Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 mar 2007, 23:13

Kristi to planujesz juz drugą dzidzie?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 mar 2007, 23:16

ja tez juz zaczynam poważnie mysleć o pracy...mam juz nawet zaleziona fajową oferte...ale mam też Toska.... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 mar 2007, 23:17

justyna tak naprawde to narazie nie planuje jeszcze drugiej dzidzi ale tak za jakis roczek chetnie chcialabym najpierw zeby mala Nicosia troche wyrosla moze juz sama chodzila a potem mozna pomyslec delikatnie o drugiej dzidzi nie ukrywam ze tym razem chcialabym miec chlopczyka ale z drugiej strony jest to malo istotne czy bedzie ona czy on wazne ze zdrowe tak mysle ja..

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 23:18

Kristi, też uwielbiam moje dzieci - i gdy urodziłam Kacperka - powiedziałam że nigdy go z nikim nie zostawię - rzeczywistość okazała sie inna - zostawiłam go i wróciłam do pracy zaraz po macierzyńkim a później nawet musiałam dac do przedszkola choć okopnie nie chciał i płakał - ale wiesz co - teraz - nie żałuję - wiem że było mu to odcięcie pępowiny potrzebne ... bardziej dziecko sie otworzyło do "świata i ludzi" - oczywiście każda mama wie co najlepsze dla swojego bąbelka ale i tez niekiedy sytuacja nas zmusza do takich a nie innych rzeczy ...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 mar 2007, 23:18

A jak ty justyna czujesz sie jako pracujaca mama bo czytalam ze pracujesz???

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 mar 2007, 23:22

Wiesz co Kristi na poczatku strasznie przeżywałam powrót do pracy i ubolewałam nad tym że zostawiam Ade ale teraz juz jest ok.
Nawet sie ciesze ze chodze do pracy,mam super opiekunke którą Ada uwielbia.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 mar 2007, 23:22

Aginka tak rozumiem co masz na mysli i poniekad moge cie zrozumiec co myslisz chociaz ja to ja niewiem ale bym miala duze problemy malutka z kims innym zostawic u mnie jest tak ze moj instynkt macierzynski jest bardzo rozwiniety u kazdej kobiety jest inaczej ale ja taka jestem i dobrze ze nie musze isc do pracy,moj maz nie chwalac sie dobrze zarabia i moge posiedziec w domku i zajac sie malutka zyjemy normalnie oszczednie i bez zadnych tam wiekszych wygod tak jak normalni ludzie...

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Justyna to sie ciesze ze tak jest.. Wiem ze kazda mama ma inaczej i wszytsko inaczej przezywa i ma tez inna sytuacje ja jak wspomnialam nie musze narazie isc do pracy ale jakby mnie do tego sytuacja zmusila napewno bym tez poszla z ciezkim sercem ale bym poszla takie zycie :ico_oczko: ale my kobietki zawsze damy rade hehe

[ Dodano: 2007-03-22 ]
No gdzie jestescie??

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Zmieniam sobie troszke profil bo mnie nerwuja juz stare fotki trzeba byc na biezaco hehe

[ Dodano: 2007-03-22 ]
no ale cosik mi nie wychodzi???

[ Dodano: 2007-03-22 ]
ok teraz powinno byc ok

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 23:32

a co do mojego instynktu macierzyńskiego to obudziła się we mnie gdy Kacper skończył 2 lata - nie zrozumcie mnie źle - kochałam go nad życie i ubóstwiałam od pierwszych minut jego życia ale byłam chyba za młoda i za głupia ... :ico_noniewiem: i pewnego dnia dotarło do mnie mnóstwo rzeczy .... właśnie związanych z dzieckiem i byciem mamą ... ja o tych rzeczach oczywiście wiedziałam ... ale jakoś to tak było koło mnie a nie we mnie .... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
no właśnie - też musze "coś" pozmieniać .... ale może jutro ??? dziś nie mam weny twórczej ...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 mar 2007, 23:37

Aginka nie przejmuj sie dobrze ze w pore to wszystko zrozumialas i jest ok czasami sie tak zdarza u mnie moj instynkt pokazal sie od poczatku i nawet wszyscy na okolo mowili ze "ja sie nie lubie malutka Nicoleczka dzielic" a ja pomyslalam ze ja nie musze sie wcale nia z nikim dzielic no wiadomo maz to inna historia ale tak to nie teraz przestali tak mowic... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Aginka no widzisz a ja wlasnie mam ta wenne dzisiaj ciekawe czy jestesmy tutaj tylko same??

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Aginka jak ja bym kiedys do pracy poszla to tylko na pol etatu.. Tutaj w Niemczech nazywa sie to na 400€ Basic Job no moj zawod to sprzedawca a ja uwielbiam sprzedawac ale tak jeszcze tradycyjnie wiesz za lada tylko ze tutaj w DE to sa same sklepy samoobslugowe jak np.Lidl i mam kredki :-D No i niewiem jaka prace mam podjac za bardzo ale pomysle nad tym jak tak bedzie daleko......

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 mar 2007, 23:43

Kristi, pewnie same- reszta chyba smacznie śpi ... no własnie na mnie tez już pora ... ale musze jeszcze czekać na meila ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości