Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 20:22

hmmm ten nik jest bardzo znany. Czyzby to ty z juz nie istniejacego forum >????
tak zgadza się,od Dusi z forum :ico_oczko:
O kurcze wow i znowu sie spotykamy hmm ale traf po czym mnie poznałas ????

aruless

11 cze 2012, 20:27

Zapewne znowu już nie długo będziesz się fascynowała ciążą i 2 dzieci trzymam kciuki :)
dzięki Aniu, mam ogromne parcie na dzidziola, a wiem , że jak się bardzo chce to nie wychodzi, a z drugiej strony tak bardzo już bym chciała, a z trzeciej strony takie ciśnienie nie pomaga, ehh, co za życie. a wy dziewczyny jak wspominacie swoje pierwsze ciąże? nie macie wrażenie, że życie było wtedy łatwiejsze, mniej skomplikowane i takie bardziej ciepłe wszystko było?

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

11 cze 2012, 20:28

myślę sobie, że jakbym cofnęła się do czasu kiedy byłam w ciąży po raz pierwszy wiele rzeczy inaczej bym zrobiła
A co na przykład jeśli mogę spytać? :-)

Jak wieczorek Wam mija? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 20:33

wieczorek mi bardzo głodno juz nie wiem kurcze blade co mam jesc i to jeszcze na noc. Mam ochote teraz na tosty ani sera nie mam ani tostownicy kurcze blade głodna jestem

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

11 cze 2012, 20:36

wieczorek mi bardzo głodno
Hehe, a ja się "zapchałam", bo do kawki ukroiłam sobie ciasta - mama gdzieś kupiła, a takie pyszneeeee, no mówię Wam, palce lizać.

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 20:38

wieczorek mi bardzo głodno
Hehe, a ja się "zapchałam", bo do kawki ukroiłam sobie ciasta - mama gdzieś kupiła, a takie pyszneeeee, no mówię Wam, palce lizać.
daj spróbowac :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 20:48

paulam, pierwsze to co to nick i zaraz ten avek i jakoś tak mi się skojarzyło,ale nie byłam pewna,upewniłam się jak tam i tu masz taki sam numer gg :ico_oczko: a Magda stamtąd to tu na forum magda75 :-)

aruless może pora wyluzować troszkę i zająć się czymś innym,może wtedy się uda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

11 cze 2012, 23:21

wow to moze jeszcze kogoś sie spotka z tamtad :)

[ Dodano: 11-06-2012, 23:33 ]
Ale tu cicho :(

aruless

12 cze 2012, 08:07

siemka laseczki. znowu witam was pracowo. jestem koszmarnie niewyspana, ratujcie, bo dłużej nie pociągnę. otóż synek od ok miesiąca co noc przychodzi do nas do łóżka, jest ciasno, zazwyczaj ja wtedy idę do jego pokoju a on z mężem śpi. ale to nie jest wyjście, powiedzcie jak go oduczyć tych wędrówek. dodam, że do tej pory ładnie spał, ewentualnie jak się obudził to nas wołał, żeby przyjść go przytulić i spał dalej, a teraz masakra. ma piękny pokoik, pościel, którą sam wybrał, i nie zdarzyło się nic, co mogłoby go wystraszyć. dziś powiedziałam basta, byłam wyrodną matką i od 3.30 z nim walczyłam. nie pozwoliłam mu wejść do naszego łóżka, odprowadzałam do pokoju 100 razy, on wracał i płakał, w końcu doszedł do wniosku, że chce sobie pochodzić i ja leżałam w łóżku a on chodził wkoło dywanu, w końcu stwierdził, że mu zimno, na co twardo kazałam iść do swojego łóżka. dziewczyny do rana koszmar, krzyk, płacz, nerwy, nie zasnął już wcale.tłumaczenie, rozmowy, prośby, groźby nie skutkują, czy mam kratę wstawić przed naszym łóżkiem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

12 cze 2012, 08:42

jestem koszmarnie niewyspana
:ico_sorki:
ja też :ico_sorki:

:ico_kawa: z rana....

aruless, współczuję bo wygląda to na spory problem... ja niestety nic nie doradzę bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale nie wykluczone będę. Ja śpię z moim Mikołajem... uwielbiam z nim spać. ale mamy caaałe łóżko dla siebie więc to co innego...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość