dnia?
Moje chłopaki leżą na kocu i bawią się grzechotkami i nie wiem, który ma większą z tego radość duży czy mały :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 wrz 2011, 19:09

No i w domku!
ładny dziś dzionek był- dużo spacerowaliśmy! Byłam u mamy i jadłam u niej schabowe według nowego przepisu- do bułki tartej mama wrzuciłą starty żółty ser i cały pęczek natki pietruszki. Moczyła kotleciki w jajku i tej panierce i na patelnie- wiecie jakie pycha :-)

Markotka, w naszej wsi gdzie budujemy domek z dwóch domów zerwało dachy :ico_szoking: byłam w wielkim szoku! Drzewa też powywalane, ale nasza niechciana lipa, która rośnie na naszej działce stoi nieruszona :ico_oczko:
I zginął wczoraj podczas burzy tata naszego kolegi:-( Jechał na rowerze, zerwała się wichura, przewróciło go razem z rowerem, uderzył się w głowę i umarł. [*] dla niego!!!

Aniu, to ładnie Milenka jabłuszka wcina. Tylko mój Maksio taki wybredny :ico_oczko:

Murchinson, ale słodko wyglądać musiało ta zabawa Twoich chłopaków. Ja mojemu K zarzucam, że zbyt mało czasu ostatnio poświęca dziecku. Dużo pracuje, potem budowa, często wraca jak Maksio już śpi.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 wrz 2011, 19:11

wróciliśmy z zakupów i spaceru, portfel uszczuplał, a same pierdoły kupiła, ale gratis dostałam :ico_oczko: tylko nie wiem czy się z niego cieszyć, czy płakać-intensywne serum odmładzające Olay :ico_haha_01: czyżbym tak staro wyglądała? :ico_haha_01:

Murchinson wieczorem do mleka daję Krzysiowi trochę kleiku kukurydzianego od kilku dni, w ciągu dnia jeszcze mu nie dawałam. Nie mam pojęcia ile soczku taki maluch może wypić, na herbatkach piszą, że 100ml, ale nie wiem jak to jest z soczkiem.

Ania ładnie Milenka tego jabłuszka wciągnęła :ico_brawa_01: musiało jej smakować :-D a mleczka nie pije chyba jakoś mało :ico_noniewiem: ja od urodzenia Krzysia prowadzę sobie zeszyt, w którym zapisuję pory karmienia, snu, kupki itp... będzie kiedyś na pamiątkę, a teraz mam rozeznanie :ico_oczko:

Emilia samej do rossmanna najlepiej, bo mój mąż zawsze szybko szybko, a ja lubię sobie połazić, fakt, że wtedy więcej kupię, ale :ico_oczko:

Pisałam smsa do Zooli i Motylka, ale nie odpisały jeszcze.

[ Dodano: 2011-09-06, 19:14 ]
nasza niechciana lipa, która rośnie na naszej działce stoi nieruszona
twarda sztuka :-D
zginął wczoraj podczas burzy tata naszego kolegi:-
[*]
Mój mąż pojechał dzisiaj do Wrocławia, więc jechał w Twoich okolicach i mówił ile drzew połamanych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 wrz 2011, 19:25

markotka, ja też uwielbiam rossmana, ale to fakt jak już się tam człowiek wybierze to kupi masę rzeczy niepotrzebnych, albo takich bez których idzie się obyć. Też nie lubię zakupów z mym mężem :-)
Mój mąż pojechał dzisiaj do Wrocławia, więc jechał w Twoich okolicach i mówił ile drzew połamanych :ico_noniewiem:
Nio całkiem sporo, takiej burzy jak była wczoraj jeszcze nigdy w życiu nie widziałam

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 wrz 2011, 20:00

wiecie jakie pycha :-)
Wiem, bo też czasem takie robię :-)
Aniu, to ładnie Milenka jabłuszka wcina. Tylko mój Maksio taki wybredny :ico_oczko:
Zapominasz o Mateuszku, on też wybredny. Dobrze że sok chce pić. Poczekaj z miesiąc i podaj soczek Maksiowi.
Murchinson, ale słodko wyglądać musiało ta zabawa Twoich chłopaków. Ja mojemu K zarzucam, że zbyt mało czasu ostatnio poświęca dziecku. Dużo pracuje, potem budowa, często wraca jak Maksio już śpi.
Słodko naprawdę. Obaj to bardzo lubią. Wiesz gdyby nie zmiana pracy w kwietniu mój D to pewnie widziałby dziecko tylko w weekendy bo jak jak jeździł do Włoszczowy do wyjeżdżał przed 6 a wracał ok.19 (w lecie).
Też nie lubię zakupów z mym mężem :-)
To ja się wyłamię. Ja lubię, szczególnie jak idziemy jeszcze z młodym bo D zostaje przed wejściem z młodym, a ja buszuję po sklepie :-D Ja wchodzimy razem to on najczęściej pilnuje bym nie kupiła zbędnych rzeczy ale wiadomo zawsze coś do koszyka przemycę :ico_oczko:
Emilia, ja te ankietę bobovity dostałam w szpitalu-u mnie dali jeszcze chyba 3-4 oprócz tych do paczek.
Na stronie klubu maluszka hippa można zamówić próbkę mm po 6 miesiącu-jest pakiet ze zwykłym i dla alergików. Mają wysłać w ciągu miesiąca.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 wrz 2011, 20:44

mam nadzieję, że po kawie przeszło.
tak, na szczescie
Mam pytanie, ile sok może taki maluch wypić w ciągu dnia?
hmmm, ja nie wiem
Tylko mój Maksio taki wybredny
ciekawe jak bedzie u Antosi
takiej burzy jak była wczoraj jeszcze nigdy w życiu nie widziałam
ooo, a u nas tylko padalo

[ Dodano: 06-09-2011, 20:49 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
http://imageshack.us/photo/my-images/695/img8923i.jpg/

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 wrz 2011, 21:02

Fajne zdjęcia. A jak tam wprowadzanie nabiału do diety?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość