Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 14:52

Ja zas najbardziej lubię słoiczki Hippa, ich jedzonko w smaku jest naturalne.
Najlepiej smakowalo malej zawsze risotto z brokułami i króliczkiem - po 6mies chyba to jest.
Zresztą nie wiem jak wy, ale ja kosztowałam tego co w tych słoiczkach zanim podałam małej.
:)
ja tez zawsze kosztuje :-)
Powiem Wam,ze tym łososiem dzisiaj z hippa mał się tak zajadał. Normalnie nie nadążałam go karmić bo tak szybko i zachłannie jadł - no i łądnie pachniało i jak próbowalam to smaczne było :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 22:24

ja tez zawsze kosztuje :-)
Ja też. Lubię wiedzieć co daję dziecku :-D

Mój mały "Pan Proteinka" (nowa ksywka :ico_oczko: ) dziś pierwszy raz dostał gluten pod postacią pół łyżeczki manny dodanej do deserku.

Sorki, że znów wracam do tego tematu ale.............
W ogóle jak kupki waszych maluchów? Bo Tymek jak na dziecko które jest prawie że tylko na piersi robi bardzo twarde i co 3 dni :ico_szoking: A chyba powinny być jeszcze papki :ico_noniewiem:
właśnie jak włosy? U mnie już bardzo wypadają :ico_zly:
No lecą nadal ale nad czołem widać jak nowe rosną. Lekarz zapisał mi do wcierania tonik Novoxidyl i do łykania Revalid. Mam przyjść za 3 tyg. pokazać czy widać poprawę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 22:27

Marta ale masz laseczkę zgrabniutką :ico_haha_01:
Ważyłam Tymka po kąpieli to miał 7,6kg :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 00:19

Qanchita powiem Ci ze Kajka ma tak samo z kupą ze co 3 dni i taki twardy i śmierdzący stolec chociaż dzisiaj (podaję jej teraz szpinak z ziemnakiem) i dosłowni 5 minut po zjedzeniu uwaliła taką kupę jak by to jedzenie d razu jej przez jelita przeszło takiej samej konsystencji jak obiadek dostała w sensie rzadkie no szok cały pampek uwalony...

co do firmy to ja też HIPPA lubię najbardziej i zawsze próboje co jej podaje a moja Kajka to wręcz szpinak uwielbia w ogóle ona wszystkie te zupy uwielbia koleżanka mói że jej dziecko dynią pluje Kaja zajada, szpinak to samo marchewka jabłuszko no ona nie jest wybredna wszystko łyka a co do Gerberka to koleżanka mi zaś móiła że jej kolega który pracuje a produkcji w Rzeszowie Gerbera to że najlepsze warzywa i owoce jada do Niemiec a te gorsze zostają u nas... ale ja zamierzam sama Kajce niedługo gotwać :-)

Mamusia ja też bym pojechała zaprosiła życzyła wesołych świąt i ja miała bym czyste sumienie np u mnie była podoba sytuacja tyle że z ojcem chrzestnym co do proszenia na śłub mianowice 16 lat dgo ne widziałam bo rodzice nie dzywali się z teściową mojej mamy czyli matką mojego ojca a to szwagier mojego taty... no i przez to też urwał się kontakt z nimi... i ja go rosić nie chciałam alekoleżanka właśnie mi doradziłą ze on niczemu nie winien tak jak i ja i żebym go zaprosiła i ja czyste sumienie będę mieć a niech on teraz się zastanawia co zrobić więc tobie też tak doradzam zrzuć problem na nic Ty ich zaproś a niech oni się martwią co zrobić...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 00:28

Zresztą nie wiem jak wy, ale ja kosztowałam tego co w tych słoiczkach zanim podałam małej.
ja też próbowałam, tylko teraz jak będę dodawała gluten to spróbować nie będę mogła.
ale nad czołem widać jak nowe rosną.
a no to super :ico_sorki: u mnie nie lecą tak jak z Tomkiem ale z Tomkiem miałam dwa razy więcej włosów a teraz po bokach strasznie rzadkie są :ico_olaboga: poczytam o twoim toniku i jak nie jest na receptę to kupię go. A co do witamin z tego co pamiętam one gluten w sobie miały więc nie będę mogła ich kupić.
W ogóle jak kupki waszych maluchów?
u nas super. Rzadkie niewiele się zmieniły od początku robi też często dzisiaj z 4 razy co najmniej, tylko że on tylko i wyłącznie na moim cycku jest.
Ważyłam Tymka po kąpieli to miał 7,6kg

wow to chłopak nieźle przybiera :ico_brawa_01:

Maks jest strasznie ostatnio marudny :ico_olaboga: kupię jutro ten żel na zęby i zobaczę może to przez zeby :ico_noniewiem: wszystko źle mu jest, a tak chwaliłam taki był grzeczny chłopak :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 00:58

powinnam iść spać ale przez to że Maks poszedł spać o 23 brakuje mi czasu dla mnie :ico_olaboga: tak więc jeszcze jeden odcinek plotkary obejrzę i dopiero pójdę spać :-D

Gosia zamówiłam ten tonik no i dentinox dla Maksia, a powiedz nie polecał Ci lekarz szamponu i żelu? Bo jeszcze jest. O właśnie zapomniałam o witaminach idę jeszcze domówić.

No i zamówiłam tak jak pamiętałam revalid zawiera kiełki pszenicy :ico_zly: zamówiłam silicę mamie pomagała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 11:01

ja chyba tez cos do wlosów musze kupic - dajcie znac czy ten notnik daje efekty!

U nas marudno...mały nie daje się uśpić w stary sposob...jak tylko go kładę na rękach do spania to jest wrzask i panika,a śpiący mega...wczoraj walczylismy do 23,,,w koncu padł sam...
Dziś znowu histeria,w koncu pochodzilam z nim trzymajac go pionowo i przytulajac główkę i w koncu zasnal...
Ale widze ze te zeby od wczoraj znowu bardziej go męczą...dalam mu czopek i posmarowalam dentinoxem...niech sobie podrzemie.

Ja dziś znowu do schroniska. Daje rade. Ciesze się bo 2 moich ulubiencow znalazlo przedwczoraj domki! Ale jeden przestal walczyc o siebie...przywioze mu dzis troche serduszek do jedzenia.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 13:20

Qanchita właśnie już kiedyś miałam pisać i zapomniałam. Mam Nowe nie otwarte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Azalia a z tego co pamiętam to Ty zażywasz? Jak chcesz to mogę Ci wysłać za zwrot kasy za wysyłkę?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 13:25

a. Daje rade
to najważniejsze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby jak najwięcej psiaków znajdowało dom :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas marudno..
u Ciebie przynajmniej jest powód marudzenia a u nas nie wiem co :ico_olaboga: może nie ma takiej tragedii jak u was ale i tak nie jest tak jak było.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 13:33

Qanchita właśnie już kiedyś miałam pisać i zapomniałam. Mam Nowe nie otwarte opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Azalia a z tego co pamiętam to Ty zażywasz? Jak chcesz to mogę Ci wysłać za zwrot kasy za wysyłkę?
ja tez mam 2 opakowania - moge wyslac bo i tak ich nie bede uzywac :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość